Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Huis te Wissenlaan 25

2071ST Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 825.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 843.350

Prix d'achat /m²: € 7.366

Galerie de photos

Description

PRACHTIG GELEGEN HALFVRIJSTAANDE WONING MET GARAGE EN VOOR-, ZIJ- EN ACHTERTUIN. Mooi groen perceel (290m2 eigen grond) met veel privacy! De ligging van dit ideale gezinshuis is perfect. Het huis ligt in een brede, rustige straat en er is zon van de ochtend tot de avond. Dichtbij vind je winkels, scholen, kinderopvang, sportaccommodaties en een leuke speeltuin. Verder ligt op loopafstand het NS-Station (directe verbinding naar Haarlem ca. 8 min, Alkmaar en Amsterdam Centraal ca. 25 min). Ook uitvalswegen, het Burgemeester Rijkenspark, de Kennemerduinen, het strand en de zee liggen dichtbij. Kortom: DIT IS EEN HELE FIJNE PLEK OM TE WONEN! De woonkamer is bijzonder licht: dankzij de hoekligging en het zijraam valt het daglicht hier volop naar binnen. Daarmee is deze eveneens sterk verbonden met al het groen in de tuin. De open keuken is recent gerenoveerd, heeft een industriële uitstraling en beschikt over diverse inbouwapparatuur waaronder een mooie Bora kookplaat met interne afzuiging. De badkamer is in 2024 geheel gerenoveerd en beschikt onder meer over een prachtige inloop regendouche van Grohe. De woning heeft vier ruime slaapkamers en in de slaapkamer op de zolderverdieping zijn fraaie inbouwkasten gerealiseerd. De vierde slaapkamer kan desgewenst als studeerkamer worden ingericht. Deze woning kan meteen worden betrokken maar biedt ook de mogelijkheid tot het realiseren van een erker aan de voorzijde of een uitbouw aan de zij- en achterkant (met de eventueel benodigde vergunning). Een woning dus die je geheel naar eigen wens verder kunt aanpassen voor jaren woonplezier. INDELING: Parterre: entree/hal; meterkast; verdiepte trapbergkast; toilet (wandcloset); lichte woonkamer met grote raampartijen aan 3 kanten, (sier)schouw en een eken parketvloer; open keuken, welke in het jaar 2020 geheel vernieuwd is, geplaatst in hoekopstelling en voorzien van een BORA inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koel/vriescombinatie, 2 ovens (1x stoomoven en 1x combi (hetelucht) -oven met magnetronfunctie), vaatwasser en veel kastruimte en schuifladen, waaronder een zeer praktische hoekkast met uittrekbare laden. 1e verdieping: overloop; 2 slaapkamers aan de achterzijde, beiden voorzien van een vaste kast; (ouder)slaapkamer aan de voorzijde; gemoderniseerde badkamer met inloopdouche voorzien van vloerdrain, mooie douche-console van Hansgrohe en glazen spatscherm, wastafelmeubel met spiegelkast, toilet (wandcloset), handdoekenradiator, tegelwerk tot plafondhoogte, gestukadoord plafond met inbouwspotjes en een deur naar het balkon. 2e verdieping: overloopruimte met bergruimte achter de schuine kapkanten aan de voorzijde; aparte berg/was/droogkamer aan de achterzijde, voorzien van een wastafel in meubeltje, dakkapel en aansluiting voor wasmachine en droger; zeer royale slaapkamer over de gehele woningdiepte met dakkapel aan de achterzijde, dakvenster aan de voorzijde, bergruimte achter de schuine kapkanten en een mooie laminaatvloer. Een fijne en lichte slaapkamer. BIJZONDERHEDEN: - Voor indeling/maatvoeringen en plattegronden zie de brochure op Funda. - De gevels zijn gereinigd, gevoegd en geïmpregneerd (2014 / 2015). - De spouwmuren zijn in 2024 geïsoleerd (factuur en toegepaste methode beschikbaar). - Woning is voorzien van (hard)houten kozijnen, nagenoeg overal voorzien van isolerende beglazing. De dakkapel op de zolderverdieping is van kunststof. - Verwarming en warmwater d.m.v. gas-c.v. (Remeha Quinta combiketel uit 2005). - Elektra: 9 groepen met 2x aardlekschakelaar en een aparte kookgroep. - Aanvaarding per medio november 2025.

Prêt immobilier berekenen

€ 825.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 843.350

3,04%

Annuellement

%

€ 41.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 825.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
112 m²
Superficie du terrain
290 m²
Contenu
381 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
16 m²
Aire de la cour arrière
84 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1959
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
29-07-2025
Date de vente
08-10-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.