Aller directement au contenu
Logo de BijZonder Makelaars

Havezatestraat 19

7651JK Tubbergen • Overijssel

Vendu

€ 699.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 714.830

Prix d'achat /m²: € 3.737

Galerie de photos

Description

Namens onze opdrachtgevers mogen wij dit prachtige verrassend ruime instapklare vrijstaande woonhuis met o.a. 4 slaapkamers, een eigen oprit geschikt voor meerdere auto's, een onder architectuur aangelegde tuin, een tuinhuis en separate berging, een zonnige living, een ruime woonkeuken, een complete badkamer en een praktijkruimte aan huis aanbieden.  Deze perfect onderhouden woning ligt in een fijne rustige kindvriendelijke woonomgeving met een speelveldje en de vrije natuur om de hoek. Het centrum van Tubbergen biedt gezellige terrassen en restaurants, evenals winkels zoals een bakker, slager en supermarkt voor de dagelijkse benodigdheden. Daarnaast zijn er goede scholen, kinderopvang en sportclubs voor zowel kinderen als volwassenen. De groene omgeving rondom Tubbergen leent zich perfect voor wandelingen en fietstochten, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen die rust en natuur zoeken. De foto's geven een realistische indruk, maar eigenlijk zou u het zelf moeten ervaren. Wij nodigen u dan ook graag uit om dit prachtige huis samen met ons te bezichtigen. Kelder: Ruime betegelde (provisie)kelder. Begane grond: Hal met wandcloset , trapopgang en toegang tot kelder, zonnige living met massief eiken parketvloer, op maat gemaakte kastenwand en airco installatie, ruime op maat gemaakte woonkeuken met vloerverwarming, diverse inbouwapparatuur en openslaande deuren naar de tuin, aansluitend bijkeuken/berging met wasfaciliteiten, deur naar terras, kastenwand en airco installatie, doorloop naar salon, welke voor verschillende doeleinde geschikt zou kunnen zijn.  1e Verdieping: Overloop met 4 ruime slaapkamers, waarvan de (ouder)slaapkamer is voorzien van een airco installatie en een kastenwand, vanuit een van de kamers is middels een vlizotrap de royale zolderberging te bereiken, lichte badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel, separaat toilet, inloopkast met CV opstelplaats en de mogelijkheid om de was uit te hangen. 2e Verdieping: Middels vlizotrap te bereiken royale zolderberging. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1993, uitgebouwd in 2018, perceelgrootte: 454 m2, inhoud: 755 m3, woonoppervlakte 187 m2; - Centrale verwarming middels een Bosch Hr combi ketel, gashaard en vloerverwarming; - De gehele 1e Verdiepingsvloer is in 2023 voorzien van een houten vloer; - De de onder architectuur aangelegde tuin met vijverpartij beschikt over een houten tuinberging (2019) evenals een groot tuinhuis waar het in alle jaargetijden heerlijk vertoeven is, omdat deze middels een glazenwand afgesloten kan worden en verwarmt kan worden middels een houtkachel en/of heaters; - De woning is voorzien van een waterontharder; - Alle slaapkamers op de eerste verdieping zijn voorzien van vaste kasten, waarvan een zelfs met een inloopkast; - De woning is volledig geïsoleerd; - De elektrische auto kan op eigen terrein opgeladen worden, omdat deze woning de beschikking heeft over een eigen laadpaal; - De op maat gemaakte keuken met vloerverwarming is vernieuwd in 2018 en beschikt over de volgende inbouwapparatuur, teweten inductie kookplaat (2025), afzuigkap, koelkast, Quooker kraan, vaatwasser, vriezer en combi oven; - De woning beschikt over 16 zonnepanelen, welke zijn geplaatst in 2020; - De dakbedekking van de platte daken zijn vernieuwd in 2019; - Deze woning biedt de mogelijkheid om levensloopbestendig te gaan wonen; - De voormalige geïsoleerde garage is thans in gebruik als salon, maar is ook uitermate geschikt als kinderspeelkamer danwel kantoor/werkkamer; - De woning is voorzien van drie airco units; - Energielabel B;  - In de koopovereenkomst zal een bankgarantie en/of waarborgsom van 10% worden opgenomen. Ondanks dat deze presentatie met grote zorg is samengesteld kunnen er geen rechten worden ontleend aan eventueel foutief opgegeven afmetingen, oppervlakten en overige data. De gegevens hebben uitsluitend een indicatief karakter. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.  Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Prêt immobilier berekenen

€ 699.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 714.830

3,04%

Annuellement

%

€ 34.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 699.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
187 m²
Superficie du terrain
454 m²
Contenu
755 m³
Autre espace intérieur
26 m²
Espace de stockage externe
12 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1994
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, gaskachels, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Bosch (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Tuin rondom en zonneterras
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Planification

Proposé depuis
03-10-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7651

Google Maps

Voir Tubbergen sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Tubbergen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tubbergen. En 2026 étaient 5.900 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

5.900

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

97

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tubbergen
Année Résidents
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tubbergen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Niveau d'enseignement

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origine des habitants (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

814

Étiquette C

605

Étiquette B

434

Étiquette D

216

Étiquette A+++

135

Étiquette F

115

Étiquette G

88

Étiquette A++

62

Étiquette A+

60

Étiquette E

57

Étiquette A++++

46

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tubbergen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.460

Appartement

Gaz: 730 • Électricité: 1.990

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.500

Vrijstaande woning

Gaz: 1.380 • Électricité: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.080

Activité dans Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 685

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tubbergen
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tubbergen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tubbergen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer maisons in Tubbergen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.