Aller directement au contenu
Logo de Leemans Makelaardij

Gaspeldoornlaan 22

5552GC Valkenswaard • Noord-Brabant

Vendu

€ 599.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 612.830

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

GROTE, UITGEBOUWDE TWEEKAPPER MET GARAGE EN CARPORT, FIJNE WOONKEUKEN EN 4/5 SLAAPKAMERS. WOONOPPERVLAKTE MAAR LIEFST CIRCA 178 M2! DE WONING IS VOORZIEN VAN 11 ZONNEPANELEN. MOOI GELEGEN OP EEN RUIM PERCEEL VAN 364 M2 AAN EEN BREDE WOONSTRAAT. KINDVRIENDELIJKE WOONOMGEVING OP LOOPAFSTAND VAN SCHOLEN, SPORTVOORZIENINGEN EN NATUURGEBIED. DICHTBIJ UITVALSWEGEN WAARDOOR ASML, HTC EN MMC UITSTEKEND BEREIKBAAR ZIJN. BEGANE GROND: Overdekte entree. Ruime en representatieve hal met tegelvloer, garderobe en volledig vernieuwde meterkast. Deels betegelde toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein. Open trappartij naar de verdieping. Vanuit de hal toegang tot de grote, uitgebouwde L-living welke is voorzien van een mooie massief eiken parketvloer. Mooie lichtval door de grote ramen zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Het raam aan de voorzijde is voorzien van een zonnescreen. Zitgedeelte met een sfeervolle open haard. Eetkamergedeelte aan de achterzijde met dubbele openslaande tuindeuren naar de tuin en het terras. Open woonkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Tijdloos witte keukeninrichting in hoekopstelling met veel kastruimte en diverse lades alsmede een natuurstenen aanrechtblad. De keuken is voorzien van een koelkast, vrieskast, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, hete lucht oven en een vaatwasmachine. Plafond met inbouwspots. Veel licht en zicht op de inrit via het extra raam. Volop ruimte voor het plaatsen van een eethoek. Deur naar praktische bijkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming en een nette schuifkastenwand. Deur naar de achtertuin. 1E VERDIEPING: Overloop met parketvloer. Veel licht door het raam in de zijgevel. Grote ouderslaapkamer met balkon gelegen aan de voorzijde. Raam voorzien van een zonnescreen. Directe toegangsdeur naar de badkamer. Ruime 2e slaapkamer aan de achterzijde met vaste wastafel en rolluik. Slaapkamer 3 met deur voorzien van een rolluik naar het dakterras aan de achterzijde. Geheel licht betegelde badkamer met een douchecabine, ligbad, 2e vrijhangend toilet, designradiator en een dubbele wastafel met badmeubel en een grote spiegel. Plafond met inbouwspots. 2E VERDIEPING: Via een open trap bereikbare tweede verdieping. Overloop met parketvloer. Ook hier veel licht door het zijraam. Aparte berging met Nefit HR CV-combiketel (2015). Tweede bergruimte. Zeer grote vierde slaapkamer met een vaste wastafel en een dakkapel zowel aan de voor- als aan de achterzijde (beiden uitgevoerd met een rolluik). Door het plaatsen van een scheidingswand is eenvoudig een vijfde slaapkamer te realiseren. TUIN/GARAGE/CARPORT: Volgroeide tuin aan de voorzijde. Diepe inrit in sierbestrating met ruimte voor het stallen van meerdere auto's. Carport met grote lichtkoepel. Aansluitend garage met dubbele deuren aan de voorzijde een een loopdeur naar de tuin aan de achterzijde. Geheel omheinde achtertuin met zijpoort. Direct achter de woonkamer bevindt zich een mooi betegeld terras. Looppad en tweede terras in sierbestrating uitgevoerd. De achtertuin is eveneens mooi begroeid en biedt veel privacy. BIJZONDERHEDEN Bouwjaar: circa 1971, nadien uitgebouwd en gemoderniseerd. Perceel: 364 m2. Inhoud: circa 702 m3. Gebruiksoppervlakte wonen: circa 178 m2 (excl. garage circa 21 m2). Kozijnen: de woning is deels uitgevoerd met houten kozijnen en deels met onderhoudsvriendelijke kunststof kozijnen. Alle slaapkamers zijn voorzien van horren. Isolatie: spouwisolatie, dakisolatie en deels vloerisolatie toegepast alsmede volledig voorzien van dubbele beglazing. De woning is voorzien van 11 zonnepanelen. Energielabel B. ALGEMEEN - het betreft hier een uitgebouwde, zeer ruime tweekapper met een grote living, 4/5 slaapkamers en een fijne woonkeuken, mooi gelegen op een ruim perceel aan een brede woonstraat. - kindvriendelijke woonomgeving met scholen, sportvoorzieningen en natuurgebied op loopafstand. Nabij uitvalswegen waardoor ASML, HTC en MMC uitstekend bereikbaar zijn.

Prêt immobilier berekenen

€ 599.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 612.830

3,04%

Annuellement

%

€ 29.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 599.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
178 m²
Superficie du terrain
364 m²
Contenu
702 m³
Autre espace intérieur
21 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
41 m²
Aire de la cour arrière
119 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1971
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-08-2025
Date de vente
14-10-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5552

Google Maps

Voir Valkenswaard sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Valkenswaard

Chiffres de logement et de quartier dans Valkenswaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Valkenswaard. En 2026 étaient 31.912 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.

Résidents

31.912

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 419.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.000

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Valkenswaard
Année Résidents
2022 31.236
2023 31.527
2024 31.714
2025 31.955
2026 31.912

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Valkenswaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 326.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 381.000
2025 EUR 419.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.502 0-15: 4.320 15-25: 3.076 25-45: 7.607 45-65: 8.450

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

2.822

Nederland

25.976

Buiten Europa

3.157

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.709
Appartementen 3.908
Tussenwoningen 5.150
Vrijstaande woningen 1.990
Twee-onder-één-kap woningen 1.939

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 290
1925 tot 1950 1.438
1950 tot 1970 3.901
1970 tot 1980 2.515
1980 tot 1990 2.452
1990 tot 2000 1.046
2000 tot 2010 662
2010 tot 2020 705
2020 en later 515

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

4.306

Étiquette C

4.052

Étiquette B

2.629

Étiquette D

1.250

Étiquette G

935

Étiquette E

779

Étiquette F

725

Étiquette A+++

469

Étiquette A+

395

Étiquette A++

245

Étiquette A++++

92

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Valkenswaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 2.990
2021 1.400 3.000
2022 1.100 2.790
2023 920 2.660
2024 880 2.730

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.000

Koopwoning

Gaz: 1.050 • Électricité: 3.090

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.470

Vrijstaande woning

Gaz: 1.480 • Électricité: 4.210

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.120

Activité dans Valkenswaard (2025)

Handel en HORECA 785
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 990
Overheid, onderwijs en zorg 620
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 215
Financiele diensten en onroerendgoed 250
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.100

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Valkenswaard
Période Délits
jan 2025 91
jan 2026 55
jul 2025 85
jun 2025 66
mei 2025 84
mrt 2025 111
nov 2024 91
nov 2025 68
okt 2024 103
okt 2025 95
sep 2024 98
sep 2025 88

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Valkenswaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Valkenswaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Valkenswaard?

Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Valkenswaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Valkenswaard?

In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.

Meer maisons in Valkenswaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.