Résidents
31.912
Dernière année: 2026
Royale twee-onder-een-kapwoning (184 m2 gebruiksoppervlakte) met eigen oprit, 4 slaapkamers, 2 badkamers en zeer veel woonruimte op de begane grond, gelegen op hoekperceel nabij het centrum en op 15-20 autominuten van ASML/ HTC/Eindhoven. Indeling en omschrijving: Begane grond: Hal, toilet, meterkast. Royale woonkamer met meerdere zithoeken. Halfopen keuken aan de voorzijde (= straatzijde), met ingebouwde vaatwasser/koelkast2x/vriezer beslaat maar liefst ca.70 m2 en is een ideale leefruimte voor het hele gezin. De keuken is modern en praktisch ingericht en gesitueerd aan de straatzijde. Bijkeuken, een toiletruimte en de meterkast Buiten: Via de eigen oprit met ruimte voor twee auto’s betreed je de woning. De praktisch onderhoudsvrije achtertuin biedt volop privacy en beschikt over een overkapping en een houten berging. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot 3 grote slaapkamers en badkamer 1. Deze moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel en vrijhangend toilet Tweede verdieping: Via vaste trap bereikbaar. Een absolute eyecatcher is de riante vierde slaapkamer van ca.26m2 met een luxe en-suite badkamer. Hier geniet je van een ligbad, aparte douche, wastafelmeubel en een comfortabel AquaClean toilet. Daarnaast is er op deze verdieping een praktische bergruimte met de cv-installatie Algemeen: - Bouwjaar circa 1975. - Gebruiksoppervlakte wonen circa 184 m2 (NEN 2580). - 4 slaapkamers, 2 badkamers. - Parkeren op eigen terrein. - Op loopafstand van het centrum, school, bushalte, supermarkt - Veel leefruimte, zowel binnen als buiten. - Aanvaarding in overleg. - Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen van de koopovereenkomst dient de kopende partij, binnen zes weken na het tot stand komen van de koopovereenkomst, een bankgarantie (10% van de koopsom) te stellen bij een Nederlandse bankinstelling c.q. een waarborgsom (10% van de koopsom) te storten bij de notaris.
€ 639.000
Coûts d'achat (estimés): € 14.630
2 % de taxe sur le transfert (€ 12.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 653.630
3,04%
Annuellement
€ 31.950
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
2 douches, 2 toiletten, 2 wastafelmeubels, ligbad, en wastafel
Aperçu spatial du site de travail dans Valkenswaard
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Valkenswaard. En 2026 étaient 31.912 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 419.000.
Résidents
31.912
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 419.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 35.200
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.000
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 31.236 |
| 2023 | 31.527 |
| 2024 | 31.714 |
| 2025 | 31.955 |
| 2026 | 31.912 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 301.000 |
| 2022 | EUR 326.000 |
| 2023 | EUR 360.000 |
| 2024 | EUR 381.000 |
| 2025 | EUR 419.000 |
Hoger
31
Praktisch
27
Middelbaar
42
Europa
2.822
Nederland
25.976
Buiten Europa
3.157
Étiquette A
4.306
Étiquette C
4.052
Étiquette B
2.629
Étiquette D
1.250
Étiquette G
935
Étiquette E
779
Étiquette F
725
Étiquette A+++
469
Étiquette A+
395
Étiquette A++
245
Étiquette A++++
92
Étiquette A+++++
6
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.250 | 2.990 |
| 2021 | 1.400 | 3.000 |
| 2022 | 1.100 | 2.790 |
| 2023 | 920 | 2.660 |
| 2024 | 880 | 2.730 |
Hoekwoning
Gaz: 980 • Électricité: 2.650
Huurwoning
Gaz: 720 • Électricité: 2.000
Koopwoning
Gaz: 1.050 • Électricité: 3.090
Appartement
Gaz: 550 • Électricité: 1.890
Tussenwoning
Gaz: 880 • Électricité: 2.470
Vrijstaande woning
Gaz: 1.480 • Électricité: 4.210
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.120 • Électricité: 3.120
Nombre total d'établissements: 4.100
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 91 |
| jan 2026 | 55 |
| jul 2025 | 85 |
| jun 2025 | 66 |
| mei 2025 | 84 |
| mrt 2025 | 111 |
| nov 2024 | 91 |
| nov 2025 | 68 |
| okt 2024 | 103 |
| okt 2025 | 95 |
| sep 2024 | 98 |
| sep 2025 | 88 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Valkenswaard.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Valkenswaard telt in 2026 ongeveer 31.912 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Valkenswaard is in 2025 circa € 419.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Valkenswaard ligt rond € 35.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.000 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Valkenswaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.150 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
5556WB Valkenswaard
€ 795.000 k.k.
€ 2.641/m²
5554ED Valkenswaard
€ 929.000 k.k.
€ 5.994/m²
5554CH Valkenswaard
€ 399.000 k.k.
€ 4.807/m²
5555AC Valkenswaard
€ 285.000 k.k.
€ 6.477/m²
5554EG Valkenswaard
€ 399.000 k.k.
€ 4.337/m²
5551DA Valkenswaard
€ 429.000 k.k.
€ 4.248/m²
5554MA Valkenswaard
€ 895.000 k.k.
€ 4.972/m²
5551VM Valkenswaard
€ 429.000 k.k.
€ 3.432/m²