Aller directement au contenu
Logo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Brouwersgracht 163

3901TK Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 369.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 378.740

Prix d'achat /m²: € 7.106

Galerie de photos

Description

Wonen midden in het bruisende hart van Veenendaal? Aan de levendige Brouwersgracht in complex Denim (eind 2024 opgeleverd) wacht dit zo goed als nieuwe appartement op een nieuwe bewoner. Modern, comfortabel en stijlvol: dit 3-kamerappartement van 52 m² op de derde woonlaag biedt alles wat je zoekt als starter of stadsgenieter. Denk: vloerverwarming én koeling, gasloos wonen een moderne keuken, een heerlijk balkon en zicht op het stadsleven beneden. Een fijne plek met karakter, helemaal instapklaar. Dit appartement ligt letterlijk in het hart van Veenendaal, aan een gracht met karakter en historie. Je wandelt zo naar de winkels, pakt een terrasje op de hoek en geniet van de levendigheid van de binnenstad. Hier woon je tussen de mensen: jong, oud, bruisend en met alles binnen handbereik. Sportvoorzieningen, supermarkten en horeca zijn allemaal om de hoek. En wil je de stad uit? Station Veenendaal-Centrum ligt op loopafstand en met de auto zit je zo op de A12 of de A30. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op brouwersgracht163.nl voor meer informatie. Specificaties • Bouwjaar: 2024 • Woonoppervlakte: ca. 52 m² • Energielabel: A Indeling Begane grond De entree is netjes en afgesloten, met brievenbussen en een videofooninstallatie, wel zo prettig om te weten wie er voor de deur staat. In de gezamenlijke hal pak je de lift of trap naar de derde woonlaag, waar je appartement rustig gelegen is, boven het levendige straatbeeld van de binnenstad. Appartement Eenmaal binnen kom je in een nette hal met garderobe, meterkast en een modern toilet. Vanuit hier heb je toegang tot alle vertrekken, wat zorgt voor een logische en praktische indeling. De woonkamer is een fijne, lichte ruimte met uitzicht op zowel de gezellige winkelstraat als de gracht, zo is er altijd wat te zien. Dankzij de slimme indeling is er plek voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. Grote ramen zorgen voor een prettige lichtinval en brengen het stadsleven subtiel naar binnen. Hier kun je ontspannen, werken of gasten ontvangen. De keuken is uitgevoerd in een moderne hoekopstelling. De houtlook fronten worden stijlvol gecombineerd met een zwart werkblad en zwarte accenten, zoals handgrepen en de afzuigkap. Houten schappen met geïntegreerde spots geven het geheel een warme uitstraling. Natuurlijk is de keuken compleet uitgerust met een inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser en koel-vriescombinatie, alles wat je nodig hebt om fijn te koken. Aan de rustige galerijzijde liggen twee kamers, waaronder een verrassend ruime masterbedroom met voldoende plek voor een tweepersoonsbed en een grote kast. De tweede kamer is kleiner, maar ideaal als inloopkast, werkkamer of kinderkamer. Beide kamers zijn licht en prettig van formaat. In het appartement zelf is een aparte berging aanwezig, ideaal voor het opbergen van voorraad, schoonmaakspullen of andere dagelijkse benodigdheden. Hier vind je ook de aansluiting voor de wasmachine en de opstelling van de warmtepomp. Alles netjes uit het zicht, maar toch binnen handbereik. Het appartement is uitgerust met een duurzame warmtepomp die zorgt voor vloerverwarming en -koeling. Dat betekent aangenaam warme winters, zonder zichtbare radiatoren en in de zomer juist heerlijk koel in combinatie met de screens aan de galerijzijde. Comfort en energiezuinigheid gaan hier hand in hand. Het half inpandige balkon (gelegen op het oosten) biedt een beschutte buitenplek. Of je nu even wilt relaxen met een kop koffie of juist de levendigheid beneden wil observeren, hier zit je altijd goed. Dankzij de ligging aan de voorzijde kijk je uit over de winkels en de gracht. Op de begane grond beschik je over een eigen berging. Handig voor het stallen van je fiets of het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Zo blijft je appartement opgeruimd en houd je alles toch dichtbij. Daarnaast is er de mogelijkheid om een parkeerplaats te huren in de naastgelegen Q-park garage. Er zijn verschillende abonnementsvormen beschikbaar, afgestemd op jouw parkeerbehoefte. Goed om te weten: • Voor deze woning is energielabel A afgegeven; • Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas; • Verwarming en koeling middels warmtepomp; • Modern afgewerkt; • Veel meubels kunnen in overleg worden overgenomen, handig voor starters; • Betaald parkeren in de direct omgeving; • VvE bijdrage €160,05,- per maand; • Aanvaarding in overleg. Een modern appartement uit 2024, helemaal af, midden in het centrum van Veenendaal. Dat vind je niet elke dag! Nieuwsgierig geworden? Kom vooral een kijkje nemen en ervaar zelf hoe comfortabel en stijlvol wonen aan de Brouwersgracht kan zijn. Bel of mail ons kantoor om een bezichtiging in te plannen, we laten je dit fijne appartement graag zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 369.500

Coûts d'achat (estimés): € 9.240

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.390) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 378.740

2,78%

Annuellement

%

€ 18.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 369.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
52 m²
Contenu
171 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2024
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren

Planification

Proposé depuis
24-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.