Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Dit fijne 3-kamerappartement beschikt over een gezellige woonkamer met halfopen keuken, twee slaapkamers, een comfortabele badkamer, een praktische inpandige berging én een zonnig balkon. Het appartement kenmerkt zich door de overvloed aan daglicht, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Het balkon ligt op het westen en biedt een vrij en groen uitzicht – een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten. Gelegen in de kindvriendelijke wijk 'Gelderse Blom', met voorzieningen zoals winkels, scholen, een speeltuin en uitvalswegen op korte afstand. Kortom: een prettig appartement op een aantrekkelijke locatie, waar u zich snel thuis zult voelen. Bouwjaar: 1996. Woonoppervlakte: 72 m². Energielabel: volgt. Indeling: Begane grond: via de afgesloten entree met intercomsysteem komen we in de centrale hal, vanwaar we het trappenhuis en de lift bereiken. Ook krijgt u hiervandaan toegang tot de bergingen, waarbij elk appartement beschikt over een berging van circa 5 m². Het te koop aangeboden appartement is gelegen op de vierde verdieping (vijfde woonlaag). Vierde verdieping: vanaf de centrale gang op deze etage bereiken we de eigen entree van het appartement. Naast de entree bevindt zich een vaste kast met daarin de meterkast (8 groepen). We komen het appartement binnen in de L-vormige ontvangsthal, vanwaar u toegang heeft tot alle vertrekken. Door middel van een deur aan het einde van de hal komen we in de woonkamer en de halfopen keukenruimte, samen 34 m² groot. Wat direct opvalt, is het vele lichtinval door de raampartijen - heerlijk zoveel natuurlijk licht. De woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en de wanden zijn voorzien van glasvliesbehang. Er is voldoende ruimte in de woonkamer aanwezig voor zowel een zit- als een eethoek. Vanuit de woonkamer is de halfopen keukenruimte te bereiken, waar een L-vormige opstelling is geplaatst. De keuken is afgewerkt met houten fronten en een kunststof aanrechtblad. Verder is de keuken voorzien van al het nodige inbouwapparatuur, zoals een keramische kookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven, magnetron, koelkast met vrieslades, vaatwasser en een anderhalve spoelbak. De keukenruimte is afgewerkt met plavuizen en ook de achterwand achter de keukenopstelling is betegeld. Vanuit de keuken stapt u zo het heerlijke balkon op van circa 6 m². Dankzij de gunstige ligging op het westen kunt u hier ’s middags en ’s avonds volop van de zon genieten. U kijkt vrij uit over het groen, met zicht op de parkeerplaats en het park – een fijne plek om even tot rust te komen en te genieten van de open omgeving. Weer teruggekomen in de hal heeft u toegang tot de overige ruimtes, waaronder twee slaapkamers. Deze zijn respectievelijk 11.2 en 8.4 m² groot, voorzien van tapijt en behang op de wanden. De badkamer (3.3 m²) is volledig betegeld in een lichte kleurstelling met een decoratieve blauwe sierrand. Hier vindt u een douchecabine en een wastafel. Daarnaast is de ruimte uitgerust met mechanische ventilatie. De separate toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een toilet en een fonteintje. Tot slot is er nog een praktische inpandige berging van 3 m² aanwezig. Hier bevinden zich de cv-combiketel (Remeha Avanta 28C CW4, '20), de mechanische ventilatie-unit en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Aanvullend: - servicekosten: € 152,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkoper: november '25.
€ 339.000
Coûts d'achat (estimés): € 8.630
2 % de taxe sur le transfert (€ 6.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 347.630
2,78%
Annuellement
€ 16.950
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²