Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Deze bijzonder in stijl UITGEBOUWDE 2-ONDER-1 KAPWONING is gelegen aan een karakteristieke straat in Veenendaal en is echt een parel! De woning straalt sfeer en kwaliteit uit, met een prachtige afwerking en een verrassend diepe achtertuin waar je écht tot rust komt. In 2020 is de tuin volledig opnieuw aangelegd en verrijkt met een luxe VERANDA (zelfs met de optie voor een spa!) en een geïsoleerde BERGING. Binnen geniet je van een gezellige voor- en woonkamer, een royale uitgebouwde woonkeuken, vier slaapkamers en een verzorgde badkamer. De ligging is ook top: op korte afstand van het geliefde winkelcentrum ‘Bruïneplein’, waar je onder andere een gezellige vrijdagmarkt vindt. Ook de bossen én het NS-station zijn op loopafstand te bereiken. Kortom: een charmante, instapklare woning op een heerlijke plek. Deze wil je niet missen. Bouwjaar: 1935 | Perceel: 243 m² | Woonoppervlakte: 94 m² | Energielabel: A Indeling: Begane grond Via de sfeervolle straat komen we bij de voortuin, die bestaat uit een groene beplanting en een praktisch bestraat deel dat dienstdoet als oprit. De volwassen leilindes geven het geheel een charmante, groene uitstraling! Aan de zijkant van de woning loopt een gedeeld pad dat toegang biedt tot de achtertuin. We betreden de woning via de ontvangsthal, met trapopgang naar boven, meterkast (7 groepen, vernieuwd in 2020) en een handige trapkast. Vervolgens kom je via een stijlvolle paneeldeur in de woonkamer terecht, waar meteen de prachtige glas-in-lood en-suitedeuren in het oog springen. De woonkamer is voorzien van een sfeervolle speksteenkachel (2020), balken plafond, een vaste kast en een mooie erker aan de voorzijde. Deze gezellige L-vormige leefruimte is afgewerkt met de originele, warme houten vloer en lichte wanden – een plek waar je je direct thuis voelt. De woonkeuken aan de achterzijde is echt het hart van het huis. Uitgebouwd en heerlijk licht door de grote ramen én een unieke lichtstraat. De keuken is opgesteld in een praktische L-vorm en voorzien van een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, heteluchtoven en koelkast. De groene keukendeurtjes in combinatie met het robuuste hardstenen werkblad geven een landelijke, stijlvolle touch. Hier wil je elke maaltijd bereiden – én opeten. Aansluitend aan de keuken bevindt zich het achterportaal met plek voor de wasmachine en droger, cv-ketel (ATAG, 2018), een vaste kast, een separaat toilet met fonteintje en de badkamer. De badkamer is netjes betegeld en beschikt over een ligbad met douche, een wastafel, raam, designradiator én vloerverwarming. Eerste verdieping Via de trap in de hal kom je op de eerste verdieping, waar je drie slaapkamers (8 m², 7,4 m², 5 m²) en een handige werkplek vindt. Twee slaapkamers zijn uitgerust met een dakkapel en een vaste kast. Op deze hele verdieping ligt sisal tapijt – ideaal voor comfortabele slaapkamers of een rustige thuiswerkplek. Tweede verdieping Met de vaste trap bereik je de verrassend ruime zolderverdieping (15,5 m² vloeroppervlak), voorzien van een dakraam en een gevelraam. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden als slaapkamer, hobbykamer of werkruimte. Tuin Wat een buitenruimte! De diepe achtertuin is in 2020 volledig opnieuw aangelegd en straalt rust, luxe en gezelligheid uit. Er is een groot zonnescherm, een grasgedeelte, mooie borders met beplanting en een royale veranda van maar liefst 21 m². En dan die spa-hybride én houtgestookte hottub (ter overname)... Hier geniet je in alle privacy van je eigen wellnessmoment. Wat een luxe! Daarnaast is er een ruime geïsoleerde houten berging (16,5 m²) met bergzolder, perfect als hobby- of werkruimte. Voor fietsen of kliko’s is er ook nog een aparte overkapping (3,8 m²). Aanvullend: * 8 zonnepanelen geplaatst in 2024 * Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2023 * Aanvaarding: voorkeur verkoper is 4 weken na oplevering van de nieuwbouwwoning (uiterlijk eind februari 2026)
€ 465.000
Coûts d'achat (estimés): € 11.150
2 % de taxe sur le transfert (€ 9.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 476.150
2,78%
Annuellement
€ 23.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).
Douche, ligbad, vloerverwarming, en wastafel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²