Aller directement au contenu
Logo de Diepeveen Makelaars

H.F. Wakemanstraat 4

3905MT Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 415.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 425.150

Prix d'achat /m²: € 5.320

Galerie de photos

H.F. Wakemanstraat 4 Veenendaal

Jour d'ouverture

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

Photo 28

Description

Jour d'ouverture

Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00

In de jonge wijk De Veense Poort staat deze bijzonder vormgegeven geschakelde VERANDAWONING: een ideale woonplek voor starters die graag instapklaar willen wonen in een frisse en moderne setting. Dankzij de strakke afwerking, het hoge energieniveau en de onderhoudsarme kunststof kozijnen is dit een toekomstbestendig thuis waar u zonder verbouwen kunt intrekken. De woning beschikt over een lichte woonkamer, een open keuken, twee comfortabele slaapkamers en een nette badkamer. Aan de voorzijde ligt de zonnige tuin op het westen, een fijne plek om na een drukke dag in alle privacy te ontspannen. Bovendien beschikt de woning over een eigen berging en is er volop parkeergelegenheid rondom de woning. De woning is gelegen op korte afstand van het bruisende Veenendaalse centrum en ook de snelweg richting Arnhem of Utrecht bereikt u binnen enkele minuten. Kortom: een fijne plek om ontspannen te wonen! Bouwjaar: 2017. Perceel: 78 m². Woonoppervlakte: 78 m². Energielabel: A+. Indeling: Begane grond: in een rustige straat met volop parkeerruimte voor de deur staat deze moderne en sfeervolle geschakelde verandawoning. Vanaf de straat komen we bij de zonnige tuin, gelegen op het westen. Hier vinden we een ruim terras met hoge hagen, waardoor u geniet van optimale privacy en tot in de avonduren van de zon. Dankzij de openslaande deuren vanuit de woonkamer vloeien binnen en buiten op een fraaie manier in elkaar over, wat dit tot een heerlijke plek maakt om te ontspannen. Achter deze geschakelde woning bevindt zich een praktische houten berging van 5 m², welke is voorzien van elektra. We betreden de woning en komen binnen in de ontvangsthal, waar de garderobe en de meterkast (7 groepen) zijn ondergebracht. Vervolgens krijgen we door middel van een deur met glas toegang tot de lichte woonkamer en open keuken, een sfeervolle leefruimte van circa 35 m². De serene afwerking met een lichte laminaatvloer (met comfortabele vloerverwarming), hoge plinten en strak afgewerkte wanden in rustige kleurstellingen geven de ruimte een neutrale en warme uitstraling. Aan de voorzijde is voldoende plaats voor een eettafel, terwijl centraal in de kamer de zithoek is gesitueerd met de open trapopgang naar de eerste verdieping. Aan de achterzijde vinden we de open keuken met een praktische L-vormige opstelling. De keuken heeft een moderne, frisse uitstraling met hoogglans witte fronten en een donker aanrechtblad. Alle benodigde inbouwapparatuur is aanwezig zoals een gaskookplaat, rvs-afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en een spoelbak. Vanuit de keuken lopen we naar de tussenhal, die toegang geeft tot de toiletruimte en de technische ruimte waar de cv-combiketel (Intergas, '17) en de WTW-unit staan opgesteld. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een hangend toilet en een fonteintje. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang komen we op de overloop van de eerste verdieping. Vanaf hier krijgen we toegang tot twee ruime en prettig ingedeelde slaapkamers van circa 11,2 m² (vloeroppervlakte) en 12,9 m². Beide kamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een doorgelegde licht eiken laminaatvloer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De slaapkamer aan de voorzijde beschikt over een losse trap naar de bergzolder: ideaal voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Bovendien heeft deze kamer een eigentijdse en sfeervolle wandafwerking met verticale latten, wat een modern accent aan de ruimte geeft. De badkamer van circa 4,5 m² is volledig betegeld met grijze vloertegels en een combinatie van witte en grijze wandtegels. In deze complete badkamer vinden we een inloopdouche met hand- én regendouche, een hangend toilet, een stijlvol wastafelmeubel en een designradiator. Daarnaast is er een praktische nis aanwezig, waarin de aansluitingen voor de wasmachine en -droger zijn ondergebracht. Aanvullend: - energiezuinig door hoog isolatieniveau en 2 zonnepanelen; - energielabel A+; - gehele woning v.v. kunststof kozijnen; - in november 2024 zijn alle wanden professioneel gestuct en is het schilderwerk eveneens professioneel uitgevoerd; - in november 2024 is de laminaatvloer op de begane grond en eerste verdieping vernieuwd; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: april '26. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 415.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 425.150

2,78%

Annuellement

%

€ 20.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 415.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Zaterdag 28-11 van 16:00 tot 19:00
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, geschakelde woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
78 m²
Superficie du terrain
78 m²
Contenu
257 m³
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2017
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
19-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.