Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Buitenkans! Deze zeer ruime en prachtige halfvrijstaande woning is gelegen op een mooie locatie in de nieuwe wijk "Groenpoort" en is door omstandigheden in de verkoop gekomen. De verwachtte oplevering van het pand zal zijn in januari 2026. De woning verkeert in afbouwfase en is (nog) niet te betreden. In deze nieuwbouwwijk komen alle wensen van prachtig wonen bij elkaar. Je leeft in een nieuw groen woongebied vlakbij natuurgebieden en dichtbij de gezellige stad en andere voorzieningen van Veenendaal. De wijk kenmerkt zich door parken, planten en bomen en het aangeboden object is direct aan een groenpark gelegen. De zeer royale 2-onder-1-kapwoning wordt opgeleverd met een uitbouw aan de achterzijde, een luxe keuken met kookeiland en moderne badkamer. De gemetselde berging bevindt zich naast de woning en op eigen terrein bevinden zich een 2-tal parkeerplaatsen. De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming en koeling. De globale indeling is als volgt: Via de zijingang kom je in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Zeer ruime L-vormige woonkamer met smaakvolle voorpuien, aansluitend grote en lichte eetkeuken met openslaande deuren naar de tuin. Deze luxe keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en Quooker. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, tweede toilet, handdoekenradiator en wastafel. Via een vaste trap is de grote zolderverdieping met dakkapel bereikbaar. Op deze verdieping bevinden zich de witgoedaansluitingen. Deze verdieping is zeer geschikt om meerdere slaapkamers en een vliering te realiseren. Deze duurzame en energiezuinige woning heeft een prachtige ligging in deze groene wijk en heeft een voorlopig energielabel A+++. De woning is aangesloten op stadsverwarming, heeft 11 zonnepanelen en beschikt over een balansventilatiesysteem met warmteterugwinning. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Lees de volledige omschrijving
€ 769.000
Coûts d'achat (estimés): € 17.230
2 % de taxe sur le transfert (€ 15.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 786.230
3,04%
Annuellement
€ 38.450
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Inloopdouche, toilet, en wastafel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.