Aller directement au contenu
Logo de Meer Makelaar | Qualis

J.G. Sandbrinkstraat 1 08

3901EW Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 365.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 374.150

Prix d'achat /m²: € 4.562

Galerie de photos

Description

Midden in het bruisende centrum van Veenendaal ligt dit moderne en instapklare 3-kamer splitlevel appartement. Een plek waar je zo in kunt trekken: sfeervolle woonkamer met open keuken, moderne badkamer, een ruime slaapkamer én een tweede kamer die ideaal is als werkplek of logeerkamer. Daarbovenop geniet je van een zonnig balkon op het zuiden, een eigen parkeerplaats in de kelder en een handige berging. En niet te vergeten: een energielabel A! Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig complex. Alles wat je nodig hebt ligt letterlijk om de hoek: winkels, supermarkten, horeca, cultuur en het openbaar vervoer. Op loopafstand vind je het theater, gezellige cafés en een ruim aanbod aan restaurants. Ook uitvalswegen richting de A12 en A30 zijn snel bereikbaar. Kortom: een modern, instapklaar appartement op een toplocatie, ideaal voor starters of alleenstaanden die willen genieten van het leven in hartje Veenendaal. Entree appartementencomplex: via de gezamenlijke entree met brievenbussen en intercom bereik je per trap of lift de woningen, bergingen en parkeergarage. Indeling appartement 1e verdieping: vanuit de entree/hal heb je toegang tot de meterkast, garderobe, toilet en een praktische bergkast met wasmachine- en drogeraansluiting. De trap brengt je naar de speelse leefruimte met een moderne open keuken en een gezellige woonkamer. De keuken in hoekopstelling heeft een kookeiland waar je lekker aan kunt zitten als barretje en is compleet uitgerust met inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, koelkast en vriezer. De woonkamer is ruim en geeft toegang tot het balkon én de tweede (werk/slaap) kamer. De hoofdslaapkamer ligt aan de achterzijde van het appartement en biedt voldoende ruimte voor een kledingkast. De badkamer is modern uitgevoerd met een ruime inloopdouche met glazen wand, een stijlvol wastafelmeubel en spiegel. De grote betonlook tegels zorgen voor een strakke en eigentijdse uitstraling. Buitenruimte: op het zonnige balkon (zuid) met buitenzonwering is het goed toeven: hier kun je tot in de late uurtjes genieten van de zon en uitkijken op de levendige straat. Berging & parkeren: je beschikt over een eigen ruime berging met elektra in het complex én een afgesloten parkeerplaats in de kelder. Zo staat je auto veilig en droog, midden in het centrum. MEER bijzonderheden: - Gebruiksoppervlak wonen 80 m², inhoud 268 m³; - Eigen parkeerplaats in de garagekelder; - Servicekosten circa € 240, - per maand; - Cv-combiketel vernieuwd in 2025 (eigendom); - Balkon op het zuiden met buitenzonwering; - Gelegen in het gezellige centrum van Veenendaal met alle voorzieningen op loopafstand; - Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 365.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 374.150

2,78%

Annuellement

%

€ 18.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 365.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
80 m²
Contenu
268 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
29-08-2025
Date de vente
24-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.