Aller directement au contenu
Logo de Meer Makelaar | Qualis

J.G. Sandbrinkstraat 78

3901EZ Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 430.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 440.450

Prix d'achat /m²: € 5.119

Galerie de photos

Description

Wonen midden in het centrum, met alles wat je nodig hebt letterlijk om de hoek. Dit moderne en instapklare 3-kamerappartement op de vierde verdieping van appartementencomplex Het Stempel II (2019) biedt comfort, rust én levendigheid in één. Je geniet van een lichte woonkamer met open keuken, twee volwaardige slaapkamers, een moderne badkamer, een royaal balkon op het oosten, een eigen berging, een parkeerplaats op afgesloten terrein. Het appartement is ook nog eens goed geïsoleerd, het betreft namelijk een energielabel A. Kortom, dit is echt een appartement waar je zó in kunt! Wonen aan de J.G. Sandbrinkstraat betekent wonen in het hart van Veenendaal. Winkels, supermarkten, horeca, theater en het openbaar vervoer liggen op loopafstand. Ook de uitvalswegen richting de A12 en A30 zijn snel bereikbaar. Alles dichtbij! Entree appartementencomplex: Via de verzorgde gezamenlijke entree met brievenbussen en intercom bereik je met de trap of lift de vierde verdieping. Ook de bergingen en de parkeerplaatsen op het afgesloten terrein zijn binnendoor bereikbaar. Indeling appartement 4e verdieping: Je komt binnen in een ruime hal voor garderoberuimte. Vanuit hier heb je toegang tot het separate toilet met fonteintje en de praktische inpandige berging met wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie en de cv-combiketel. Tevens zijn via de hal 2 slaapkamers bereikbaar en biedt het toegang tot de woonkamer. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen. Er is volop ruimte voor een fijne zithoek en een royale eettafel. De moderne open keuken in een zwarte hoogglans uitvoering is opgesteld in een hoek en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasfornuis met afzuigkap, combi-oven, vaatwasser en koelkast. Een prettige plek om te koken. Aan de galerijzijde bevinden zich twee slaapkamers. De ene kamer is ideaal als werk-, hobby- of logeerkamer. De tweede slaapkamer is ruim opgezet en voorzien van een fraaie vaste kast op maat. Perfect als comfortabele hoofdslaapkamer. De badkamer is volledig betegeld, tijdloos afgewerkt en ingericht met een wastafel met spiegel, een ruime inloopdouche en een radiator voor de handdoeken. Buitenruimte: Via de schuifpui in de woonkamer stap je het royale balkon op het oosten op. Hier geniet je van de ochtend- en middagzon en kijk je vrij weg over de omgeving. Een fijne plek om de dag te beginnen met een kop koffie of juist rustig af te sluiten. Berging & parkeren: Bij het appartement hoort een eigen ruime berging met elektra, ideaal voor fietsen en extra opslag. Daarnaast beschik je over een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Zo parkeer je altijd veilig en comfortabel, midden in het centrum. MEER bijzonderheden: - Gebruiksoppervlak wonen 84 m², inhoud 226 m³; - Servicekosten circa € 135, - per maand; - Gelegen in modern complex uit 2019; - Energielabel A; - Wonen in het centrum van Veenendaal met alle voorzieningen op loopafstand; - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Oplevering in overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 430.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 440.450

2,78%

Annuellement

%

€ 21.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 430.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
84 m²
Contenu
226 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2019
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
HR-glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas Xtreme (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
13-02-2026
Date de vente
21-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, vloerverwarming, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.