Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Jour d'ouverture
Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00
Er zijn van die plekken waar alles klopt. Waar u ’s ochtends gewekt wordt door het gezang van vogels, de geur van bos om de hoek ligt, en tegelijkertijd het gemak van winkels, scholen en het NS-station op fietsafstand aanwezig is. Aan de rand van de geliefde Dichtersbuurt staat zo’n woning. Lucretia van Merkenlaan 37. Een charmante en verrassend ruime eengezinswoning die u het beste van twee werelden biedt. De lichte woonkamer met warme parketvloer vormt het hart van de woning, terwijl de sfeervolle tuinkamer, omgeven door glas, een unieke extra leefruimte toevoegt. Vier volwaardige slaapkamers, een moderne keuken en een veelzijdige tuin maken het plaatje compleet. En dan de ligging: letterlijk aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een groene oase die uitnodigt tot joggen in de ochtend, mountainbiken in de middag of een avondwandeling onder de sterren. Hier woont u niet alleen comfortabel, u leeft in een omgeving die inspireert, ontspant en energie geeft. Het mag duidelijk zijn, deze woning en haar omgeving hebben u veel te bieden. Wij nodigen u van harte uit voor een vrijblijvende bezichtiging! Indeling Via de entree kom je in de hal, waar je direct een verzorgde eerste indruk krijgt. De hal is voorzien van een garderobe, meterkast, opbergkast en een toiletruimte met fontein. Hier bevindt zich ook de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de grote raampartijen is de ruimte royaal en licht. De houten parketvloer geeft een warme en stijlvolle uitstraling. Aansluitend bevindt zich de tuinkamer, volledig omgeven door glas. Hierdoor blijft het daglicht rijkelijk aanwezig in de woonkamer, terwijl de tuinkamer een sfeervolle extra leefruimte toevoegt. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ruime keuken in een L-vormige opstelling. Deze is uitgerust met onder andere een combi-oven, een gasfornuis, een koelkast (Siemens) en een vaatwasser (Miele). Aansluitend is er voldoende ruimte voor uw eethoekopstelling. Lekker samen ontbijten of een feestelijke borrel met vrienden. Eerste verdieping De eerste verdieping van deze woning beschikt over drie slaapkamers. Twee daarvan bevinden zich aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De master bedroom biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kasten. Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer, uitgerust met een regendouche, een wastafelmeubel en een zwevend toilet. Erg prettig hier is het te openen raam, zodat u goed kunt ventileren. De overloop biedt toegang tot alle ruimtes en een trap naar de tweede verdieping. Tweede verdieping De tweede verdieping beschikt over een vierde, ruime slaapkamer. Deze slaapkamer heeft aan beide zijden knieschotten onder het schuine dak, wat zorgt voor extra opbergruimte. Daarnaast is er op de overloop de CV-opstelling geplaatst (CR Remeha) en zijn witgoedaansluitingen te vinden. Deze verdieping biedt door de praktische indeling veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek. Tuin De tuin is veelzijdig ingedeeld. Direct aan de woning bevindt zich de tuinkamer, die het hele jaar door een heerlijke plek biedt om te genieten. Verder is er een carport, ideaal voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen of kliko’s, en een berging voor extra opslag. De tuin is bovendien bereikbaar via een achterom, wat zorgt voor extra gemak. Bijzonderheden • Het bouwjaar van deze woning is ca. 1992. • De woonoppervlakte bedraagt 99 m². • Het definitieve energielabel volgt snel; de verwachting is dat dit een label B zal zijn. • De woning is voorzien van dubbele beglazing, met uitzondering van de voordeur. • Verwarming en warmwater middels CV-ketel: CR Remeha Tzerra ACE 39C (CW5) 2018. • Deze woning beschikt over een viertal volwaardige slaapvertrekken. • Een zeer fijne woonkamer, praktische keuken en een heerlijke tuinkamer. • Met goede uitvalswegen, een wijkwinkelcentrum en een NS-treinstation op korte afstand is deze plek toch ideaal? Bent u verzot op mountainbiken, wandelen of hardlopen? De bossen in deze omgeving zijn uitgestrekt. En erg fijn om bij in de buurt te wonen. Locatie: CHECK! Nog een extra reden om te komen kijken. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Interesse? Wil je deze woning met eigen ogen zien? Plan dan snel een bezichtiging. Neem contact op met ons makelaarskantoor en ontdek wat deze heerlijke gezinswoning te bieden heeft!
€ 435.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.550
2 % de taxe sur le transfert (€ 8.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 445.550
2,78%
Annuellement
€ 21.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²