Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Aan de rand van Veenendaal, in een kindvriendelijke buurt, ligt deze uitstekend verzorgde tussenwoning met vrijstaande stenen berging. De woning heeft een ruime woonkamer met half open keuken, drie slaapkamers en een royale zolderverdieping met de mogelijkheid voor nog eens 2 slaapkamers, een moderne badkamer en een goed verzorgde tuin op het noordwesten én een fraaie voortuin op het zuidoosten. De ligging van de woning is ideaal: praktisch om de hoek ligt de Utrechtse Heuvelrug, een uitgestrekt bos- en natuurgebied. Het winkelcentrum Ellekoot, treinstation Veenendaal West, scholen en sportvelden liggen op loop/fietsafstand. Indeling: fraai aangelegde voortuin met toegang tot de woning. Ruime en stijlvolle hal met meterkast en modern toilet met fonteintje. Ruime woonkamer met zicht op de tuin, vanuit de ruime keuken welke is voorzien van alle gebruikelijke inbouwapparatuur heb je zicht op de voortuin. Fijne trapkast. Eerste verdieping: overloop, ruime ouderslaapkamer, goede tweede slaapkamer én derde slaapkamer. Moderne en lichte badkamer met daglichtinval, inloopdouche, wastafelmeubel, zwevend toilet en designradiator. Tweede verdieping: royale zolderetage/slaapkamer, hier zijn gemakkelijk nog 1 of 2 extra slaapkamers te creëren plus blijft er dan voldoende ruimte voor de wasapparatuur en als bergruimte. De woning heeft tot slot nog een heerlijke, fraai aangelegde achtertuin met een stenen berging en een achterom. Deze fijne en goed onderhouden eengezinswoning is bovendien voorzien van 14 zonnepanelen. Bijzonderheden: - bouwjaar 1992 - woonoppervlakte107 m2 - perceeloppervlakte 128 m2 - de woning is voorzien van dubbel glas - energielabel B - verwarming alsmede warm water middels c.v.-combiketel Remeha uit 2018 - de woning is voorzien van 14 zonnepanelen Aanvaarding in overleg.
€ 425.000
Coûts d'achat (estimés): € 10.350
2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350
2,78%
Annuellement
€ 21.250
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
3903GR Veenendaal
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
3905BJ Veenendaal
€ 489.000 k.k.
€ 4.445/m²
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²