Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Een appartement waarvan u zonder moeite uw thuis maakt! Dit appartement aan de Oudeveen laat zien hoe prettig wonen kan zijn wanneer ruimte, afwerking en indeling goed op elkaar zijn afgestemd. Met 74 m² woonoppervlakte en een praktische indeling voelt de woning ruim en overzichtelijk aan, zonder dat het karakter verliest. Vanaf het moment dat u binnenkomt, valt de rustige uitstraling op, versterkt door de moderne afwerking en het fijne daglicht dat door het appartement stroomt. De leefruimte vormt een logisch geheel met de keuken en het balkon, waardoor het appartement een open en toegankelijke sfeer krijgt. Ook de slaapkamers en de badkamer sluiten hier naadloos op aan en zijn met zorg ingericht. Dit is een woning waar u niet hoeft te puzzelen met indeling of aanpassingen, maar waar alles al klopt en direct prettig aanvoelt. Een comfortabele plek voor wie op zoek is naar een instapklaar appartement met een verzorgde uitstraling en een fijne balans tussen praktisch wonen en wooncomfort. De buurt Oudeveen is gelegen in een rustige woonwijk van Veenendaal, met een prettige combinatie van groen en voorzieningen in de directe omgeving. Winkels voor de dagelijkse boodschappen, openbaar vervoer en diverse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is goed, met uitvalswegen richting de A12 en A30 nabij. De wijk is ruim opgezet en biedt voldoende parkeergelegenheid rondom het complex. Een fijne omgeving voor wie comfortabel wil wonen, met alles wat nodig is binnen handbereik. Appartement Via de gezamenlijke entree met brievenbussen betreedt u het complex. Het trappenhuis is verzorgd en geeft toegang tot de verdiepingen. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging, een praktische ruimte voor fietsen, seizoensspullen of extra opslag. De algemene ruimtes zijn functioneel ingericht en netjes onderhouden. Eenmaal in het appartement komt u binnen in een ruime entreehal, voorzien van het moderne toilet, garderobe, een bergkast en toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer vormt het hart van de woning en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval, en geven de ruimte een open en rustige uitstraling. De afwerking is modern en neutraal, waardoor u hier eenvoudig uw eigen woonstijl kunt realiseren. Aansluitend bevindt zich de keuken, praktisch ingericht met een meubel in een rechte opstelling. De lichte fronten worden gecombineerd met een contrasterend werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Het geheel oogt overzichtelijk en biedt voldoende werk- en kastruimte voor dagelijks gebruik. Vanuit hier én vanuit de hoofdslaapkamer heeft u directe toegang tot het balkon. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide van een prettig formaat. De ruime hoofdslaapkamer biedt plaats aan een tweepersoonsbed en aanvullend meubilair, terwijl de tweede slaapkamer zich eventueel uitstekend leent voor gebruik als werk-, logeer- of hobbykamer. De badkamer (2023) is modern uitgevoerd met betonlook tegels, en voorzien van een ruime inloop-regendouche en een stijlvol dubbel wastafelmeubel. Ook de witgoedaansluitingen bevinden zich in de badkamer. Alles sluit qua afwerking mooi op elkaar aan, wat zorgt voor een rustig en samenhangend geheel. Buitenruimte Het overdekte balkon is bereikbaar vanuit de keuken en biedt ruimte voor een zitje. Een fijne plek om even buiten te zitten, met voldoende privacy en zonder onderhoud. Een praktisch extraatje dat het wooncomfort compleet maakt. Bijzonderheden • Instapklaar driekamerappartement • Moderne afwerking • Woonoppervlakte: 74 m² • Lichte woonkamer • Compleet uitgeruste keuken (2021) • Moderne badkamer (december 2023) • Twee volwaardige slaapkamers • Elektrische vloerverwarming aanwezig in de badkamer • Overdekt balkon • Eigen berging in de onderbouw De Oudeveen 27 is een appartement waar comfort en verzorgde afwerking op een prettige manier samenkomen. Een woning die logisch is ingedeeld, prettig aanvoelt en direct klaar is voor gebruik. Wij nodigen u graag uit om tijdens een bezichtiging zelf te ervaren hoe aangenaam het wonen hier is. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving
€ 350.000
Coûts d'achat (estimés): € 8.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850
2,78%
Annuellement
€ 17.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.
3903GT Veenendaal
€ 385.000 k.k.
3904PR Veenendaal
€ 485.000 k.k.