Aller directement au contenu
Logo de VC Makelaars

P.H. van Rijnstraat 1

3904HG Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 5.985

Galerie de photos

Description

Welkom aan de P.H. van Rijnstraat 1! Deze sfeervolle twee-onder-een-kapwoning met moderne luxe en karakter is gelegen in het geliefde Veenendaal-Zuid. Deze woning combineert het charmante karakter van de jaren '30 met hedendaags comfort. Met een sfeervolle erker, verzorgde keuken en een moderne badkamer is de basis gelegd voor een fijn thuis. Aan de voorzijde beschikt u over parkeren op eigen terrein: comfortabel, veilig en altijd een plek voor de deur. De achtertuin is gunstig op het oosten gelegen en geniet daardoor van een fijne ochtend- en middagzon. Aan de woning vast bevindt zich bovendien een praktische bijkeuken, geschikt voor diverse doeleinden. Denk aan een kantoor aan huis, een chill-room voor de kinderen of juist een fijne ruimte voor het uitoefenen van uw hobby. Er is immers ook nog een separate berging voor uw fietsen en tuingereedschap. Dan even over de omgeving; op loopafstand komen we o.a. bij de bossen, een NS-treinstation en het Dr. Slotemaker de Bruïneplein met haar voorzieningen en weekmarkt. Ook landelijk bezien zijn de uitvalswegen zeer goed te noemen, denk hierbij aan de A12 en A15. Plan snel een bezichtiging en ontdek deze prachtige woning! Onze makelaar geeft u graag een rondleiding. Indeling Via de entree/hal betreedt u deze karaktervolle woning. De hal is voorzien van een garderobe, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. De sfeervolle doorzonwoonkamer valt direct op door het fraaie balkenplafond, de strakke wandafwerking en de mooie, brede houtlook vloer die doorloopt over de gehele ruimte. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de verzorgde, afgesloten keuken. Deze is praktisch ingericht met een strakke, rechte opstelling en onder- en bovenkasten in een lichte kleurstelling. De keuken is compleet uitgevoerd met een vrijstaand Boretti-fornuis met oven en vier gaspitten, een afzuigkap, vaatwasser en een koelkast met vriesvak. Via de buitendeur heeft u direct toegang tot de tuin. Daarnaast biedt de keuken toegang tot de badkamer. De moderne badkamer is strak afgewerkt in neutrale tinten en voorzien van inbouwspots. U beschikt hier over een ruime inloopdouche met regendouche en zwarte armaturen en een houten wastafelmeubel. Aangrenzend bevindt zich het separate toilet met wandcloset. Hier zijn tevens de wasmachineaansluiting en de cv-ketel (NEFIT Proline HRC30/CW5 2011) netjes weggewerkt in een vaste kast. Direct aan de woning is een multifunctionele bijkeuken gesitueerd, geschikt voor uiteenlopende doeleinden zoals een kantoor aan huis, een hobbyruimte of een chill-room voor de kinderen. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevindt zich een ruime overloop met toegang tot twee slaapkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en veel daglicht. De ouderslaapkamer is daarnaast uitgerust met inbouwspots. Tweede verdieping De zolder is bereikbaar via een vaste trap en biedt ruimte aan een derde (slaap)kamer. Deze verdieping is voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra licht en ruimte. De zolder is in het verleden in gebruik geweest als slaapkamer en kan uitstekend als zodanig functioneren, Hoewel de ruimte praktisch bruikbaar is als slaapkamer, bedraagt de oppervlakte boven de 200 cm-lijn minder dan 4 m² (3,79 m²). Derhalve wordt deze bouwlaag aangemerkt en berekend als overige inpandige ruimte en niet meegerekend in het totale woonoppervlak. Tuin Dankzij de diepte van het perceel is de tuin een oase van rust en ruimte. Aan de achterzijde van de tuin bevindt zich een fijne veranda, ideaal voor gezellige avonden met familie en vrienden. Daarnaast is er een separate berging aanwezig voor fietsen en tuingereedschap. Bijzonderheden • Bouwjaar: ca. 1935. • De woonoppervlakte bedraagt ca. 71 m² en de perceeloppervlakte: 155 m². • Definitief energielabel C. • De woning beschikt officieel over twee slaapkamers; de zolderruimte is officieel geen slaapkamer, maar kan in de praktijk uitstekend als derde (slaap)kamer worden gebruikt. • Verwarming en warm water via een cv-ketel (NEFIT Proline HRC30/CW5 2011). • Vloerverwarming aanwezig in de keuken. • Eigen oprit met parkeergelegenheid. • Diepe tuin met veranda en ruime multifunctionele schuur. • Gelet op het bouwjaar van de woning zal in de koopovereenkomst aanvullend een ouderdoms- , materialen- en asbestclausule worden opgenomen. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Ben je nieuwsgierig geworden naar deze twee-onder-een kapwoning? Neem vandaag nog contact met ons op om een bezichtiging in te plannen. Laat je verrassen door het comfort, de afwerking en de geweldige locatie van deze woning! Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
71 m²
Superficie du terrain
155 m²
Contenu
271 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace de stockage externe
4 m²
Aire de la cour arrière
21 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
NEFIT PROline HRC30/CW5 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
22-12-2025
Date de vente
01-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3904

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.