Aller directement au contenu
Logo de Diepeveen Makelaars

Patrimoniumlaan 74

3904AE Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 469.900 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.248

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.398) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 481.148

Prix d'achat /m²: € 4.699

Galerie de photos

Description

Deze sfeervolle en hoogwaardig afgewerkte hoekwoning laat direct zien dat hier met zorg, aandacht en gevoel voor stijl is gewoond. Zowel binnen als buiten klopt het totaalplaatje: een warme, instapklare woning waarin comfort, afwerking en sfeer naadloos samenkomen. Een ideaal thuis voor starters en doorstromers die zonder klussen willen verhuizen. Bij aankomst valt direct de verzorgde uitstraling op. Binnen zet deze lijn zich voort met een strak afgewerkte begane grond, voorzien van een houtlook pvc-vloer met vloerverwarming, gestucte wanden en plafonds met sierlijsten. De erker, extra zijramen en de spekstenen houtkachel zorgen voor veel licht en een warme, huiselijke sfeer. De royale woonkeuken in de uitbouw vormt een prettige plek om samen te komen en is uitgevoerd in een tijdloze stijl, met openslaande deuren naar de tuin. Ook op de eerste verdieping is het afwerkingsniveau hoog, met drie nette slaapkamers en een in 2022 vernieuwde badkamer. Buiten is het eveneens genieten: de in 2024 vernieuwde achtertuin is strak en modern aangelegd, met meerdere terrassen, een pergola, sfeerverlichting en een gestucte stenen berging. De zijtuin met extra terras en speelruimte maakt het geheel verrassend veelzijdig. Kortom: een bijzonder verzorgde hoekwoning met karakter! Bouwjaar: 1938. Perceel: 120 m². Woonoppervlakte: 100 m². Energielabel: E. Indeling: Begane grond: via de verzorgde voortuin, fraai aangelegd met grind, bereiken we de entree aan de voorzijde van deze zeer net afgewerkte hoekwoning. Aan weerszijden van de voordeur zorgen glasstroken direct voor een prettige lichtinval. De hal maakt meteen indruk en is afgewerkt met een klassieke granieten vloer. Vanuit hier is er toegang tot de meterkast (6 groepen) en de toiletruimte. De toiletruimte is stijlvol uitgevoerd met eveneens een granieten vloer, deels betegelde wanden, een hangend toilet en een fonteintje. Via een mooie glaspaneeldeur betreden we de sfeervolle woonkamer. Dit is zonder twijfel een hoogwaardig afgewerkte leefruimte, met een strak gestuct plafond voorzien van sierlijsten en glad gestucte wanden. De gehele begane grond is afgewerkt met een houtlook pvc-vloer, waarbij zowel de woonkamer als de keuken beschikken over comfortabele vloerverwarming. De basis is hier tot in detail op orde: een instapklare woning waarbij alles perfect op elkaar is afgestemd. Een fraai stijldetail is de erker aan de voorzijde, die samen met twee ramen in de zijgevel zorgt voor een aangename hoeveelheid daglicht. Daarnaast draagt de losse spekstenen houtkachel (blijft achter) bij aan de warme en gezellige sfeer. In de uitbouw aan de achterzijde bevindt zich de royale halfopen woonkeuken. Hier is een L-vormige keukenopstelling geplaatst met lichte paneelfronten en een granieten aanrechtblad, wat zorgt voor een tijdloze en eigentijdse uitstraling. De achterwand is afgewerkt met handvorm, vierkante tegeltjes die het geheel extra karakter geven. Absolute blikvanger is het robuuste fornuis met zes gaspitten en een brede oven, met daarboven een afzuigkap die stijlvol is verwerkt in een strakke schouw. Verder beschikt de keuken over een koelkast, vriezer, vaatwasser en spoelbak. Net als in de woonkamer is ook hier sprake van veel lichtinval dankzij de openslaande tuindeuren, geflankeerd door vrijwel kamerhoge glasstroken en een extra zijraam. Tussen de woonkamer en de woonkeuken is bovendien een praktische vaste kast gerealiseerd met daarin de witgoedaansluitingen. Wat een plaatje – een woning die uitblinkt in afwerking, sfeer en wooncomfort. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers hebben een oppervlakte van respectievelijk 16,3 m², 13,5 m² en 7,3 m² en zijn allen afgewerkt met een laminaatvloer. Zowel de wanden als de plafonds zijn strak gestuct en, net als op de begane grond, zijn de plafonds in alle slaapkamers voorzien van fraaie sierlijsten. Ook zijn alle raampartijen van de slaapkamers voorzien van rolluiken. Dit onderstreept opnieuw het hoge afwerkingsniveau van de woning. De badkamer (3,5 m²) is in 2022 gerenoveerd en uitgevoerd in een eigentijdse en warme stijl. Er is gekozen voor hoogglans witte wandtegels in combinatie met taupekleurige vloertegels, waarbij deze vloertegels doorlopen op de wand bij de inloopdouche. De badkamer is ingericht met een inloopdouche, een houten wastafelmeubel met twee waskommen en ingebouwde kranen, een spiegel, een designradiator en een hangend toilet. Dankzij het Velux dakraam profiteert de ruimte bovendien van prettig natuurlijk daglicht. Bergzolder: vanuit de tweede slaapkamer aan de voorzijde van de woning is via een deur de bergzolder bereikbaar. Deze praktische bergruimte heeft een nokhoogte van circa 1,74 meter en biedt volop plaats voor het opbergen van spullen. Tevens is hier de cv-combiketel (Remeha Avanta 24C/CW3, '07) opgesteld. Tuin: vanuit de woonkeuken bereiken we de achtertuin van deze woning. De tuin is in 2024 vernieuwd en strak aangelegd met oog voor eigentijdse architectuur en een rustige uitstraling. Er is gekozen voor een combinatie van klinkers en grote, lichtgrijze tegels, wat zorgt voor een modern en verzorgd geheel. Daarnaast is er een pergola geplaatst en wordt de tuin aan één zijde afgeschermd door een groene haag. De andere zijde is omgeven door houten schuttingdelen, die eveneens in 2024 zijn vernieuwd. De tuin is gelegen op het noordoosten en biedt een prettige balans tussen zon en schaduw. Naast de woning bevindt zich bovendien een zijtuin, waar een tweede terras is gerealiseerd en ruimte is gecreëerd voor een fijne speelplek voor kinderen. Ideaal: zo kunnen zij heerlijk buiten spelen, terwijl dit grotendeels uit het zicht van de woning plaatsvindt. Achterin de tuin staat een stenen berging van circa 9 m² welke is voorzien van elektra. Deze berging is aan de buitenzijde gestuct, wat bijdraagt aan de strakke en rustige uitstraling. Het overstek is uitgerust met spots en in combinatie met de tuinverlichting aan de schutting ontstaat ook in de avond een sfeervol geheel. Naast de berging bevindt zich een overkapping en een poort die directe toegang biedt tot de straat. Aan de voorzijde is een gedeelte aangelegd met bestrating en dat zorgt ervoor dat er een eigen auto-opstelplaats is, waardoor u de auto altijd naast het huis kunt parkeren. Aanvullend: - buitenzijde van de begane grond is in 2024 geschilderd; - schoorsteen op het dak is in 2025 opnieuw gevoegd, geïmpregneerd en v.v. nieuw lood; - erker aan voorzijde en twee ramen in zijgevel zijn v.v. markiezen; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: eind mei / begin juni '26. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 469.900

Coûts d'achat (estimés): € 11.248

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.398) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 481.148

2,78%

Annuellement

%

€ 23.495

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 469.900 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
100 m²
Superficie du terrain
120 m²
Contenu
330 m³
Espace de stockage externe
9 m²
Aire de la cour arrière
39 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1938
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta 24C/CW3 (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
05-01-2026
Date de vente
06-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3904

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.