Aller directement au contenu
Logo de BMV Makelaars Ede

Prins Willem-Alexanderpark 435

3905CN Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 3.061

Galerie de photos

Description

Op de 11e verdieping van het goed onderhouden complex aan het Prins Willem-Alexanderpark 435 in Veenendaal ligt dit ruime vierkamerappartement van circa 98 m². Hier woon je heerlijk licht, comfortabel en met een schitterend uitzicht over Veenendaal en de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. De moderne keuken en badkamer zorgen voor een eigentijdse uitstraling, terwijl het zonnige balkon op het westen de perfecte plek biedt om na een lange dag te ontspannen en te genieten van de ondergaande zon. Dankzij de twee liften, de royale indeling en de centrale ligging is dit appartement ideaal voor een brede doelgroep – van starters tot senioren en iedereen daartussenin. De locatie is uiterst praktisch en centraal. Vanuit het appartement loop je in enkele minuten naar diverse voorzieningen zoals een basisschool, kinderopvang en supermarkt (Jumbo). Ook het winkelcentrum van Veenendaal bevindt zich op korte afstand, waar je terecht kunt voor een gevarieerd aanbod aan winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen. Daarnaast zijn er in de directe omgeving meerdere groenstroken en speelplekken, wat de woonomgeving niet alleen comfortabel, maar ook kindvriendelijk maakt. Binnen enkele minuten rijd je via de Rondweg naar de A12, met goede verbindingen richting Utrecht, Arnhem en Ede. Ook de A30 en A15 zijn snel bereikbaar. Kortom: alles wat je nodig hebt ligt binnen handbereik. Indeling: In dit goed onderhouden appartementencomplex bereik je via de beveiligde entree met video-intercom de centrale hal. Hier vind je het trappenhuis, de liften, de gezamenlijke fietsenstalling en de privéberging die bij het appartement hoort. Eenmaal op de elfde verdieping betreed je het appartement via de overdekte galerij. De hal biedt toegang tot de meterkast en een vaste kast. Vervolgens kom je binnen in de royale Z-vormige woonkamer, met grote ramen over de volle breedte en een prachtig uitzicht over Veenendaal-West en de Utrechtse Heuvelrug. De woonkamer en eetkamer lopen vloeiend in elkaar over en bieden volop ruimte voor een comfortabele zit- en eethoek. De dichte keuken is modern uitgevoerd met witte fronten en een donker granieten werkblad. De opstelling biedt veel kastruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, oven, vaatwasser en koelkast met vrieslades. Vanuit de tussenhal bereik je de drie slaapkamers, waarvan de grootste beschikt over een vaste kastenwand en directe toegang tot het balkon. De badkamer is praktisch ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel en moderne betegeling. Het toilet is separaat en in dezelfde stijl uitgevoerd. In de aangrenzende bijkeuken bevinden zich de boiler en de witgoedaansluitingen. Het balkon op het westen vormt een heerlijke buitenruimte waar je kunt genieten van de middagzon en indrukwekkende zonsondergangen. Dankzij de hoge ligging op de elfde verdieping is het uitzicht werkelijk uniek – wijds, vrij en groen tot aan de horizon. Een comfortabel en licht appartement met een fantastische ligging én uitzicht dat nooit verveelt. Bijzonderheden: - Bouwjaar ca. 1969; - Definitief energielabel D; - Er is een eigen berging in de onderbouw, ook is er een gemeenschappelijke fietsenberging, tuin en fitnessruimte aanwezig; - In de directe omgeving van het gebouw zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig. - Het appartement is voorzien van elektrische zonneschermen en screens; - De servicekosten/VvE bijdrage bedraagt ca. €207,35 per maand, de voorschot stookkosten ca. €100,91 per maand en de CV/WW installatie van de VvE ca. €16,74 per maand; - Bij verkoop wordt gebruikgemaakt van een standaard NVM-koopovereenkomst; bij woningen ouder dan 20 jaar wordt een ouderdomsclausule opgenomen en zal er een asbestclausule worden toegevoegd; - Aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
11e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
98 m²
Contenu
306 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1969
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
30-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.