Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Ruime twee-onder-een-kapwoning met garage in rustige woonwijk Ben je op zoek naar een ruime woning met garage in een rustige, kindvriendelijke buurt? Dan is deze twee-onder-een-kapwoning zeker het bekijken waard! Gelegen in de wijk Zuidoost, aan een brede straat met voornamelijk bestemmingsverkeer, geniet je hier van rust én alle voorzieningen binnen handbereik. Scholen, supermarkten en andere faciliteiten bevinden zich op korte afstand. Indeling Begane grond De entree bevindt zich aan de voorzijde van de woning, naast de garage. De hal is voorzien van een plavuizenvloer en steenstripwanden en biedt toegang tot het volledig betegelde toilet, de meterkast en de inpandige garage. Via een toog bereik je de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer met open keuken. De ruime L-vormige woonkamer heeft een gezellige uitstraling dankzij de haard en de karakteristieke raamindeling. De deels met steenstrips afgewerkte wanden dragen bij aan de warme sfeer. Aan de achterzijde is volop ruimte voor een grote eethoek – ideaal voor lange, gezellige diners. De lichte keuken is netjes onderhouden en voorzien van een oven, kookplaat, afzuigkap en een dubbele spoelbak. Vanuit de keuken heb je toegang tot de zonnige achtertuin. De inpandige garage heeft een praktische L-vorm en is voorzien van een plavuizenvloer, verwarming en een wasmachineaansluiting. Hier is voldoende ruimte voor een auto, fietsen en extra opslag. Ook vanuit de garage is de achtertuin bereikbaar. Eerste verdieping Via de open houten trap bereik je de eerste verdieping. De ruime overloop geeft toegang tot drie goed bemeten slaapkamers. Dankzij de dakkapellen is er extra ruimte en lichtinval gecreëerd. Eén van de slaapkamers beschikt over vaste kasten en de slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een wastafel. De volledig betegelde badkamer is uitgerust met een ligbad, douche, toilet en wastafel. Deze verdieping is afgewerkt met vloerbedekking. Tweede verdieping De zolderverdieping is een open ruimte met de opstelling van de cv-ketel. Dankzij de knieschotten is er veel praktische bergruimte aanwezig. Het balkenplafond en het dakraam geven deze verdieping extra karakter en licht. Tuin De achtertuin is verzorgd aangelegd met een terras van grindtegels, een gazon en groene hagen die zorgen voor privacy en rust. De voortuin is eveneens netjes onderhouden en rijk aan groen. Highlights • Ruime twee-onder-een-kapwoning • Inpandige, verwarmde garage • Drie slaapkamers en ruime zolder • Gelegen in rustige, brede straat • Voorzieningen op korte afstand Aanvaarding/oplevering in overleg. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
€ 550.000
Coûts d'achat (estimés): € 12.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850
3,04%
Annuellement
€ 27.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Douche, ligbad, toilet, en wastafel
Elektra, verwarming en stromend water
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.
3903GT Veenendaal
€ 385.000 k.k.
3904PR Veenendaal
€ 485.000 k.k.