Aller directement au contenu
Logo de Brantjes Makelaars Beverwijk

Wijkerstraatweg 243

1951EG Velsen-Noord • Noord-Holland

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 5.535

Galerie de photos

Description

Unieke kans in Velsen-Noord! Vrijstaand wonen op een perceel van maar liefst 712m2 mét stenen garage én een grote aansluitende schuur welke perfect gebruikt kan worden voor een eigen bedrijf, prakrijkruimte of wellicht omgebouwd kan worden tot woonruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. De huidige eigenaren hebben hier ruim 30 jaar met enorm veel plezier gewoond maar zijn toe aan de volgende stap. De woning, met een woonoppervlakte van maar liefst 140 m2, is altijd keurig net onderhouden en het afwerkingsniveau is hoog; kan ook niet anders met een eigen aannemersbedrijf! En dan de tuin... wauw! De foto's spreken voor zich maar wat een kleurrijk plaatje is dit. Op zoek naar rust en ruimte? Beginnen de groene vingers al te kriebelen? Bel dan gauw ons kantoor voor het maken van een afspraak. De locatie is perfect. Het treinstation van Beverwijk richting de grote steden is op nog geen kilometer afstand. De uitvalswegen richting Amsterdam (20min), Haarlem (10min) en Alkmaar (15min) zijn ook snel te bereiken. Bouwjaar: 1936 Woonoppervlakte: ca. 140 m² Overige inpandige ruimte: 109 m² Perceel: 712 m2 Inhoud: ca. 1038 m³ Indeling: Wanneer je Velsen-Noord binnen komt rijden, verwacht je niet dat deze parel aan de rechterzijde van de Wijkerstraatweg verborgen zit. Parkeer de auto op eigen terrein en stap binnen in de hoge ruime hal met glas in lood ramen en toegang tot het seperate toilet onder de prestigieuze trap. Via de hal stap je direct in de open keuken (2018) met prachtig gasfornuis van Arleston, afzuigkap, vaatwasser en voldoende opbergruimte. Ook heb je toegang tot de bijkeuken met wasmachine aansluiting. Via de open keuken stap je 2 kleine treden omhoog naar het verhoogde eetgedeelte. Altijd fijn om tijdens het koken in contact te staan met de gasten aan de eettafel. Liever ontspannen met de warmte van de houtkachel? Een niveau lager heb je een heerlijke ruime living met veel lichtinval door de grote raampartijen. Via de openslaande deuren sta je direct onder de zelf gemaakte houten overkapping mét vaste pizza oven/BBQ. Huidig eigenaar heeft de houten overkapping zelf nagemaakt naar hun geliefde skihut waar zij graag kwamen. Leuk voor een feestje of om heerlijk in de schaduw te ontspannen en te genieten van de rustige privacy volle tuin. Want wat een prachtuitzicht heb je vanaf dit punt. De keurig verzorgde achtertuin van maar liefst 17 meter diep is een plaatje om te zien. Wat heeft deze tuin niet? Beschutting door middel van de groene wand aan bomen en struiken, een stuk gras om de kinderen te laten spelen of een potje te voetballen en een heerlijk terras voor de ouders om te genieten van een een heerlijke pizza uit de pizza oven. Naast de fantastische tuin zijn er nog meer bijzonderheden welke optimaal benut kunnen worden. Vanuit de tuin heb je toegang tot een praktische houten schuur voor het opbergen van tuinspullen. Maar het grootste pluspunt is de grote stenen schuur met verdieping welke diverse mogelijkheden heeft tot het ombouwen van een hobby- of praktijkruimte of wellicht wel een ruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. Via de prachtige trap lopen we naar de eerste verdieping met toegang tot een keurig kantoor en de hoofdslaapkamer. Deze kamer bestond oorspronkelijk uit 2 slaapkamers; deze zijn samengevoegd tot 1 grote ruimte. De slaapkamer is voorzien van airco en geeft door middel van de openslaande deur toegang tot het balkon. Ook heeft deze slaapkamer een badkamer ensuite (2022) voorzien van een toilet, wastafelmeubel en grote inloopdouche met sunshower. Op de tweede verdieping tref je op de overloop een wastafel en nog 2 slaapkamers met een praktische CV ruimte waar ook voldoende bergruimte aanwezig is. Bijzonderheden: - vrijstaand wonen; - zelfgemaakte houten overkapping in skihutstijl; - keurig verzorgde tuin op een perceel van maar liefst 712 m2; - eigen oprit voor meerdere auto's; - grote stenen garage met schuur (diverse mogelijkheden); - aansluitende houten tuinschuur; - badkamer ensuite (2022); - 12 zonnepanelen (mei 2023); - airco aanwezig op - houten kozijnen van Amerikaans grenen, schilderwerk 2023/2024; - dichtbij voorzieningen zoals winkels en station. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars zijn te vinden op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
140 m²
Superficie du terrain
720 m²
Contenu
1038 m³
Autre espace intérieur
109 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
27 m²
Aire de la cour arrière
565 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1936
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Tentdak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, elektrische verwarming en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
22-05-2025
Date de vente
21-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1951

Google Maps

Carte de Velsen-Noord

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Velsen-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Velsen-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velsen-Noord. En 2025 étaient 6.000 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 294.000.

Résidents

6.000

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 294.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

370

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Velsen-Noord
Année Résidents
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Velsen-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Niveau d'enseignement

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origine des habitants (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

512

Étiquette C

457

Étiquette E

399

Étiquette B

358

Étiquette D

358

Étiquette F

301

Étiquette G

225

Étiquette A+++

110

Étiquette A+

84

Étiquette A++

20

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Velsen-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 1.970

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.670

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.430

Vrijstaande woning

Gaz: 1.280 • Électricité: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.780

Activité dans Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 880

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Velsen-Noord
Période Délits
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velsen-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Velsen-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer maisons in Velsen-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.