Aller directement au contenu
Logo de Brantjes Makelaars Beverwijk

Wijkerstraatweg 279

1951EG Velsen-Noord • Noord-Holland

€ 275.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 282.350

Prix d'achat /m²: € 4.296

Galerie de photos

Description

Comfortabel wonen met tuin, midden in Velsen-Noord Achter de charmante gevel aan de Wijkerstraatweg schuilt een verrassend fijne benedenwoning waar sfeer en karakter samenkomen. Het historische bouwjaar geeft de woning een eigen uitstraling, terwijl de afwerking en indeling zorgen voor een prettig geheel. Binnen voelt het direct goed: licht, verzorgd en logisch ingedeeld. De achtertuin vormt een waardevolle aanvulling op het woonoppervlak en biedt een fijne plek om buiten te zijn. Een heerlijke woning voor wie centraal wil wonen en tegelijkertijd prijs stelt op rust en buitenruimte. Bouwjaar: 1908 Woonoppervlakte: ca. 64 m² Inhoud: ca. 290 m³ Energielabel: D Indeling: Via de eigen entree stap je binnen in de hal, die toegang geeft tot de woonkamer. Dankzij de erker en de vele ramen is dit een lichte en prettige leefruimte met een fijne sfeer. De vloerverwarming, die door de gehele woning is aangebracht, zorgt voor een aangename basis in elk seizoen. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is praktisch ingericht. Je beschikt hier over diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en kastruimte, waardoor koken hier een plezierige bezigheid is. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de slaapkamer, een rustige en comfortabele ruimte met direct contact met de tuin. De badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van onder andere een douche, wastafel en een bad. Een groot pluspunt van dit appartement is de ruime achtertuin van circa 56 m². Een fijne buitenruimte waar je kunt ontspannen, tuinieren of simpelweg genieten van de rust, midden in het dorp. Bijzonderheden: - de woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen; - ruime achtertuin van circa 56 m²; - Servicekosten ca. 50 euro per maand; - volledig voorzien van vloerverwarming; - cv-ketel (Remeha Avanta Ace, 2025); - je zit bovendien binnen 2 minuten op de snelweg richting Haarlem, Alkmaar en Amsterdam; - centraal gelegen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het Centraal Station van Beverwijk bevindt zich op korte afstand en ook de winkels zijn op loopafstand bereikbaar. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 275.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 282.350

2,78%

Annuellement

%

€ 13.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 275.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, benedenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
64 m²
Contenu
290 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace de stockage externe
14 m²
Aire de la cour arrière
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1908
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Mansarde dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het oosten
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-01-2026
Date de vente
19-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1951

Google Maps

Carte de Velsen-Noord

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Velsen-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Velsen-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Velsen-Noord. En 2025 étaient 6.000 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 294.000.

Résidents

6.000

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 294.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

370

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Velsen-Noord
Année Résidents
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Velsen-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Niveau d'enseignement

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origine des habitants (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

512

Étiquette C

457

Étiquette E

399

Étiquette B

358

Étiquette D

358

Étiquette F

301

Étiquette G

225

Étiquette A+++

110

Étiquette A+

84

Étiquette A++

20

Étiquette A++++

3

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Velsen-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 1.970

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.670

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.890

Tussenwoning

Gaz: 920 • Électricité: 2.430

Vrijstaande woning

Gaz: 1.280 • Électricité: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 2.780

Activité dans Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 880

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Velsen-Noord
Période Délits
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Velsen-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Velsen-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer maisons in Velsen-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.