Aller directement au contenu
Logo de Grada Jager Makelaardij

Utrechtse Heuvelrug 278

3452LM Vleuten • Utrecht

Vendu

€ 965.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 986.150

Prix d'achat /m²: € 5.331

Galerie de photos

Description

Moderne en luxe 2-onder-1 kapwoning met o.a. een voor,- zij- en achtertuin, 4 slaapkamers, speelkamer, moderne keuken, oprit en berging. Wat een plaatje is deze bijzonder praktisch ingedeelde tweekapper van 181 m2 welke is gelegen aan een autoluwe straat in de populaire en kindvriendelijke wijk De Hoven/Vleuterweide. Het leuke centrum van Vleuterweide met een diverse winkelaanbod is gelegen op een steenworp afstand en om de hoek ligt een heerlijk groot speelveld voor de kinderen. Binnen drie minuten lopen sta je in het prachtige Maximapark en kun je heerlijk slenteren over Het Lint of een hapje eten bij parkrestaurant Anafora. Scholen, kinderdagopvang, winkels, treinstation Vleuten, diverse sportvoorzieningen, een bibliotheek, het is allemaal nabij. De A12 en A2 zijn vanaf hier gemakkelijk bereikbaar. Ook Leidsche Rijn Centrum of de oude binnenstad van Utrecht zijn allemaal snel bereikbaar vanaf hier. We komen aan bij de woning en treffen daar allereerst de voortuin met de oprit waar 2 auto’s passen en ook is er hier een laadvoorziening voor een elektrische of hybride auto. De garage van circa 7 m2 is de ideale opslagplaats of stalling voor de fietsen maar deze kunnen ook onder de overkapping bij de achterom. Indeling: De voordeur is gesitueerd aan de zijgevel en hier komen we binnen in de nette hal met meterkast, garderoberuimte, fraaie toiletruimte en een glazen deur naar de eetkamer. De indeling van deze hele verdieping is geweldig en we komen hier binnen in de eetruimte die middels suitedeuren en vaste kasten is gescheiden van de woonkamer. De eetkamer loopt over in de prachtige, open keuken (2022) die is gelegen aan de voorzijde en is voorzien van een vrijstaand 6-pits gasfornuis met driedubbele oven en een fraai weggewerkte afzuigkap, kokend waterkraan, koel-vriescombinatie en een aparte koelkast, wijnklimaatkast en natuurlijk een vaatwasser. Er is hier gekozen voor een lichte kleurstelling wat met de grote ramen een bijzonder fraai beeld geeft. Deze voorzijde van de woning is voorzien van een strakke gietvloer Als we door de kamer-en-suite lopen komen we in de royale, tuingerichte woonkamer waar fraaie nissen in de wand zijn gerealiseerd waardoor alles hier bijzonder rustig oogt. Achter deze wand gaat een fijne verrassing schuil want hier treffen we een ideale speelkamer voor de kinderen of een eventuele werkkamer. De huidige eigenaren hebben hier een leuke tv/gamehoek voor de kinderen gemaakt zodat ook zij hun eigen plekje hebben. De grote openslaande deuren bieden toegang tot de tuin die een fijne afmeting heeft en leuk is aangelegd. Ideaal is dat er niet alleen aan de zijkant een achterom is maar ook eentje aan de achterkant die direct toegang geeft tot het speelveldje aan de achterzijde. Eerste verdieping: Via de trap komen we op de overloop die toegang geeft tot alle ruimtes op deze verdieping. Aan de voorzijde treffen we de twee kinderkamers welke eventueel samengevoegd zouden kunnen worden indien dat een wens is. De ouderslaapkamer is met 22 m2 enorm te noemen en hier is op een eenvoudige wijze een grote inloopkast te creëren. De badkamer is compleet uitgevoerd met een vrijstaand ligbad, inloopdouche, toilet en een fraai wastafelmeubel . De betoncire wanden en vloer geven het geheel een luxe uitstraling. Tweede verdieping. Aankomend op de tweede verdieping komen we boven op de ruime overloop waar op een slimme manier een royale wasruimte is gerealiseerd. Uit het zicht maar met voldoende ruimte en ook treffen we hier de Cv-ketel en de ventilatie-unit De vierde kamer is gelegen aan de achterzijde. Dankzij de nokhoogte van maar liefst 5,31 m is er hier indien gewenst nog een entresol of vliering te realiseren voor nog meer ruimte. Ook een tweede badkamer behoort hier tot de mogelijkheden. De grote vaste kastenwand is ideaal voor de nodige opslag en door het eventueel plaatsen van een dakkapel kunnen er hier prima 2 slaapkamers worden gerealiseerd. Bijzonderheden: - Oplevering in overleg. - Verwarming middels Cv-ketel - Gelegen op eigen grond op een perceel van 230 m2 - Parkeren en laden op eigen terrein - Zowel een achterom als een zij-ingang. - Veel bergruimte - Instapklaar voor de volgende eigenaar. - Voor de indeling en maatvoering zie de bijgevoegde plattegronden.

Prêt immobilier berekenen

€ 965.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 986.150

3,04%

Annuellement

%

€ 48.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 965.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
181 m²
Superficie du terrain
230 m²
Contenu
707 m³
Autre espace intérieur
7 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Aire de la cour arrière
72 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2008
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
05-10-2025
Date de vente
22-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3452

Google Maps

Voir Vleuten sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Vleuten

Chiffres de logement et de quartier dans Vleuten

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vleuten. En 2025 étaient 28.123 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 636.626.

Résidents

28.123

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 636.626

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.618

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

911

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vleuten
Année Résidents
2021 27.643
2022 28.111
2023 28.227
2024 28.141
2025 28.123

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vleuten
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 437.612
2022 EUR 490.907
2023 EUR 600.500
2024 EUR 591.286
2025 EUR 636.626

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.177 0-15: 6.600 15-25: 3.680 25-45: 6.972 45-65: 7.692

Niveau d'enseignement

Hoger

9.749

Praktisch

3.857

Middelbaar

6.253

Origine des habitants (2025)

Europa

2.025

Nederland

19.388

Buiten Europa

6.701

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.770
Appartementen 1.931
Tussenwoningen 4.912
Vrijstaande woningen 720
Twee-onder-één-kap woningen 848

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 7
1700 tot 1900 106
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 114
1950 tot 1970 1.279
1970 tot 1980 107
1980 tot 1990 261
1990 tot 2000 935
2000 tot 2010 3.790
2010 tot 2020 1.704
2020 en later 259

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

6.157

Étiquette B

1.740

Étiquette C

856

Étiquette A+

477

Étiquette D

372

Étiquette G

185

Étiquette A++

146

Étiquette A+++

145

Étiquette E

130

Étiquette F

127

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vleuten
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 3.151
2021 1.156 3.262
2022 881 3.100
2023 773 2.929
2024 755 2.992

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 856 • Électricité: 3.066

Huurwoning

Gaz: 643 • Électricité: 2.347

Koopwoning

Gaz: 846 • Électricité: 3.199

Appartement

Gaz: 514 • Électricité: 1.951

Tussenwoning

Gaz: 753 • Électricité: 2.758

Vrijstaande woning

Gaz: 1.256 • Électricité: 4.838

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 926 • Électricité: 3.993

Activité dans Vleuten (2025)

Handel en HORECA 398
Nijverheid en energie 266
Zakelijke dienstverlening 1.240
Overheid, onderwijs en zorg 809
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 421
Financiele diensten en onroerendgoed 162
Cultuur, recreatie en overige diensten 296

Nombre total d'établissements: 3.616

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vleuten
Période Délits
jan 2025 78
jan 2026 50
jul 2025 83
jun 2025 85
mei 2025 98
mrt 2025 67
nov 2024 74
nov 2025 71
okt 2024 83
okt 2025 87
sep 2024 96
sep 2025 80

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vleuten.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vleuten

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vleuten?

Vleuten telt in 2025 ongeveer 28.123 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vleuten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vleuten is in 2025 circa € 636.626.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vleuten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vleuten ligt rond € 38.618 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vleuten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 911 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vleuten?

In Vleuten komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.912 woningen.

Meer maisons in Vleuten

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.