Aller directement au contenu
Logo de bosma de witte makelaars

Klaine-Izakstraat 1

9077RA Vrouwenparochie • Fryslân

Disponible

€ 500.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 511.850

Prix d'achat /m²: € 3.125

Galerie de photos

Description

In het historische lintdorp Vrouwenparochie (Froubuurt), staat op de hoek van de Klaine Izakstraat en de J.P. van der Bildstraat deze prachtige vrijstaande woning. Zowel de straat als de plaatselijke kaatsvereniging dragen trots de naam van de legendarische Froubuurster kaatser “Klaine Izak”, die ooit de PC wist te winnen. Het dorp ligt bovendien heerlijk centraal tussen Stiens en Sint Annaparochie, met een basisschool en kinderopvang op loopafstand. De woning zelf verrast! Op het eerste oog een degelijke vrijstaande woning, maar aan de achterzijde wacht een fraai en uniek ontworpen uitbouw. Hierdoor is de woning levensloopbestendig met een ruime slaapkamer en badkamer op de begane grond. Ideaal voor gelijkvloers wonen, maar ook perfect voor gezinnen dankzij drie extra slaapkamers en een tweede badkamer op de 1e verdieping. De begane grond is modern afgewerkt en met zorg onderhouden. Buiten geniet je van fraai ingerichte royale achtertuin met volop privacy en beschutting. Aan de voorzijde beschikt de woning over o.a. een dubbele oprit. Kortom: royaal, veelzijdig en verrassend wonen op een prachtige plek in Froubuurt! Indeling als volgt: Begane grond: Via de zij-entree komt u in de hal met meterkast, trap naar de eerste verdieping en een toilet met fonteintje. Vanuit de hal bereikt u de L-vormige woon-/eetkamer, die een ruime en lichte leefruimte biedt. Aansluitend bevindt zich de halfopen, royaal opgezette keuken in de aanbouw, voorzien van diverse inbouwapparatuur en met tevens toegang tot de voortuin. Vanuit de woonkamer is ook de bijkeuken bereikbaar, waar zich onder andere de wasmachineopstelling en de c.v.-installatie bevinden. Vanuit de bijkeuken is er een deur naar de achtertuin. Aan de achterzijde loopt de woonkamer over in een prettig extra uitgebouwd woongedeelte met een fraaie glazen wand en uitzicht over de achtertuin. Vanuit deze ruimte is de royale slaapkamer bereikbaar, voorzien van een kastenwand en openslaande deuren naar de tuin. En suite bevindt zich een luxe, ruim opgezette badkamer met inloopdouche, tweede toilet, wastafelmeubel, whirlpool ligbad en sauna. 1e verdieping: Vanaf de overloop zijn drie royale slaapkamers bereikbaar, waarvan één is voorzien van een praktische kastenwand. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een tweede badkamer, uitgerust met een ligbad en een wastafel. 2e verdieping: Via vlizotrap te bereiken bergzolder.

Prêt immobilier berekenen

€ 500.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 511.850

3,04%

Annuellement

%

€ 25.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 500.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
160 m²
Superficie du terrain
541 m²
Contenu
642 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace de stockage externe
29 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging

Planification

Proposé depuis
17-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, 2 ligbaden, toilet, en 2 wastafels

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 9077

Google Maps

Aperçu géographique Vrouwenparochie

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Vrouwenparochie

Chiffres de logement et de quartier dans Vrouwenparochie

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vrouwenparochie. En 2025 étaient 700 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 274.000.

Résidents

700

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 274.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

17

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vrouwenparochie
Année Résidents
2021 685
2022 690
2023 700
2024 700
2025 700

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vrouwenparochie
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 191.000
2022 EUR 209.000
2023 EUR 245.000
2024 EUR 260.000
2025 EUR 274.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 115 0-15: 105 15-25: 90 25-45: 155 45-65: 240

Niveau d'enseignement

Hoger

120

Praktisch

140

Middelbaar

300

Origine des habitants (2025)

Europa

55

Nederland

610

Buiten Europa

40

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 38
Appartementen 13
Tussenwoningen 33
Vrijstaande woningen 158
Twee-onder-één-kap woningen 74

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 25
1900 tot 1925 39
1925 tot 1950 45
1950 tot 1970 56
1970 tot 1980 41
1980 tot 1990 44
1990 tot 2000 29
2000 tot 2010 25
2010 tot 2020 7
2020 en later 6

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

75

Étiquette B

57

Étiquette A

51

Étiquette C

44

Étiquette D

33

Étiquette F

25

Étiquette E

18

Étiquette A+++

2

Étiquette A+

0

Étiquette A++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vrouwenparochie
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.490 3.120
2021 1.650 3.120
2022 1.250 2.950
2023 1.080 2.770
2024 1.030 2.920

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.130

Huurwoning

Gaz: 970 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 1.780

Vrijstaande woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 3.510

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 900 • Électricité: 2.140

Activité dans Vrouwenparochie (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 120

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vrouwenparochie
Période Délits
jan 2025 2
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 3
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 0
okt 2025 3
sep 2024 0
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vrouwenparochie.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vrouwenparochie

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vrouwenparochie?

Vrouwenparochie telt in 2025 ongeveer 700 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vrouwenparochie?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vrouwenparochie is in 2025 circa € 274.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vrouwenparochie?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vrouwenparochie ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vrouwenparochie?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 17 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vrouwenparochie?

In Vrouwenparochie komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 158 woningen.

Meer maisons in Vrouwenparochie

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.