Aller directement au contenu
Logo de van Santvoort - Eindhoven

Koningin Julianalaan 5

5582JV Waalre • Noord-Brabant

Sous option

€ 1.125.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 24.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.149.350

Prix d'achat /m²: € 6.392

Galerie de photos

Description

Waalre - Wolders Eik DE VERKOOP IS GESTART! INSCHRIJVEN IS MOGELIJK T/M 13 APRIL 11:00. Vanaf nu staat de verkoopdocumentatie online en kun je je voorkeuren aangeven via de projectwebsite wolderseik.nl ! Vrijstaande woning | Type C Exclusief wonen met ruimte voor uw eigen woonwensen, dat is Wolders Eik. Deze vrijstaande woning onderscheidt zich door haar royale opzet én de mogelijkheid tot een flexibele indeling, volledig af te stemmen op uw levensstijl. De ruime leefruimte wordt gekenmerkt door grote raampartijen en een sterke verbinding met de tuin, wat zorgt voor een lichte en open woonbeleving. Dankzij de royale afmetingen leent de begane grond zich uitstekend voor diverse indelingsvarianten. Denk aan een grote leefkeuken met eetgedeelte en zitkamer, maar ook aan de mogelijkheid om een aparte werk- of speelkamer te creëren. Daarnaast biedt de begane grond de optie om een slaapkamer met extra voorzieningen te realiseren, waarmee de woning levensloopbestendig kan worden ingericht. Zo groeit de woning moeiteloos mee met veranderende woonwensen, nu en in de toekomst. Kortom, deze woning vormt een stijlvolle en comfortabele basis voor hoogwaardig wonen, midden in een groene woonomgeving. * De vrijstaande woningen (bouwnummer 1 t/m 5) kunnen optioneel worden uitgebreid met een volwaardige kelder van circa 56 m², waarmee extra leef- en gebruiksruimte wordt creëert. Deze kelder wordt uitgevoerd als onbenoemde ruimte en standaard ingedeeld in twee afzonderlijke ruimtes. Zie de projectwebsite voor meer informatie omtrent deze meerwerkoptie. De verkoop van de woningen is inmiddels gestart! Schrijf je voor 13 april 11:00 in via de projectwebsite wolderseik.nl! Uiterlijk 17 april hoor je de uitslag van de toewijzing. **De oppervlakte van deze nieuwbouwwoningen zijn bepaald op basis van de NEN 2580-rekenmethodiek

Prêt immobilier berekenen

€ 1.125.000

Coûts d'achat (estimés): € 24.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.149.350

3,04%

Annuellement

%

€ 56.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.125.000 k.k.
Statut
Sous option
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
176 m²
Superficie du terrain
4153 m²
Contenu
640 m³
Autre espace intérieur
18 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
67 m²
Espace de stockage externe
69 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2026
Mode de construction
Nieuwbouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Eau chaude
Elektrische boiler
Chaudière
Atag Q51CR / Nefit (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
22-05-2025

Équipements de la salle de bain

Sauna, 2 toiletten, douche, 2 dubbele wastafels, ligbad, 2 wastafelmeubels, en inloopdouche

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5582

Google Maps

Localisation de Waalre

Explorez Waalre et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Waalre

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Waalre. En 2026 étaient 17.862 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 531.000.

Résidents

17.862

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 531.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 43.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

488

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Waalre
Année Résidents
2022 17.626
2023 17.980
2024 17.988
2025 17.898
2026 17.862

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Waalre
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 386.000
2022 EUR 420.000
2023 EUR 491.000
2024 EUR 509.000
2025 EUR 531.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.442 0-15: 2.910 15-25: 1.760 25-45: 3.734 45-65: 5.052

Niveau d'enseignement

Hoger

52

Praktisch

17

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

1.854

Nederland

13.810

Buiten Europa

2.234

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.491
Appartementen 1.533
Tussenwoningen 2.765
Vrijstaande woningen 1.501
Twee-onder-één-kap woningen 1.153

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 95
1925 tot 1950 699
1950 tot 1970 1.925
1970 tot 1980 1.651
1980 tot 1990 1.096
1990 tot 2000 707
2000 tot 2010 512
2010 tot 2020 426
2020 en later 484

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.292

Étiquette A

1.776

Étiquette B

1.181

Étiquette D

830

Étiquette F

617

Étiquette E

521

Étiquette G

408

Étiquette A+

190

Étiquette A+++

147

Étiquette A++++

66

Étiquette A++

49

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Waalre
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.490 3.190
2021 1.660 3.240
2022 1.300 3.040
2023 1.070 2.920
2024 1.030 3.000

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.810

Huurwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.210

Appartement

Gaz: 590 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.530

Vrijstaande woning

Gaz: 1.690 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.250 • Électricité: 3.240

Activité dans Waalre (2025)

Handel en HORECA 365
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 505
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 165
Financiele diensten en onroerendgoed 220
Cultuur, recreatie en overige diensten 245

Nombre total d'établissements: 2.635

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Waalre
Période Délits
jan 2025 37
jan 2026 22
jul 2025 35
jun 2025 46
mei 2025 53
mrt 2025 44
nov 2024 38
nov 2025 44
okt 2024 61
okt 2025 50
sep 2024 40
sep 2025 25

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Waalre.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Waalre

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Waalre?

Waalre telt in 2026 ongeveer 17.862 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Waalre?

De gemiddelde WOZ-waarde in Waalre is in 2025 circa € 531.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waalre ligt rond € 43.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Waalre?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 488 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Waalre?

In Waalre komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.765 woningen.

Meer maisons in Waalre

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.