Résidents
35.525
Dernière année: 2026
INSTAPKLAAR! Op zoek naar een appartement waar je zonder te klussen in kan? Dan is dit strak afgewerkte appartement zeker een bezoekje waard. Het betreft een driekamerappartement gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer en moderne open keuken met inbouwapparatuur, twee slaapkamers en een verzorgde badkamer met douche. Met een balkon aan de voorkant én een balkon met vrij uitzicht aan de achterkant is er altijd een zonnig of juist schaduwrijk plekje te vinden. Het appartement is in 2019 gerenoveerd, waarbij vloeren, wanden, keuken, sanitair zijn aangepakt. Daarnaast zijn ook de meterkast, elektra, waterleidingen en radiatoren vernieuwd. Het appartement is gelegen in Oranjewijk Noord, een rustige woonwijk met alle voorzieningen in de buurt. Zo zijn diverse supermarkten, winkels, eetgelegenheden en openbaar vervoer op loopafstand gelegen. Ook scholen, sportaccommodaties en zorgvoorzieningen liggen in de directe nabijheid. Uitvalswegen naar o.a. Gouda, Zoetermeer, Utrecht en Rotterdam zijn snel bereikbaar. Indeling Begane grond: Gezamenlijke, afgesloten entree met bellentableau, brievenbussen, trappenhuis en toegang tot de bergingen. Aan de achterzijde is er een gemeenschappelijke tuin. Tweede verdieping: Entree/hal met meterkast, vaste kast, toilet (2024) en toegang tot alle vertrekken, waaronder de woonkamer. De woonkamer biedt met een lengte van ca. 6 meter meer dan genoeg ruimte voor de living en de eethoek. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de open keuken. De keuken is uitgerust met een koelkast, een vriezer, een vaatwasser, een combi-oven, een inductiekookplaat en een afzuigkap (wandschouw). De keuken is voorzien van een gezellige bar die voor verbinding met de woonkamer zorgt. Door de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde is er verrassend veel licht in de woonkamer en keuken. Via de hal is er toegang tot twee slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde en biedt toegang tot het eerste balkon. Dit balkon ligt op het oosten, waardoor hier de ochtend- en middagzon schijnt. De andere slaapkamer ligt aan de achterzijde en beschikt over de cv-ketel en de wasmachine-aansluiting. Deze slaapkamer biedt toegang tot de badkamer. De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een douche met regendouche en glazen deur, een designradiator en een wastafel met meubel en inbouwspots. Het raam zorgt voor natuurlijke lichtinval en ventilatie. Vanuit de slaapkamer aan de achterkant is het tweede balkon bereikbaar. Dit balkon ligt op het westen, waardoor hier de middag- en avondzon schijnt. Vanuit hier is er een mooi uitzicht op groen, waardoor je hier in alle privacy kunt vertoeven. In het gehele appartement (m.u.v. sanitaire en bergruimtes) ligt een fraaie laminaatvloer. Bijzonderheden: - Bouwjaar: ca. 1961 - Woonoppervlak: ca. 61 m² - Gerenoveerd in 2019 - Twee balkons en gemeenschappelijke tuin - Vrij uitzicht - Energielabel C - Maandelijkse VvE-bijdrage ca. € 154,- - Gelegen op eigen grond - Oplevering in overleg Hypotheekadvies: Heeft u hypotheekadvies gehad? Het is van groot belang voor de verkoper dat u uw financiële zaken op orde heeft. Een adviesgesprek met een onafhankelijke hypotheekadviseur kan hierbij helpen. Hiervoor kunt u contact opnemen met: Erwin Klein van Klein en Partners via: 06-20417754 of check zijn website. Gebruiksoppervlakte woningen: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Lees de volledige omschrijving
€ 295.000
Coûts d'achat (estimés): € 7.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 302.750
2,78%
Annuellement
€ 14.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Explorez Waddinxveen et les environs
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Waddinxveen. En 2026 étaient 35.525 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 417.000.
Résidents
35.525
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 417.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.024
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 31.342 |
| 2023 | 32.601 |
| 2024 | 34.000 |
| 2025 | 35.031 |
| 2026 | 35.525 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 282.000 |
| 2022 | EUR 319.000 |
| 2023 | EUR 373.000 |
| 2024 | EUR 389.000 |
| 2025 | EUR 417.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
2.463
Nederland
27.047
Buiten Europa
5.521
Étiquette A
4.157
Étiquette C
3.470
Étiquette B
2.013
Étiquette D
1.251
Étiquette A+++
1.118
Étiquette E
1.071
Étiquette F
502
Étiquette G
440
Étiquette A++++
425
Étiquette A++
266
Étiquette A+
152
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.060 | 2.880 |
| 2021 | 1.150 | 2.960 |
| 2022 | 860 | 2.810 |
| 2023 | 720 | 2.710 |
| 2024 | 670 | 2.760 |
Hoekwoning
Gaz: 810 • Électricité: 2.890
Huurwoning
Gaz: 650 • Électricité: 2.160
Koopwoning
Gaz: 760 • Électricité: 2.990
Appartement
Gaz: 550 • Électricité: 2.070
Tussenwoning
Gaz: 710 • Électricité: 2.710
Vrijstaande woning
Gaz: 1.250 • Électricité: 4.450
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 880 • Électricité: 3.530
Nombre total d'établissements: 4.420
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 70 |
| jan 2026 | 103 |
| jul 2025 | 87 |
| jun 2025 | 102 |
| mei 2025 | 74 |
| mrt 2025 | 77 |
| nov 2024 | 77 |
| nov 2025 | 105 |
| okt 2024 | 88 |
| okt 2025 | 86 |
| sep 2024 | 88 |
| sep 2025 | 60 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Waddinxveen.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Waddinxveen telt in 2026 ongeveer 35.525 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Waddinxveen is in 2025 circa € 417.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Waddinxveen ligt rond € 34.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.024 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Waddinxveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.876 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
2743ER Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 4.455/m²
2741LD Waddinxveen
€ 1.500.000 k.k.
2741GP Waddinxveen
€ 285.000 k.k.
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
2743EN Waddinxveen
€ 369.000 k.k.
2742PP Waddinxveen
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.503/m²
2742NH Waddinxveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.701/m²
2743CX Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
€ 4.060/m²