Aller directement au contenu
Logo de Parkhage Makelaars

Hogeweg 39 F 8

2042GE Zandvoort • Noord-Holland

Vendu

€ 749.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 765.830

Prix d'achat /m²: € 6.628

Galerie de photos

Description

Droom appartement in Zandvoort – Ruimte, Comfort en Uitzicht! Zeer goed onderhouden 4-kamer appartement met 2 badkamers, ruim terras en eigen parkeerplaats met berging in de ondergelegen kelder. Gelegen op de derde verdieping van een modern, kleinschalig appartementencomplex (bouwjaar 2007), biedt deze woning alles wat u zoekt: comfort, luxe en een adembenemend vrij uitzicht vanaf het royale terras. Gelegen op een toplocatie in Zandvoort met alle gemakken op loopafstand zoals winkels, boulevard, strand en overige voorzieningen. Gebruiksoppervlakte: 113 m2 Terras: 14 m2 Bouwjaar: 2007. De indeling: Parterre: gemeenschappelijk entree, bellentableau, brievenbussen, hal met toegang tot trappenhuis en lift. Derde verdieping: entree woning, ruime hal, woonkamer (9.06 x 5.76 m.) met open keuken in hoekopstelling en openslaande deuren naar centraal gelegen terras met fraai uitzicht! Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich 3 slaapkamers en 2 badkamers. De master bedroom is verrassend ruim (4.76 x 2.96 m.) en biedt ruimte voor de garderobe en/ of een werkplek. Tevens is de badkamer bereikbaar met hier een ligbad, separate inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel, toilet en designradiator. Via openslaande deuren toegang tot een tweede balkon. Tweede slaapkamer (3.40 x 2.35 m.); Derde slaapkamer (3.83 x 2.41 m.). De tweede badkamer beschikt over een douche en wastafel en is vanuit beide slaapkamers bereikbaar. Vanuit de hal is de inpandige bering bereikbaar met hier de meterkast, cv-opstelling, bergruimte en opstelling wasmachine/ droger. Parkeerkelder: eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage met privé berging. Goed om te weten: 4-kamerappartement met 2 badkamers, groot terras voorzijde en balkon achterzijde. Modern gebouw (2007) met luxe uitstraling en voorzieningen. Uitstekend geïsoleerd: energiezuinig en comfortabel in elk seizoen. (EPA label A). Eigen parkeerplaats en berging in de onderbouw. Actieve VvE: servicekosten: € 192,50 per maand. Nabij uitgebreide voorzieningen zoals winkels, supermarkt, boulevard en strand! Aanvaarding in overleg. Interesse? Plan vandaag nog een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, het uitzicht en de ligging van dit unieke appartement in Zandvoort. Uw nieuwe (t)huis wacht op u!

Prêt immobilier berekenen

€ 749.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 765.830

3,04%

Annuellement

%

€ 37.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 749.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Contenu
365 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
14 m²
Espace de stockage externe
27 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2007
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
22-05-2025
Date de vente
13-08-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, 2 toiletten, wastafelmeubel, en douche

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2042

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.