Aller directement au contenu
Logo de Cense Makelaars

Jhr. P.N. Quarles van Uffordlaan 1 a 21

2042PP Zandvoort • Noord-Holland

Disponible

€ 225.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 231.350

Galerie de photos

Description

UNIEKE recreatiebunker midden in de natuur en dicht bij zee. Deze recreatiebunker staat op een perceel van 423 m² eigen grond en wordt omringd door bomen en duin. Tegelijkertijd wordt je mede-eigenaar van 44.000 m2 natuurgebied. Het strand, én het bruisende centrum van Zandvoort liggen op loopafstand. Een zeldzame balans tussen afzondering en bereikbaarheid. Binnenin de bunker vind je een sfeervolle open ruimte van ca. 14m2 met bed, gootsteen, electra op zonnepanelen, meubels en een houtkachel. Buiten wacht een riante, groene tuin met meerdere zonnige zitplekken. Deze plek is voor wie geen standaard vakantiepark wil, maar een eigen en intiem stukje buiten. Dit is voor de natuurliefhebber, de surfer, de buitenmens, de rustzoeker. Kostverlorenpark, een plek met karakter: Oorspronkelijk gebouwd in de Tweede Wereldoorlog als onderdeel van de Atlantikwall, is deze bunker later omgevormd tot een recreatief verblijf. De robuuste muren, het compacte ontwerp en de beschutte ligging maken het tot een uniek tiny house met karakter en geschiedenis. Locatie & bereikbaarheid: De ingang van het park bevindt zich aan de Jhr. P.N. Quarles van Uffordlaan. Na een korte wandeling door het duinlandschap bereik je bunker 21. De Kennemerduinen en het strand zijn je achtertuin. Bijzondere plek: Deze bunkers worden zelden verkocht en blijven vaak generaties lang in de familie. Dit is jouw kans om onderdeel te worden van iets bijzonders. De jaarlijkse kosten zijn slechts 250 euro per jaar, de woz-waarde is laag. Oplevering in overleg. Bezichtiging op afspraak Goed om te weten - Perceel 423 m2 eigen grond - Tevens mede eigenaar van circa 44.000 m2 omliggende natuurgebied - VVE kosten zijn ca. € 250,- per jaar. - GEEN forensenbelasting - Er is ca 3/4 van het jaar stromend (warm)water dmv een geiser - Elektra via de 2 zonnepanelen bovenop de bunker gelegen - Het gedeelde toiletgebouw bevindt zich tegenover de bunker - Geen permanente bewoning toegestaan - Niet bedoeld voor commerciële doeleinden ( shortstay/ Airbnb). - Geen mogelijkheden om bunker uit te breiden - Wordt geleverd zoals het er thans bijstaat behoudens een paar persoonlijke zaken die ter overname zijn - Eventuele parkeervergunning via gemeente Zandvoort aan te vragen ca. €180,- - Oplevering in overleg

Prêt immobilier berekenen

€ 225.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 231.350

2,78%

Annuellement

%

€ 11.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 225.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
1 chambre
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
14 m²
Contenu
60 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1942
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Geen isolatie
Chauffage
Houtkachel
Eau chaude
Geiser
Label\u00e9nergie
NIET VERPLICHT

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan park, beschutte ligging, vrij uitzicht en in recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
22-04-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2042

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.