Aller directement au contenu
Logo de Jansen & Biesot Makelaardij

Secretaris Bosmanstraat 9 a

2041KR Zandvoort • Noord-Holland

Vendu

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 4.207

Galerie de photos

Description

**Perfecte Kluswoning in Zandvoort** Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging in Zandvoort? Dan is Secretaris Bosmanstraat 9-A precies wat je zoekt! Deze charmante eengezinswoning, gelegen in de buurt ten noorden van het busstation, net achter de boulevard, staat te trappelen om door jou onder handen genomen te worden. Dit woonhuis, met een bouwjaar uit 1920, beschikt over een perceeloppervlakte van 125,00 m2 en een energielabel G. Een eenvoudige woning met oneindig potentieel wacht op de juiste klusser om er zijn eigen paleis van te maken. Met zowel een achter als voortuin, heb je voldoende ruimte om met je groene vingers een prachtige buitenruimte te creëren. De ligging van de woning biedt de perfecte balans tussen rust en levendigheid, met alle voorzieningen van het centrum, het strand en het station van Zandvoort op loopafstand. Als jij degene bent die graag zijn creativiteit en werkmentaliteit in een nieuw project steekt, dan is Secretaris Bosmanstraat 9-A jouw uitdaging. Grijp deze kans om een unieke woning geheel naar eigen smaak te transformeren en maak van dit huis jouw thuis. Wacht niet langer en maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging, want voor je het weet is dit pareltje weg! Indeling Via de voortuin kom je binnen in de hal met rechts de trap naar de 1ste verdieping, de deur links gaat naar de lichte woonkamer met mooie erker en schouw, loop je door vind je links de deur naar de tuinkamer met openslaande deur naar de achter tuin gelegen op het westen, hier is ook een deur naar de badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. Rechts in de hal is een separaat toilet aan de rechterkant, loop je rechtdoor dan kom je in de keuken met diverse inbouw apparatuur. Eerste verdieping Via de trap in de hal loop je naar boven waar je via de overloop toegang hebt tot de twee ruime slaapkamers en de kleinere slaapkamer. De grote slaapkamer aan de voorzijde heeft een klein balkon gelegen op het oosten, de grote slaapkamer aan de achterzijde heeft een balkon gelegen op het westen. De badkamer bevindt zich aan de voorzijde van het huis en heeft een douche, ligbad en wastafel. Er is boven een separaat toilet.

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
101 m²
Superficie du terrain
125 m²
Contenu
370 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
13 m²
Aire de la cour arrière
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1920
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Label\u00e9nergie
G

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
26-07-2025
Date de vente
26-09-2025

Équipements de la salle de bain

2 douches, toilet, wastafelmeubel, ligbad, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2041

Google Maps

Zandvoort sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Zandvoort

Chiffres de logement et de quartier dans Zandvoort

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zandvoort. En 2025 étaient 16.365 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 447.203.

Résidents

16.365

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 447.203

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.191

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.062

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zandvoort
Année Résidents
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zandvoort
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Niveau d'enseignement

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Origine des habitants (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.922

Étiquette A

1.579

Étiquette E

1.379

Étiquette D

1.249

Étiquette B

907

Étiquette F

859

Étiquette G

758

Étiquette A+

169

Étiquette A+++

137

Étiquette A++

68

Étiquette A++++

8

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zandvoort
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.165 • Électricité: 2.975

Huurwoning

Gaz: 786 • Électricité: 1.903

Koopwoning

Gaz: 905 • Électricité: 2.745

Appartement

Gaz: 673 • Électricité: 1.913

Tussenwoning

Gaz: 913 • Électricité: 2.591

Vrijstaande woning

Gaz: 1.674 • Électricité: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.282 • Électricité: 3.209

Activité dans Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Nombre total d'établissements: 2.850

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zandvoort
Période Délits
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zandvoort.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zandvoort

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer maisons in Zandvoort

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.