Direct naar de inhoud
Logo van Van Santen Makelaars

Slotplein 120

2902HR Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 4.012

Fotogalerij

Omschrijving

Wat een heerlijke ligging heeft dit appartement! Er is een werkelijk fantastisch groen en vrij uitzicht op het Slotpark aan de achterzijde en het gemak en de gezelligheid van het winkelcentrum aan de voorkant! Dit ruim opgezette 3-kamerappartement op de eerste etage van een kleinschalig appartementencomplex heeft een zonnig balkon, vloerverwarming door het gehele appartement en een berging in de onderbouw. Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen. Winkelcentrum Slotplein is voor de deur, hier kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen. Ook zijn er verschillende eetgelegenheden en zijn het overdekte winkelcentrum de Koperwiek, het Isala theater en diverse horecagelegenheden op korte afstand. Openbaar vervoer zoals de metro en bus zijn in de buurt evenals uitvalswegen A16 en A20. Indeling: Entree met videofoon/belinstallatie op de begane grond, afgesloten entreehal met trapopgang naar de etages. 1e etage: Toegang tot de woning vanaf de galerij, entree in de hal met garderobe. Vanuit hier is er toegang tot de centrale binnenhal met deuren naar de beide slaapkamers, berging, badkamer en de nette toiletruimte met toilet en fontein. De woonkamer is ca. 21m2 en heeft een mooie lichtinval door de grote raampartij en een mooi vrij en groen uitzicht op het Slotpark. De naast de woonkamer gelegen open keuken heeft een hoekopstelling in een landelijke stijl met een 5-pits gaskookplaat incl. wokbrander, een oven, een afzuigkap, een klein model vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon van ca. 5m2. Het balkon heeft een zonnige ligging op het zuidwesten en vanaf hier heb je een mooi uitzicht over het Slotpark. De slaapkamers zijn 14m2 en 10m2. De nette badkamer is in 2019 verbouwd en uitgevoerd in wit met een inloopdouche met regendouche, een wastafelmeubel met spiegel, badkamerkast en mechanische ventilatie. Ook bevindt zich hier de aansluiting voor de wasmachine en droger. Er is een handige, ruime berging met de C.V.-ketel (2021) en de mechanische ventilatie unit. Bijzonderheden: De woning is geheel voorzien van houten kozijnen met dubbel glas, schilderwerk is uitgevoerd in 2023/2024; In 2022 is de woning geheel voorzien van vloerverwarming in combinatie met een gietvloer; Maandelijkse bijdrage VVE € 146,62; De woning heeft een eigen berging in de onderbouw; Oplevering in overleg.

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
240 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
4 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1988
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas HRE kompakt (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Nee
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE periodieke bijdrage
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Nee

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, in centrum en in woonwijk
Berging
Box
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
16-05-2025
Verkoopdatum
13-07-2025

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafel

Extra kenmerken

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2902

Google Maps

Capelle aan den IJssel op de kaart

Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio

Woon- en buurtcijfers in Capelle aan den IJssel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren er 69.644 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 362.000.

Inwoners

69.644

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 362.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.500

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

2.948

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Capelle aan den IJssel
Jaar Inwoners
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Capelle aan den IJssel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Opleidingsniveau

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkomst inwoners (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Bouwperiode van panden

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

9.606

Label A

9.392

Label B

6.657

Label D

2.542

Label E

2.008

Label F

785

Label G

741

Label A+

739

Label A+++

654

Label A++

309

Label A++++

256

Label A+++++

5

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Capelle aan den IJssel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 720 • Elektriciteit: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Elektriciteit: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Elektriciteit: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Elektriciteit: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Elektriciteit: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Elektriciteit: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Elektriciteit: 3.580

Bedrijvigheid in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 9.115

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Capelle aan den IJssel
Periode Misdrijven
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Capelle aan den IJssel.

Veelgestelde vragen over wonen in Capelle aan den IJssel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer woningen in Capelle aan den IJssel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.