Direct naar de inhoud
Logo van Slippens Vermeer Makelaars

Hagenkampweg Noord 50

5616TA Eindhoven • Noord-Brabant

Verkocht

€ 400.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.850

2% overdrachtsbelasting (€ 8.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 409.850

Koopprijs /m²: € 0

Fotogalerij

Omschrijving

In het gezellige Vonderkwartier, op nog geen 5 minuten lopen van het stadscentrum ligt deze sfeervolle jaren '20 bovenwoning (type maisonnette) met twee balkons. Deze bovenwoning beschikt onder meer over een ruime, lichte L-vormige woon-/eetkamer, een separate keuken en 3 slaapkamers maar heeft aan de binnenzijde nog wel wat liefde nodig. Dus vind jij het leuk om een woning volledig naar eigen smaak te maken dan is dit je kans. Tevens bestaat de mogelijkheid om een riant dakterras te realiseren. Deze woning ligt in een rustige en toch levendige buurt op steenworp afstand van alles wat je nodig hebt. Het stadscentrum van Eindhoven is op loopafstand, waardoor je binnen no-time bij je favoriete restaurant, café of winkel bent. Ook ten opzichte van uitvalswegen, openbaar vervoer en sportvoorzieningen heeft deze woning de perfecte ligging. Bijzonderheden: - Het appartement beschikt over een energielabel C. - Het appartement is voorzien van dubbel glas, dak- en muurisolatie. - Parkeren middels parkeervergunningen - Actieve en gezonde VvE waarvoor de servicekosten momenteel ca. €.100,-- per maand bedragen. - Warm water via geisers en verwarming middels gaskachels. - Glasvezelaansluiting aanwezig. - De originele (nu nog beplankte) paneeldeuren zijn nog aanwezig. Begane grond: Via de karakteristieke, overdekte entree kom je in de hal met de trapopgang naar de eerste verdieping. Ook tref je in de hal de meterkast aan. Eerste verdieping: De overloop met laminaatvloer biedt toegang tot de keuken, de woon-/eetkamer, de toiletruimte en is voorzien van een vaste trap naar de tweede verdieping. De toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een closet en een fonteintje. De separate keuken is ruim en licht door de grote raampartij. Ook heb je vanuit de keuken toegang tot balkon 1. De keukeninrichting is eenvoudig en voorzien van de originele keukeninrichting en wandbetegeling. De ruime, L-vormige woon-/eetkamer is voorzien van een schouw met gashaard en biedt net als de keuken toegang tot het balkon 1 aan de achterzijde. Via de prachtige dubbele openslaande deuren stap je zo het balkon op. Aan de voorzijde heb je vrij uitzicht over een mooi aangelegd park met prachtige oude bomen. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de overloop welke toegang biedt tot alle vertrekken op deze verdieping. Ook is hier een luik aanwezig met een vlizotrap welke toegang biedt tot een ruime bergzolder. Deze bergzolder is ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en andere huisraad. De separate toiletruimte is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een closet en een fonteintje. De badkamer is voorzien van een lichte wand- en vloertegel en voorzien van een wastafel, een ligbad en een badgeiser. De eerste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde en is ruim van formaat. De slaapkamer is verder voorzien van een laminaatvloer, een fijne ingebouwde kast en een grote dakkapel welke voor een prettige lichtinval in deze kamer zorgt. De tweede slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en ook ruim van formaat. Deze kamer heeft ook een praktische ingebouwde kast en dubbele openslaande deuren naar het tweede balkon. Slaapkamer 3 is gelegen aan de achterzijde van de woning en staat momenteel in open verbinding met slaapkamer 2 maar dit is indien gewenst ook weer eenvoudig dicht te maken. Ook deze slaapkamer beschikt over een fijne, ingebouwde kast. Balkon 1: Balkon 1 is aan de achterzijde gelegen op de eerste verdieping en bereikbaar vanuit de woon-/eetkamer en de keuken. Een heerlijk, zonnig plekje om te ontspannen en te genieten van een hapje en een drankje. Balkon 2: Balkon 2 is ook aan de achterzijde gelegen en te bereiken vanuit slaapkamer 2 op de tweede verdieping. Een fijne plek om nog even een boek te lezen voor je gaat slapen en 's ochtends de dubbele openslaande deuren weer open te slaan en te genieten van het weidse zicht. Omgeving: De woning is zeer centraal gelegen, in een rustige, autoluwe straat in het gewilde Vonderkwartier. Het Vonderkwartier heeft een actieve, gezellige buurtvereniging en is zeer gunstig gelegen ten opzichte van vele voorzieningen. Zo woon je aan een fraai aangelegd park met prachtige oude bomen met het gezellige buurtcafe/restaurant ’t Vonderke, speelgelegenheid, bushaltes, basis- en middelbare scholen en de Albert Heijn direct om de hoek. Ook sta je binnen 5 minuten lopen in het bruisende stadscentrum. Tu/e, High Tech Campus, ASML en DAF zijn eenvoudig per fiets bereikbaar. Uitvalswegen, sportaccommodaties en parken zijn ook allemaal nabij. Algemene informatie: Bouwjaar: ca. 1928 Woonoppervlakte: ca. 105 m2 Inhoud woning: ca. 373 m3 * Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hypotheek berekenen

€ 400.000

Kosten koper (geschat): € 9.850

2% overdrachtsbelasting (€ 8.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 409.850

2,78%

Jaarlijks

%

€ 20.000

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 400.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, maisonnette

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
373 m³
Overige inpandige ruimte
8 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
8 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1928
Bouwwijze
Bestaande bouw
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Gaskachels
Warm water
Geiser
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE periodieke bijdrage
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg
Parkeren
Parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
15-08-2025
Verkoopdatum
22-02-2026

Badkamer voorzieningen

Ligbad en wastafel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5616

Google Maps

Geografisch overzicht Eindhoven

Ontdek waar makelaars actief zijn in Eindhoven

Woon- en buurtcijfers in Eindhoven

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Eindhoven. In 2026 waren er 249.873 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 391.000.

Inwoners

249.873

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 391.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 36.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

18.880

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Eindhoven
Jaar Inwoners
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Eindhoven
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Opleidingsniveau

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkomst inwoners (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bouwperiode van panden

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

34.103

Label C

29.742

Label B

19.304

Label D

11.177

Label E

9.327

Label F

6.306

Label A+

5.788

Label G

4.088

Label A++

3.731

Label A+++

2.635

Label A++++

578

Label A+++++

42

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Eindhoven
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 970 • Elektriciteit: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Elektriciteit: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Elektriciteit: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Elektriciteit: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Elektriciteit: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Elektriciteit: 3.250

Bedrijvigheid in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 33.545

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Eindhoven
Periode Misdrijven
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Eindhoven.

Veelgestelde vragen over wonen in Eindhoven

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer woningen in Eindhoven

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.