Inwoners
11.170
Laatste jaar: 2025
4191SE Geldermalsen • Gelderland
€ 313.500 k.k.
Kosten koper (geschat): € 8.120
2% overdrachtsbelasting (€ 6.270) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 321.620
Koopprijs /m²: € 5.500
In het centrum, in directe nabijheid van het gezellige marktplein, op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex gelegen sfeervol 2-kamerappartement van circa 57 m² met een riant dakterras (25 m²) en berging. Het appartement beschikt over uitstekende voorzieningen en een keurig niveau van afwerking. Bovendien heeft dit leuke appartement aan drie zijden lichttoetreding en uitzicht. Absoluut de moeite waard dus. Algemeen Het dorp Geldermalsen maakt deel uit van de gemeente West Betuwe die in 2019 is ontstaan vanuit een fusie tussen de gemeente Geldermalsen, Neerijnen en Lingewaal. Zoals de naam al aangeeft, ligt het gebied van de nieuwe gemeente in het uiterste westen van wat we nu als de Betuwe beschouwen. Van welke kant u Geldermalsen ook binnenkomt, het dorpscentrum nodigt uit voor een bezoekje. Het dorp kent een grote diversiteit in detailhandel. U vindt er de groenteman, de ambachtelijke slager, supermarkten en vestigingen van landelijke winkelketens. Daarbij zorgt een flink aantal particuliere ondernemers voor een divers winkelaanbod. Op vrijdag is de sfeervolle weekmarkt op het gerenoveerde Marktplein. Jonge kinderen kunnen veelal op de fiets of zelfs lopend naar de diverse basisscholen. De jeugd kan zich prima voorbereiden op een eventuele vervolgstudie bij de plaatselijke middelbare scholen en op meerdere middelbare scholen in de regio. Hiertoe wordt veelal gebruikt gemaakt van het NS-station van Geldermalsen waar intensieve treinverbindingen door het hele land plaats vinden. Als u kiest voor vervoer met de auto, dan kruisen de snelwegen A2 en A15 elkaar op korte afstand, waardoor bijvoorbeeld ’s-Hertogenbosch en Utrecht binnen een half uur te bereiken zijn. In Geldermalsen zijn veel (sport)verenigingen actief terwijl het aanbod van culturele activiteiten groot is. In 2015 is het multifunctionele centrum De Pluk geopend waar u terecht kunt voor de bibliotheek, medische en culturele voorzieningen. Ook is daar het volwaardige filmtheater LingeFilm gevestigd. Verder vindt u in het dorp diverse kerkgenootschappen. Op de fiets of wandelend kunt u genieten van het mooie landschap dat bestaat uit weilanden, boomgaarden en vanzelfsprekend de Lingedijk die de Betuwe doorslingert. Kortom een leefomgeving, centraal in het land gelegen, waar het goed toeven en opgroeien is. Het NS-station van Geldermalsen is op nog geen 10 minuten fietsen van het appartement gesitueerd. Vanwege de ligging zijn centrumvoorzieningen zoals het marktplein, horeca(terrassen), winkels, kerk, wandelpark en jachthaven op loopafstand gelegen. Indeling Begane grond (algemene ruimte). Entree / Hal met trapopgang. Eerste verdieping (appartement). De centrale hal is een royale ontvangstruimte binnen het appartement. Van hieruit zijn verschillende vertrekken toegankelijk. De woonkamer beschikt over een sfeervolle erker die zorgt voor extra ruimte, lichttoetreding en een schitterend uitzicht over de markt, het dorpscentrum en richting het park en de Lingebrug. Ook de prachtig zwart marmeren schouw valt direct op. Deze is voorzien van een elektrische inbouwhaard met gloeiende houtblokken, vlammen en mist die afkomstig zijn van koude waternevel en LED's. De woonkamer heeft een vaste kast en een tweede grote praktische inbouwkast met hierin opgenomen een nieuwe groepenkast (elektriciteit). Het plafond is stijlvol en hoog met sierstucwerk als afwerking. De slaapkamer biedt toegang tot het dakterras via dubbel openslaande deuren. Aan het gevelraam en de dubbel openslaande deuren is een elektrisch bedienbaar rolluik gemonteerd. Ook de slaapkamer heeft vaste kasten en een stijlvol hoog plafond met sierstucwerk. De badkamer is direct toegankelijk vanuit de slaapkamer en voorzien van een comfortabele en royale inloopdouche met thermostaatkraan, een wastafel(meubel) en een designradiator. De badkamer heeft elektrische vloerverwarming, is neutraal uitgevoerd en volledig betegeld in een fris grijze kleurstelling. De inrichting van de keuken is uitgevoerd in een gezellige landelijke stijl en lichte kleurstelling met een grijs gemêleerd kunststof aanrechtblad, spoelbak en veel kastruimte (onder- en bovenkastjes) waaronder een fraaie servieskast. De inbouwapparatuur bestaat uit een gaskookplaat, afzuig(schouw)kap, koelkast en vaatwasmachine. Ook is er een airconditioningsunit in de keuken gemonteerd. Het toilet met wandcloset is neutraal uitgevoerd en volledig betegeld in een fris grijze kleurstelling. De praktische bijkeuken biedt extra bergruimte, plaats voor de witgoedaansluiting en opstelplaats cv-ketel (Remeha 2012). Het gehele appartement is voorzien van een laminaat vloerafwerking met fraaie brede delen in een moderne en lichte kleurstelling. Het dakterras is maar liefst 25 m² groot, voorzien van een grote bergkast en houten vlonder delen. Het dakterras is knus en heeft een verrassend uitzicht over het dorpscentrum. Buitensituatie Op achtergelegen buitenterrein is een berging gesitueerd met daarin per appartement een eigen ‘box’. Er is sprake van een goede bereikbaarheid zowel per eigen als per openbaar vervoer. Bijzonderheden Het appartement is keurig verbouwd met veel aandacht voor materiaalgebruik, verduurzamen en details. De indeling, hoge plafonds, erker, stijl van keukeninrichting, deuren en details in afwerking geven het appartement een bijzonder sfeervolle uitstraling. Het complex bestaat uit vijf wooneenheden en vier bedrijfsruimten (thans drie winkels). Direct in het centrum gesitueerd nabij winkels, horeca(terrassen), kerken, park, jachthaven en de Linge. Bijdrage VVE thans € 98,29 per maand. Energielabel C (geldig tot 15-07-2035). Bruto inhoud appartement circa216 m³ (exclusief berging) Bruto vloeroppervlak appartement circa 69 m² (exclusief berging) Gebruiksoppervlak wonen circa 57 m² Gebruiksoppervlakte gebouw gebonden buitenruimte (dakterras) circa 26 m² Gebruiksoppervlakte externe bergruimte (berging) circa 11 m² Sfeervol, comfortabel en echt keurig verzorgd ………… wauw!
€ 313.500
Kosten koper (geschat): € 8.120
2% overdrachtsbelasting (€ 6.270) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 321.620
2,78%
Jaarlijks
€ 15.675
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Bekijk de locatie en ontdek de makelaars in deze regio
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Geldermalsen. In 2025 waren er 11.170 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 435.000.
Inwoners
11.170
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 435.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 33.800
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
384
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 10.860 |
| 2022 | 10.875 |
| 2023 | 11.025 |
| 2024 | 11.005 |
| 2025 | 11.170 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 300.000 |
| 2022 | EUR 330.000 |
| 2023 | EUR 385.000 |
| 2024 | EUR 408.000 |
| 2025 | EUR 435.000 |
Hoger
2.090
Praktisch
2.340
Middelbaar
3.550
Europa
750
Nederland
9.280
Buiten Europa
1.145
Label C
1.611
Label B
904
Label A
878
Label D
395
Label G
392
Label F
302
Label E
164
Label A+++
103
Label A+
82
Label A++
24
Label A++++
14
Label A+++++
13
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.270 | 3.020 |
| 2021 | 1.450 | 3.050 |
| 2022 | 1.130 | 2.860 |
| 2023 | 950 | 2.740 |
| 2024 | 930 | 2.800 |
Hoekwoning
Gas: 900 • Elektriciteit: 2.670
Huurwoning
Gas: 740 • Elektriciteit: 2.000
Koopwoning
Gas: 1.050 • Elektriciteit: 3.120
Appartement
Gas: 630 • Elektriciteit: 1.880
Tussenwoning
Gas: 790 • Elektriciteit: 2.270
Vrijstaande woning
Gas: 1.380 • Elektriciteit: 3.930
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.070 • Elektriciteit: 3.090
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.775
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 25 |
| jul 2025 | 38 |
| jun 2025 | 34 |
| mei 2025 | 44 |
| mrt 2025 | 23 |
| mrt 2026 | 47 |
| nov 2024 | 38 |
| nov 2025 | 30 |
| okt 2024 | 46 |
| okt 2025 | 34 |
| sep 2024 | 43 |
| sep 2025 | 41 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Geldermalsen.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Geldermalsen telt in 2025 ongeveer 11.170 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Geldermalsen is in 2025 circa € 435.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Geldermalsen ligt rond € 33.800 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 384 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Geldermalsen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.337 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
4191ZE Geldermalsen
€ 325.000 k.k.
€ 4.924/m²
4191ME Geldermalsen
€ 485.000 k.k.
4191ZB Geldermalsen
€ 450.000 k.k.
4191TM Geldermalsen
€ 685.000 k.k.
€ 5.661/m²
4191VC Geldermalsen
€ 549.000 k.k.
€ 4.991/m²
4191ZR Geldermalsen
€ 695.000 k.k.
€ 5.148/m²
4191VD Geldermalsen
€ 625.000 k.k.
€ 5.123/m²
4191AL Geldermalsen
€ 595.000 k.k.
€ 4.837/m²