Direct naar de inhoud
Logo van Veenstra Makelaars & Taxateurs

Coehoorn van Scheltingaweg 3 G

8442EZ Heerenveen • Fryslân

Verkocht

€ 839.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 18.630

2% overdrachtsbelasting (€ 16.780) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 857.630

Koopprijs /m²: € 5.826

Fotogalerij

Omschrijving

Luxe wonen op hoogte met panoramisch uitzicht in hartje Heerenveen Op de vierde verdieping van Résidence Tellepark in Heerenveen wacht een zeldzame kans: een royaal en modern appartement van circa 145 m² met een schitterend vrij uitzicht, hoogwaardige afwerking en een bijzonder comfortabele woonindeling. Hier woont u gelijkvloers, in rust en privacy, met alle gemakken binnen handbereik. Dit exclusieve appartement maakt deel uit van het luxe appartementencomplex Sinnegreide, gebouwd in 2019. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare screens in de vertrekken en op het balkon en vloerverwarming met individuele regeling per vertrek. Dankzij de twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage en een afsluitbare berging met elektra op de begane grond is het woongenot compleet. Indeling Via de centrale entree bereikt u het appartement. De ruime hal is voorzien van een videodeurbel/intercom, garderobenis en een modern hangend toilet met fontein. De aangrenzende bijkeuken is opvallend compleet: met witgoedaansluitingen, de verdeler van de vloerverwarming, een Intergas HRE cv-ketel (2018), waterontharder, zonnepanelenomvormer, mechanische ventilatie én een op maat gemaakte, plafondhoge kast van Allure. Een elegante glazen taatsdeur geeft toegang tot de woonruimte en creëert direct een open en luxe sfeer. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en is voorzien van stroompunten in de vloer voor sfeerverlichting. De open keuken vormt het hart van de leefruimte en is uitgerust met een modern kookeiland met bar en hoogwaardige inbouwapparatuur van Bosch: inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en combimagnetron. Via een schuifpui bereikt u het inpandige terras, dat volledig is omgeven door glazen panelen. Dit zorgt voor een panoramisch zicht over het groen van Tellepark, met optimale beschutting tegen wind en regen. In de zomer kunnen de panelen open voor een aangename bries, terwijl u er met de panelen gesloten al in het vroege voorjaar of juist tot laat in het najaar comfortabel kunt zitten. Een unieke buitenruimte met privacy, uitzicht en optimaal gebruiksgemak. Het appartement beschikt over drie comfortabele slaapkamers. De royale master bedroom is voorzien van twee plafondhoge kastenwanden van Allure, waarvan één is ingericht als walk-in closet. De luxe badkamer ensuite is uitgevoerd met een inloopdouche inclusief Sunshower, vrijstaand ligbad, toilet en stijlvol wastafelmeubel. De tweede slaapkamer biedt uitzicht op het Abe Lenstra Stadion. De derde kamer is in gebruik als werkkamer en beschikt over een vaste boekenkast op maat (eveneens Allure) en een nooduitgang naar de brandgang. Alle vertrekken hebben individueel regelbare vloerverwarming en zijn met zorg afgewerkt. Een duidelijke plus voor wie zoekt naar comfort, rust en kwaliteit. Rondom het gebouw is het terrein zorgvuldig en stijlvol ingericht met veel aandacht voor groen en ruimte. De parkachtige aanleg met volwassen beplanting, wandelpaden en open zichtlijnen sluit naadloos aan bij het luxe karakter van het complex en zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving. Door de ruime opzet ervaart u hier volop privacy, terwijl het geheel tegelijkertijd een verzorgde en representatieve uitstraling heeft. Een ideale combinatie van wonen in het groen en de nabijheid van het centrum van Heerenveen, wat het wonen in Sinnegreide extra aantrekkelijk maakt. Bijzonderheden •Luxe appartement (ca. 145 m²) met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming per vertrek •Inpandig terras met glazen panelen en panoramisch uitzicht •Twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage •VvE met maandbijdrage van € 296,20 (per 2026). Dit bedrag is inclusief het collectief contract dat afgesloten is met Energie Service Friesland voor het onderhoud cv-ketel en mechanische ventilatie. Interesse? Bent u op zoek naar een royaal en modern appartement met luxe afwerking, vrij uitzicht en volop comfort? Deze instapklare woning biedt alles voor aangenaam en zorgeloos wonen. Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging van dit exclusieve appartement in Sinnegreide. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 839.000

Kosten koper (geschat): € 18.630

2% overdrachtsbelasting (€ 16.780) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 857.630

3,04%

Jaarlijks

%

€ 41.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 839.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
4e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
144 m²
Inhoud
477 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
22 m²
Externe bergruimte
18 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
2019
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Aangeboden sinds
05-01-2026
Verkoopdatum
25-03-2026

Badkamer voorzieningen

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 8442

Google Maps

Kaart van Heerenveen

Verken Heerenveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Heerenveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heerenveen. In 2025 waren er 31.305 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 304.000.

Inwoners

31.305

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 304.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.000

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.450

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Heerenveen
Jaar Inwoners
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Heerenveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Opleidingsniveau

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkomst inwoners (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bouwperiode van panden

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

5.659

Label C

3.786

Label B

2.964

Label D

1.085

Label G

921

Label E

868

Label F

434

Label A+++

420

Label A+

404

Label A++

206

Label A++++

89

Label A+++++

21

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Heerenveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Elektriciteit: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Elektriciteit: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.580

Bedrijvigheid in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.245

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Heerenveen
Periode Misdrijven
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heerenveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Heerenveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer woningen in Heerenveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.