Direct naar de inhoud
Logo van Mijn Makelaar Heerenveen

Nieuwstraat 6 F

8441GD Heerenveen • Fryslân

Verkocht

€ 259.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.030

2% overdrachtsbelasting (€ 5.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 266.030

Koopprijs /m²: € 5.395

Fotogalerij

Nieuwstraat 6 F Heerenveen
Foto 34

Omschrijving

Modern en instapklaar appartement in het centrum van Heerenveen; perfect voor starters! Ben je op zoek naar een modern appartement op een centrale locatie in Heerenveen? Dan is dit stijlvolle nieuwbouwappartement uit 2022 zeker een bezichtiging waard. Gelegen op de derde verdieping (bovenste verdieping) van een kleinschalig appartementencomplex (zonder lift) woon je hier rustig, terwijl alle voorzieningen van het centrum op loopafstand liggen. Indeling Via de centrale hal, die toegang geeft tot zowel de woonkamer als de slaapkamer, kom je binnen in het appartement. In de hal bevindt zich een separaat toilet met wastafel. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en beschikt over een moderne open keuken met L-vormige opstelling. De keuken is uitgevoerd in een stijlvolle zwarte kleur en compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron. Grenzend aan de keuken bevindt zich een praktische technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, de WTW-installatie en elektrische boiler De ruime slaapkamer is voorzien van een en-suite badkamer met een moderne inloopdouche en een wastafelmeubel. Comfort en afwerking Het appartement is volledig afgewerkt met een moderne en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer. Dankzij twee airco-units, die zowel kunnen verwarmen als koelen, is het binnenklimaat het hele jaar door aangenaam. Buitenruimte en parkeren Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats op het achtergelegen terrein. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Het terrein is afgesloten met een elektrisch hek dat eenvoudig via je telefoon te openen is. Extra kenmerken Energielabel A+++ (extra financieringsmogelijkheden) WTW-ventilatiesysteem Verwarming en koeling via twee airco-units (woonkamer en slaapkamer). Badkamer heeft elektrische radiator Aluminium kozijnen 4 zonnepanelen Eigen parkeerplaats Bouwjaar 2022 en volledig instapklaar Lage energiekosten VvE De Vereniging van Eigenaren heeft een maandelijkse bijdrage van € 78,- Ligging De woning ligt in het centrum van Heerenveen, met winkels, horeca en voorzieningen op korte afstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen A7 en A32 binnen enkele minuten bereikbaar. Kortom: een modern, energiezuinig en comfortabel appartement op een uitstekende locatie. Ideaal voor starters of een stel dat op zoek is naar een zorgeloze woning in het hart van Heerenveen. Interesse? Neem gerust contact op voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 259.000

Kosten koper (geschat): € 7.030

2% overdrachtsbelasting (€ 5.180) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 266.030

2,78%

Jaarlijks

%

€ 12.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 259.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen
Gelegen op
3e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
160 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
2022
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Warmte terugwininstallatie
Warm water
Elektrische boiler
Energielabel
A+++

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Nee
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE periodieke bijdrage
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Nee

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In centrum
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
17-03-2026
Verkoopdatum
12-04-2026

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafelmeubel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 8441

Google Maps

Kaart van Heerenveen

Verken Heerenveen en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Heerenveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heerenveen. In 2025 waren er 31.305 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 304.000.

Inwoners

31.305

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 304.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.000

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.450

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Heerenveen
Jaar Inwoners
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Heerenveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Opleidingsniveau

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkomst inwoners (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bouwperiode van panden

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

5.659

Label C

3.786

Label B

2.964

Label D

1.085

Label G

921

Label E

868

Label F

434

Label A+++

420

Label A+

404

Label A++

206

Label A++++

89

Label A+++++

21

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Heerenveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Elektriciteit: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Elektriciteit: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Elektriciteit: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Elektriciteit: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.580

Bedrijvigheid in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.245

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Heerenveen
Periode Misdrijven
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heerenveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Heerenveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer woningen in Heerenveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.