Inwoners
31.305
Laatste jaar: 2025
8441CP Heerenveen • Fryslân
€ 435.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 10.550
2% overdrachtsbelasting (€ 8.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 445.550
Koopprijs /m²: € 4.223
In Heerenveen Noord gelegen, fraaie uitgebouwde vrijstaande woning met garage. De woning is beneden verrassend ruim door de uitbouw aan de achterzijde met een serre en tuindeuren naar de achtertuin. De woning is voorzien van zonnepanelen (opbrengst ca. 4000 kWh/jaar) en heatpipes met zonneboiler, daarnaast is er airco in de woonkamer welke ook voor verwarming gebruikt kan worden. Verrassend ruime en privacy biedende achtertuin. Grondoppervlak is ca. 415 m2. Je kunt parkeren op je eigen erf (2 a 3 parkeerplekken). INDELING BEGANE GROND: Hal, meterkast, kelder, woonkamer met zithoek aan voorzijde (ca. 13 m2) en leefruimte aan achterzijde (ca. 34 m2) met pvc vloer en vloerverwarming, openslaande deuren naar de tuin. Er is eenvoudig mogelijkheid tot het realiseren van een extra slaapkamer. Moderne open keuken met inbouwapparatuur, o.a. inductiekookplaat, koelkast, combimagnetron en vaatwasser, bijkeuken met ruime bergkast, met ruimte voor de wasmachine en droger, toilet, moderne badkamer (ca. 6 m2) met douchecel, ligbad en wastafelmeubel. 1E VERDIEPING: Overloop, er is extra ruimte gecreëerd door twee dakkapellen met kunststof kozijnen aan beide zijden, 2 slaapkamers (ca. 11 m2 en 6,5 m2), vanuit de slaapkamer aan de achterzijde is een deur naar het droogplat. Er is nog een kleine bergvliering boven de overloop. Garage (ca. 6,5 x 4 m) met zolder met berging en werk/slaapruimte, elektrisch bediende garagedeur. De woning heeft een verrassend ruime achtertuin op het Noordwesten, een achterom en parkeerruimte voor 2 a 3 auto’s. LIGGING: De woning is gelegen op goede woonstand, aan de rand van Heerenveen, nabij uitvalswegen richting de rijkswegen, maar ook vlakbij scholen, centrum en station. In de directe omgeving is een groengebied met wandelpaden, bomen, bosjes en natuur. De van Beijma thoe Kingmaweg is een rustige woonstraat, in de directe omgeving zijn het ziekenhuis en scholen. Het centrum van Heerenveen met alle voorzieningen is op loop/fietsafstand gelegen. Lees de volledige omschrijving
€ 435.000
Kosten koper (geschat): € 10.550
2% overdrachtsbelasting (€ 8.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 445.550
2,78%
Jaarlijks
€ 21.750
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Douche, ligbad, en wastafel
Elektrische deur en elektra
Verken Heerenveen en de omliggende gebieden
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Heerenveen. In 2025 waren er 31.305 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 304.000.
Inwoners
31.305
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 304.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.000
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
1.450
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 29.795 |
| 2022 | 30.220 |
| 2023 | 30.680 |
| 2024 | 31.070 |
| 2025 | 31.305 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 221.000 |
| 2022 | EUR 244.000 |
| 2023 | EUR 287.000 |
| 2024 | EUR 297.000 |
| 2025 | EUR 304.000 |
Hoger
7.110
Praktisch
5.760
Middelbaar
9.910
Europa
1.940
Nederland
24.930
Buiten Europa
4.430
Label A
5.659
Label C
3.786
Label B
2.964
Label D
1.085
Label G
921
Label E
868
Label F
434
Label A+++
420
Label A+
404
Label A++
206
Label A++++
89
Label A+++++
21
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.130 | 2.430 |
| 2021 | 1.250 | 2.480 |
| 2022 | 980 | 2.340 |
| 2023 | 820 | 2.240 |
| 2024 | 790 | 2.330 |
Hoekwoning
Gas: 890 • Elektriciteit: 2.320
Huurwoning
Gas: 670 • Elektriciteit: 1.740
Koopwoning
Gas: 950 • Elektriciteit: 2.720
Appartement
Gas: 600 • Elektriciteit: 1.560
Tussenwoning
Gas: 780 • Elektriciteit: 2.200
Vrijstaande woning
Gas: 1.190 • Elektriciteit: 3.540
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 960 • Elektriciteit: 2.580
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.245
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2025 | 124 |
| jan 2026 | 88 |
| jul 2025 | 104 |
| jun 2025 | 113 |
| mei 2025 | 107 |
| mrt 2025 | 157 |
| nov 2024 | 122 |
| nov 2025 | 133 |
| okt 2024 | 116 |
| okt 2025 | 142 |
| sep 2024 | 70 |
| sep 2025 | 112 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Heerenveen.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
8448VM Heerenveen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
8446HP Heerenveen
€ 295.000 k.k.
€ 3.352/m²
8448PK Heerenveen
€ 273.750 k.k.
8442DR Heerenveen
€ 424.000 k.k.
8442LN Heerenveen
€ 589.000 k.k.
8448RV Heerenveen
€ 489.000 k.k.
8448RT Heerenveen
€ 575.000 k.k.
8448PZ Heerenveen
€ 475.000 k.k.