Inwoners
10.550
Laatste jaar: 2025
3151CB Hoek van Holland • Zuid-Holland
€ 375.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 9.350
2% overdrachtsbelasting (€ 7.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 384.350
Koopprijs /m²: € 3.750
Richtprijs: € 375.000,- k.k. Gelegen in een prettige buurt, een 5-kamer ééngezinswoning op 144 m² eigen grond, een ruime doorzonwoonkamer, gesloten keuken, een diepe en zonnig gelegen achtertuin op het westen met vrijstaande stenen berging en achterom. De 1e verdieping heeft 4 ruime slaapkamers en een badkamer. Tevens is er een zolderruimte met een klein dakraam welke is te bereiken via een vlizotrap. Indeling: Begane grond: ruime entree, hal met een kast, toilet met een fonteintje, ruime en lichte doorzonwoonkamer, keuken met enkele inbouwapparaten en een loopdeur naar de diepe achtertuin (W) met een vrijstaande stenen berging en achterom. 1e verdieping: overloop, 4 ruime slaapkamers waarvan één direct toegang tot de badkamer, overige slaapkamers vanuit de hal, badkamer met een inloopdouche, wastafel en 2e toilet. Zolderruimte: bergruimte en een klein dakraam. Met mogelijkheid om kamers te realiseren d.m.v. het plaatsen van dakkapellen en een vaste trap waardoor er meer dan 30m2 extra woonruimte gecreëerd kan worden. De woning is voorzien van stalen kozijnen met enkel glas en deels dubbel glas. Bijzonderheden Enkele kenmerken: Kadastrale aanduiding: Hoek van Holland sectie B nummer 3065 Grootte perceel: 114m² Juridische status: Eigen grond Bouwjaar: Ca. 1969 Aantal kamers: 5 kamers (incl. woonkamer) Parkeren: Voldoende in omgeving NEN 2580 maatvoering: Gebruiksoppervlakte wonen 100m² Interne bergruimte 23m² Gebouw gebonden buitenruimte 0m² Externe bergruimte 5m² Inhoud van de woning excl. berging 438m³ Gasverbruik 279m³ Elektraverbruik 2.518kWh Dit is een indicatie volgens huidige bewoning CV ketel: Niet aanwezig, warm water door geiser bouwjaar Onderhoud binnen: De woning is toe aan een update Onderhoud buiten: De woning is toe aan een update Oplevering: In overleg, zo vlot als mogelijk Bijzonderheden: De woning beschikt over betonnen vloeren en ligt in een fijne buurt, met basisscholen en het bos op loopafstand. De woning is toe aan een update en er zijn veel mogelijkheden, door het maken van een vaste trap en dakkapellen kan het woonoppervlak met ca. 30m2 toenemen. Lees de volledige omschrijving
€ 375.000
Kosten koper (geschat): € 9.350
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 384.350
2,78%
Jaarlijks
€ 18.750
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Verken Hoek van Holland en de omliggende gebieden
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hoek van Holland. In 2025 waren er 10.550 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 381.000.