Inwoners
9.800
Laatste jaar: 2025
€ 845.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 18.750
2% overdrachtsbelasting (€ 16.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 863.750
Koopprijs /m²: € 6.401
Deze onder architectuur gebouwde vrijstaande villa straalt stijl, comfort en duurzaamheid uit. De woning is zeer onderhoudsvriendelijk, zowel aan de binnen- als buitenzijde, volledig geïsoleerd en beschikt over een energielabel B. Kenmerkend is het ruime perceel met een oprit voor drie auto’s en de aangebouwde garage, goed voor nog eens twee extra parkeerplaatsen. De woning is gelegen in een geliefde, kindvriendelijke wijk nabij scholen, winkels, sportfaciliteiten en uitvalswegen richting Amersfoort, Utrecht en de Randstad. Een ideale locatie voor wie rust en comfort wil combineren met het gemak van een centrale ligging. Indeling: Begane grond: entree/hal met meterkast, garderobe, zwevend toilet en een fraaie vide. De ruime woonkamer is v.v. een plavuizenvloer met vloerverwarming en grote raampartijen voor veel lichtinval. De moderne open keuken is in 2019 vernieuwd en beschikt over een Quooker, vaatwasser, combi-oven, koelkast en Bora inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging. Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar, hier bevindt zich de opstelling voor wasapparatuur en Cv-ketel. De bijkeuken geeft toegang tot de tuin en de garage. Eerste verdieping: de ruime, lichte overloop geeft toegang tot de drie slaapkamers welke zijn voorzien van dakramen. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche en twee wastafels. De toilet bevindt zich separaat op de overloop. Tweede verdieping: de ruime zolderverdieping heeft een vaste trap en nokhoogte van 2,60 meter. Op deze ruimte is eenvoudig de 4e en 5e slaapkamer te realiseren. Tuin: dit degelijk gebouwde woonhuis staat op 432 m² eigen grond, waarbij de achtertuin op het westen gesitueerd is. Op de diepe oprit is ruimte voor meerdere auto’s en de tuin is fraai aangelegd met veel groen. De terrassen aan de zuid- en westkant zorgen voor zon en fijne schaduw plekken. Kenmerken: - Woonoppervlakte 132 m² - Perceeloppervlakte 432 m² - Energielabel B - Vrijstaand en onder architectuur gebouwd - Zeer onderhoudsvriendelijk - Gelegen in een rustige, groene en centrale woonomgeving - 3 parkeerplaatsen op eigen oprit + 2 in de garage - Mogelijkheid tot 5 slaapkamers - Ruime zolderverdieping met vaste trap
€ 845.000
Kosten koper (geschat): € 18.750
2% overdrachtsbelasting (€ 16.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 863.750
3,04%
Jaarlijks
€ 42.250
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.
Douche, ligbad, en wastafel
Elektra, verwarming en stromend water
Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Hoevelaken
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hoevelaken. In 2025 waren er 9.800 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 523.000.
Inwoners
9.800
Laatste jaar: 2025
Gemiddelde WOZ
EUR 523.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 37.000
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
161
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 9.575 |
| 2022 | 9.745 |
| 2023 | 9.820 |
| 2024 | 9.800 |
| 2025 | 9.800 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 383.000 |
| 2022 | EUR 418.000 |
| 2023 | EUR 475.000 |
| 2024 | EUR 505.000 |
| 2025 | EUR 523.000 |
Hoger
2.580
Praktisch
1.590
Middelbaar
2.810
Europa
375
Nederland
8.585
Buiten Europa
835
Label C
1.300
Label A
937
Label B
681
Label D
450
Label F
178
Label G
148
Label E
131
Label A+++
131
Label A++++
93
Label A+
86
Label A++
29
Label A+++++
2
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.330 | 3.180 |
| 2021 | 1.520 | 3.250 |
| 2022 | 1.180 | 3.040 |
| 2023 | 980 | 2.890 |
| 2024 | 950 | 2.960 |
Hoekwoning
Gas: 1.000 • Elektriciteit: 2.790
Huurwoning
Gas: 770 • Elektriciteit: 1.950
Koopwoning
Gas: 1.040 • Elektriciteit: 3.180
Appartement
Gas: 590 • Elektriciteit: 1.700
Tussenwoning
Gas: 860 • Elektriciteit: 2.540
Vrijstaande woning
Gas: 1.450 • Elektriciteit: 4.460
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.080 • Elektriciteit: 3.320
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.510
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 17 |
| jul 2025 | 19 |
| jun 2025 | 17 |
| mei 2025 | 13 |
| mrt 2025 | 7 |
| mrt 2026 | 25 |
| nov 2024 | 12 |
| nov 2025 | 9 |
| okt 2024 | 11 |
| okt 2025 | 12 |
| sep 2024 | 17 |
| sep 2025 | 20 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hoevelaken.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Hoevelaken telt in 2025 ongeveer 9.800 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Hoevelaken is in 2025 circa € 523.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoevelaken ligt rond € 37.000 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 161 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Hoevelaken komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.575 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
3871VK Hoevelaken
€ 535.000 k.k.
3871HB Hoevelaken
€ 600.000 k.k.
3871SE Hoevelaken
€ 1.050.000 k.k.
3871EV Hoevelaken
€ 585.000 k.k.
3871XE Hoevelaken
€ 418.500 k.k.
3871ML Hoevelaken
€ 575.000 k.k.
3871XS Hoevelaken
€ 495.000 k.k.
3871KP Hoevelaken
€ 535.000 k.k.
€ 4.280/m²