Direct naar de inhoud
Logo van Stege Makelaardij

Tamboerlaan 273

7906EJ Hoogeveen • Drenthe

Verkocht

€ 225.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 6.350

2% overdrachtsbelasting (€ 4.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 231.350

Koopprijs /m²: € 3.082

Fotogalerij

Omschrijving

Tamboerlaan 273 – Ruim en licht maisonnette-appartement met garage en berging en drie slaapkamers! Ben je op zoek naar een keurig onderhouden en ruim appartement met drie slaapkamers, eigen garage, berging én een centrale ligging in Hoogeveen? Dan is dit maisonnette-appartement aan de Tamboerlaan 273 absoluut een bezichtiging waard! Dit nette appartement ligt in een kleinschalig complex in de woonwijk Nije Nering. De woning is verdeeld over twee woonlagen (1e en 2e verdieping), beschikt over een lichte woonkamer, een aparte keuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. De galerij bevind zich aan de achterzijde van het appartement. Daarnaast beschik je over een vrijstaande stenen berging én 2 eigen garageboxen met elektra, ideaal voor fietsen, hobby’s of extra opslagruimte. Woonlaag 1: Via de galerij aan de achterzijde van het gebouw kom je bij de entree en hal met trapopgang. Er is een nette toiletruimte die geheel is betegeld en hier is de cv-ketel geplaatst. Meterkast en kastruimte onder de trap. Via de hal bereik je de woonkamer (23m²) en de keuken aan de achterzijde. De woonkamer is heerlijk licht en ruim, voorzien van laminaatvloer en structuurwanden. De dichte keuken is voorzien van een betegelde vloer, een aanrechtblad met spoelbak en vijf pits gasfornuis met afzuigkap Woonlaag 2: Overloop met drie keurig afgewerkte slaapkamers en een recent gemoderniseerde badkamer, deze is in 2023 geheel vernieuwd. In de badkamer vind je een inloopdouche (met regen- en handdouche) en een wastafelmeubel. De bovenverdieping is tevens voorzien van vernieuwde elektra, ook zijn de wanden en de plafonds aangepakt. Dit geeft alles een strakke uitstraling. Er is een luik naar een kleine vliering met wat opslagruimte. Bijgebouwen: Er zijn twee stenen garages die bij het appartement horen en zijn inbegrepen in de vraagprijs. De garages zijn ongeveer 18 en 12 m² groot en voorzien van elektra. * Interessant is wellicht de optie om de garage(s) te verhuren en daarmee een leuk rendement te maken! Woningkenmerken: Woonoppervlakte: ca. 73 m² Externe bergruimte: ca. 31 m² Energielabel C Cv-ketel: Intergas HR (2022, eigendom) Dubbel glas, mechanische ventilatie Maandelijkse VvE-bijdrage: € 110,78 Openbaar parkeren voor de deur Gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen Over de buurt en omgeving: Het appartement ligt in de wijk Nije Nering, een rustige en groene woonwijk aan de zuidkant van Hoogeveen. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, een wijkwinkelcentrum en sportfaciliteiten. Ook is er een goede busverbinding en zijn de uitvalswegen richting de A28 en A37 snel bereikbaar. Hoogeveen is een levendige stad met een compleet winkelaanbod, gezellige horeca, een theater, een bioscoop en uitstekende sport- en zorgvoorzieningen. De stad heeft een centrale ligging in Drenthe en staat bekend om haar no-nonsense mentaliteit, brede straten en goede bereikbaarheid. Kortom: comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik! VvE-informatie De VvE “De Tamboer” is financieel gezond, actief in onderhoud en professioneel georganiseerd. Er is een actueel Meerjaren Onderhoudsplan, een goed gevuld reservefonds en jaarlijks worden vergaderingen gehouden met een hoge opkomst. Grote onderhoudswerken zoals schilderwerk en galerijcoating zijn opgenomen in de planning. Het professionele beheer is in handen van Woonscan. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 110,78.

Hypotheek berekenen

€ 225.000

Kosten koper (geschat): € 6.350

2% overdrachtsbelasting (€ 4.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 231.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 11.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 225.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, maisonnette (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
252 m³
Externe bergruimte
31 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1964
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas HR Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
18-07-2025
Verkoopdatum
12-08-2025

Garage voorzieningen

Elektra

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7906

Google Maps

Bekijk Hoogeveen op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Hoogeveen

Woon- en buurtcijfers in Hoogeveen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hoogeveen. In 2026 waren er 40.743 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 263.066.

Inwoners

40.743

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 263.066

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 28.622

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.851

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Hoogeveen
Jaar Inwoners
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Hoogeveen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Opleidingsniveau

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Bouwperiode van panden

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

6.089

Label C

5.666

Label B

3.160

Label D

1.903

Label E

1.044

Label G

837

Label F

735

Label A+

300

Label A+++

204

Label A++

125

Label A++++

76

Label A+++++

10

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Hoogeveen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 985 • Elektriciteit: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Elektriciteit: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Elektriciteit: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Elektriciteit: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Elektriciteit: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Elektriciteit: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Elektriciteit: 2.769

Bedrijvigheid in Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 4.140

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hoogeveen
Periode Misdrijven
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hoogeveen.

Veelgestelde vragen over wonen in Hoogeveen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer woningen in Hoogeveen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.