Direct naar de inhoud
Logo van Van de Zande Makelaardij Waalwijk

Monseigneur Völkerstraat 95

5171JM Kaatsheuvel • Noord-Brabant

Verkocht

€ 349.500 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.840

2% overdrachtsbelasting (€ 6.990) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 358.340

Koopprijs /m²: € 1.456

Fotogalerij

Omschrijving

Wonen in een voormalig café!!! Wie kan dat nou zeggen? Nu ligt deze kans voor het grijpen als je de voormalige café/bar "De Vaert" aan de Monsigneur Volkertstraat 95 aanschaft en transformeert. Op maarliefst 700m² grond staat deze vrijstaande parel in de dop op een goede centrale locatie kort nabij het centrum van Kaatsheuvel én met een prima aansluiting richting omliggende plaatsen als Waalwijk (10 min), Tilburg (20 min) en 's-Hertogenbosch (25 min). Voor wonen met werken en/of een hobby zijn er diverse mogelijkheden. We spreken echter niet voor niets over een parel in de dop, zoals in de presentie te zien moet er daarvoor wel nog veel gebeuren. Neem bij belangstelling eerst kennis van onderstaande punten en neem daarna gerust contact op indien er vragen zijn. Aandachtspunten: * Dit pand heeft momenteel nog een horeca bestemming. Een verzoek tot omzetten naar wonen loopt momenteel bij de gemeente. Kosten van omzetten zijn voor rekening verkoper. * Er is een verkennend bodemonderzoek gedaan op het perceel. Dit rapport is beschikbaar via de makelaar. * De verkoper van dit pand heeft hier zelf niet gewoond. Hierom en gezien de staat van het geheel wordt dit pand verkocht met de zogeheten "As is - Where is clausule" Dit houdt kort in dat de verkoper bij verkoop geen verantwoordelijkheid meer draagt met betrekking tot het verkochte en dit in de meest brede zin van het woord. Algemeen * Vrijstaande woning; * Bouwjaar: 1932; * Perceel: 700 m²; * Inhoud: ca. 889m³; * Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 240m²; * Gebruiksoppervlakte externe bergruimte : ca. 25m² (berging); * Geen isolatie, energielabel: G * Verwarming: middels gaskachels * Aanvaarding in overleg. Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.

Hypotheek berekenen

€ 349.500

Kosten koper (geschat): € 8.840

2% overdrachtsbelasting (€ 6.990) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 358.340

2,78%

Jaarlijks

%

€ 17.475

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 349.500 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
700 m²
Inhoud
889 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
1 m²
Externe bergruimte
25 m²
Achtertuin oppervlakte
315 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1932
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Geen isolatie
Verwarming
Gaskachels
Warm water
Geiser
Energielabel
G

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Tuin ligging
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
19-06-2025
Verkoopdatum
14-09-2025

Badkamer voorzieningen

Douche, 2 toiletten, 2 wastafels, en ligbad

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5171

Google Maps

Geografisch overzicht Kaatsheuvel

Verken Kaatsheuvel en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Kaatsheuvel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Kaatsheuvel. In 2025 waren er 17.190 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 393.587.

Inwoners

17.190

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 393.587

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 33.030

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

583

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Kaatsheuvel
Jaar Inwoners
2021 16.615
2022 16.895
2023 16.945
2024 16.975
2025 17.190

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Kaatsheuvel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 277.230
2022 EUR 302.562
2023 EUR 354.885
2024 EUR 372.632
2025 EUR 393.587

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.945 0-15: 2.525 15-25: 1.845 25-45: 4.085 45-65: 4.790

Opleidingsniveau

Hoger

2.920

Praktisch

3.600

Middelbaar

6.370

Herkomst inwoners (2025)

Europa

1.100

Nederland

14.580

Buiten Europa

1.520

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.413
Appartementen 1.415
Tussenwoningen 2.586
Vrijstaande woningen 1.265
Twee-onder-één-kap woningen 1.086

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 40
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 561
1950 tot 1970 1.602
1970 tot 1980 1.304
1980 tot 1990 1.502
1990 tot 2000 770
2000 tot 2010 535
2010 tot 2020 518
2020 en later 424

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.141

Label A

1.999

Label B

1.416

Label D

654

Label G

472

Label F

423

Label A+++

317

Label E

307

Label A+

208

Label A++

183

Label A++++

19

Label A+++++

4

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Kaatsheuvel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.266 3.197
2021 1.423 3.245
2022 1.082 3.029
2023 923 2.825
2024 880 2.898

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 944 • Elektriciteit: 2.784

Huurwoning

Gas: 732 • Elektriciteit: 2.115

Koopwoning

Gas: 1.028 • Elektriciteit: 3.228

Appartement

Gas: 521 • Elektriciteit: 1.739

Tussenwoning

Gas: 843 • Elektriciteit: 2.586

Vrijstaande woning

Gas: 1.342 • Elektriciteit: 4.163

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.089 • Elektriciteit: 3.213

Bedrijvigheid in Kaatsheuvel (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 510
Overheid, onderwijs en zorg 275
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 110
Cultuur, recreatie en overige diensten 255

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 2.270

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Kaatsheuvel
Periode Misdrijven
jan 2025 49
jan 2026 32
jul 2025 52
jun 2025 40
mei 2025 53
mrt 2025 54
nov 2024 57
nov 2025 49
okt 2024 61
okt 2025 43
sep 2024 55
sep 2025 53

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Kaatsheuvel.

Veelgestelde vragen over wonen in Kaatsheuvel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Kaatsheuvel?

Kaatsheuvel telt in 2025 ongeveer 17.190 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kaatsheuvel is in 2025 circa € 393.587.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kaatsheuvel ligt rond € 33.030 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kaatsheuvel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 583 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kaatsheuvel?

In Kaatsheuvel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.586 woningen.

Meer woningen in Kaatsheuvel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.