Direct naar de inhoud
Logo van Pillen Assurantiën & Makelaardij

Hein Meijerstraat 13

7132CW Lichtenvoorde • Gelderland

Verkocht onder voorbehoud

€ 435.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.550

2% overdrachtsbelasting (€ 8.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 445.550

Koopprijs /m²: € 3.783

Fotogalerij

Omschrijving

Ruime 2-onder-1-kapwoning in graag bewoonde woonwijk van Lichtenvoorde Aan de rustige en groene Hein Meijerstraat in Lichtenvoorde staat deze verzorgde 2-onder-1-kapwoning. Een woning waar comfort, ruimte en duurzaamheid samenkomen. Met energielabel A, 12 zonnepanelen en een recent geplaatste cv-ketel (juni 2025, eigendom) woon je hier energiezuinig én toekomstbestendig. Comfortabel en flexibel ingedeeld De woning (bouwjaar 1991) beschikt over een zonnige, royale woonkamer met open keuken. Een fijne leefruimte waar koken, ontspannen en samenzijn moeiteloos in elkaar overlopen. De moderne badkamer is strak afgewerkt. Momenteel telt de woning drie slaapkamers, maar met een kleine aanpassing is een vierde slaapkamer eenvoudig te realiseren. Daarnaast is er een praktische thuiswerkplek aanwezig, ideaal voor wie regelmatig vanuit huis werkt. Volop buitenruimte en privacy De royale achtertuin is gunstig op de zon gelegen en biedt voldoende privacy. Hier geniet je in alle rust van het buitenleven. Parkeren kan comfortabel op eigen terrein, onder de carport of op de oprit. Rustige en kindvriendelijke ligging De woning is gelegen in een rustige en groene wijk in Lichtenvoorde. De buurt is ideaal voor gezinnen: scholen, winkels en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand. Kinderen kunnen veilig buitenspelen en daarnaast zijn omliggende dorpen en steden eenvoudig bereikbaar, waardoor woon- en leefgemak perfect samengaan. Waarom deze woning? -Ruime helft van een dubbel woonhuis (bouwjaar 1991); -energielabel A; -12 zonnepanelen (2020); -nieuwe cv-ketel, geplaatst in juni 2025; -moderne badkamer; -mogelijkheid tot vier slaapkamers; -werkplek voor thuiswerken aanwezig; -de voor- en zijgevel, evenals de slaapkamers aan de achterzijde, zijn voorzien van rolluiken; -ruime, zonnige achtertuin met veel privacy; -parkeren op eigen terrein met oprit en carport. Zin om binnen te kijken? Plan een bezichtiging bij Pillen makelaars en ervaar zelf de ruimte, het comfort en de prettige sfeer van deze woning. Jouw nieuwe thuis wacht op je! Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Verder heeft verkoper de woning niet zelf bewoond; daarom zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen in de koopovereenkomst, evenals een 'ouderdomsclausule'.

Hypotheek berekenen

€ 435.000

Kosten koper (geschat): € 10.550

2% overdrachtsbelasting (€ 8.700) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 445.550

2,78%

Jaarlijks

%

€ 21.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 435.000 k.k.
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
6 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
426 m³
Overige inpandige ruimte
10 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
15 m²
Achtertuin oppervlakte
111 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1991
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Energielabel
A

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Berging
Aangebouwde stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Carport

Planning

Aangeboden sinds
20-03-2026

Badkamer voorzieningen

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7132

Google Maps

Lichtenvoorde op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Lichtenvoorde

Woon- en buurtcijfers in Lichtenvoorde

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Lichtenvoorde. In 2026 waren er 12.994 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 334.000.

Inwoners

12.994

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 334.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

241

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Inwoners
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Opleidingsniveau

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkomst inwoners (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bouwperiode van panden

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.067

Label A

1.491

Label B

883

Label D

474

Label F

319

Label G

255

Label E

183

Label A++

141

Label A+

128

Label A++++

44

Label A+++

40

Label A+++++

3

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Elektriciteit: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Elektriciteit: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Elektriciteit: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Elektriciteit: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Elektriciteit: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.990

Bedrijvigheid in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.650

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Lichtenvoorde
Periode Misdrijven
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Lichtenvoorde.

Veelgestelde vragen over wonen in Lichtenvoorde

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer woningen in Lichtenvoorde

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.