Inwoners
12.994
Laatste jaar: 2026
7131XS Lichtenvoorde • Gelderland
€ 299.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 7.830
2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 306.830
Koopprijs /m²: € 3.737
Op zoek naar een karakteristieke middenwoning met de voordelen van een hoek- of eindwoning, zoals een garage en carport die via de achterom bereikbaar zijn? Zoek dan niet verder! Wij bieden aan deze gunstig en nabij het centrum gelegen Gemoderniseerde MIDDENWONING Bouwjaar 1958 Perceelgrootte 175 m² Woonoppervlakte 80 m² Externe berging/garage 17 m² Globale indeling: Begane grond: Entree/hal. Ruime, verdiepte kelderkast met hierin de meterkast en boiler. Toiletruimte, vernieuwd in 2022. Woonkamer, voorzien van laminaatvloer. Door een verwijderde tussenmuur is er een open en ruimtelijke keuken ontstaan, welke is voorzien van een inductiekookplaat, combi-magnetron en een vaatwasser. Eerste verdieping: Overloop. Drie slaapkamers waarvan één ouder met toegang tot een vide en voorzien van airco. Nette badkamer uit 2022, voorzien van vloerverwarming, douche, hangtoilet en een wastafel. Bijzonderheden: - Energielabel B; - Vloerverwarming in de badkamer; - Diepe tuin waar gedurende de hele dag zowel zon als schaduwplekken te vinden zijn; - Parkeergelegenheid op eigen terrein; - Voorzien van glas-, spouw- en dakisolatie; - Verwarming middels Vaillant CV-ketel uit 2008; - Eterniet-/asbesthoudend dakbeschot op de woning en garage; - De woning is ingemeten volgens de branche brede meetinstructie; - Aan de gegevens die in de advertentie vermeld staan kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in deze nette middenwoning? Neem contact op met Gierkink Makelaars!
€ 299.000
Kosten koper (geschat): € 7.830
2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 306.830
2,78%
Jaarlijks
€ 14.950
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Vliering, elektra, verwarming en stromend water
Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Lichtenvoorde
Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Lichtenvoorde. In 2026 waren er 12.994 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 334.000.
Inwoners
12.994
Laatste jaar: 2026
Gemiddelde WOZ
EUR 334.000
Laatste jaar: 2025
Gemiddeld inkomen p.p.
EUR 32.400
Bron: AlleCijfers
Misdrijven (huidig jaar)
241
Totaal geregistreerd
| Jaar | Inwoners |
|---|---|
| 2021 | 12.905 |
| 2022 | 12.900 |
| 2023 | 13.010 |
| 2024 | 13.080 |
| 2025 | 13.135 |
| 2026 | 12.994 |
| Jaar | Gemiddelde WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 242.000 |
| 2022 | EUR 258.000 |
| 2023 | EUR 285.000 |
| 2024 | EUR 302.000 |
| 2025 | EUR 334.000 |
Hoger
2.670
Praktisch
2.340
Middelbaar
4.540
Europa
520
Nederland
11.945
Buiten Europa
675
Label C
2.067
Label A
1.491
Label B
883
Label D
474
Label F
319
Label G
255
Label E
183
Label A++
141
Label A+
128
Label A++++
44
Label A+++
40
Label A+++++
3
| Jaar | Gas (m3) | Elektriciteit (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.290 | 2.990 |
| 2021 | 1.460 | 3.030 |
| 2022 | 1.150 | 2.830 |
| 2023 | 920 | 2.690 |
| 2024 | 890 | 2.760 |
Hoekwoning
Gas: 910 • Elektriciteit: 2.510
Huurwoning
Gas: 680 • Elektriciteit: 1.920
Koopwoning
Gas: 1.010 • Elektriciteit: 3.000
Appartement
Gas: 540 • Elektriciteit: 1.790
Tussenwoning
Gas: 840 • Elektriciteit: 2.420
Vrijstaande woning
Gas: 1.260 • Elektriciteit: 3.780
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.990
Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.650
| Periode | Misdrijven |
|---|---|
| jan 2026 | 13 |
| jul 2025 | 24 |
| jun 2025 | 15 |
| mei 2025 | 16 |
| mrt 2025 | 20 |
| mrt 2026 | 16 |
| nov 2024 | 29 |
| nov 2025 | 14 |
| okt 2024 | 20 |
| okt 2025 | 23 |
| sep 2024 | 21 |
| sep 2025 | 24 |
Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Lichtenvoorde.
Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.
Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.
Bekijk meer woningen in deze plaats.
7131WR Lichtenvoorde
€ 359.000 k.k.
7131NV Lichtenvoorde
€ 325.000 k.k.
7131HB Lichtenvoorde
€ 317.900 k.k.
7131EK Lichtenvoorde
€ 425.000 k.k.
€ 2.891/m²
7131HB Lichtenvoorde
€ 279.000 k.k.
€ 2.469/m²
7132EM Lichtenvoorde
€ 750.000 k.k.
€ 3.846/m²
7131ZM Lichtenvoorde
€ 474.012 k.k.
€ 3.950/m²
7131XL Lichtenvoorde
€ 412.500 k.k.
€ 3.327/m²