Direct naar de inhoud
Logo van Steentjes & Scharenborg

Pastoor Sandersstraat 19

7131BT Lichtenvoorde • Gelderland

Verkocht

€ 299.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.830

2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 306.830

Koopprijs /m²: € 3.691

Fotogalerij

Omschrijving

In een graag bewoonde wijk, op korte afstand van het centrum van Lichtenvoorde, staat deze TWEE-ONDER-1-KAPWONING met eigen oprit, garage en diepe achtertuin. Een speeltuin en basisschool liggen direct voor de deur, ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. De lichte doorzon woonkamer, is voorzien van airconditioning en kijkt uit op openbaar groen en de speeltuin van de basisschool. De dichte keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woning met directe toegang tot de achtertuin. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. De ouderslaapkamer aan de achterzijde beschikt over airconditioning en biedt toegang tot een balkon. De ruime achtertuin, gelegen op het zuidoosten, is te bereiken via een afsluitbare poort. Vanuit de tuin kun je terecht bij de berging en een garage met sectionaaldeur, ideaal voor extra opslag of hobbyruimte. GLOBALE INDELING: Begane grond: Entree/hal, toilet; eet- woonkamer; dichte keuken voorzien van inbouwapparatuur (o.a. 4 pits gaskookplaat, rvs-afzuigkap, koelkast, oven). 1e verdieping: Overloop; drie slaapkamers waarvan één met toegang tot het balkon, badkamer v.v. douche en wastafel. Middels vlizo trap te bereiken..… 2e VERDIEPING: bergzolder ALGEMEEN: – Bouwjaar 1962 – Perceelgrootte 307 m² – Woonoppervlakte 81 m² – Inhoud 335 m³ – Energielabel D – Zonnepanelen 10 stuks – De woning wordt verwarmd middels een gasgestookte CV ketel Atag – Warmwatervoorziening middels Boiler (Inventum Eco 160 Duo) – Ruim eigen oprit en garage Aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 299.000

Kosten koper (geschat): € 7.830

2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 306.830

2,78%

Jaarlijks

%

€ 14.950

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 299.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een vliering

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
307 m²
Inhoud
335 m³
Overige inpandige ruimte
12 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
3 m²
Externe bergruimte
28 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1962
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Atag (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
15-11-2025
Verkoopdatum
27-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafel

Garage voorzieningen

Elektrische deur en elektra

Extra kenmerken

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7131

Google Maps

Lichtenvoorde op de kaart

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Lichtenvoorde

Woon- en buurtcijfers in Lichtenvoorde

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Lichtenvoorde. In 2026 waren er 12.994 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 334.000.

Inwoners

12.994

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 334.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

241

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Inwoners
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Opleidingsniveau

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkomst inwoners (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bouwperiode van panden

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.067

Label A

1.491

Label B

883

Label D

474

Label F

319

Label G

255

Label E

183

Label A++

141

Label A+

128

Label A++++

44

Label A+++

40

Label A+++++

3

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Lichtenvoorde
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Elektriciteit: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Elektriciteit: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Elektriciteit: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Elektriciteit: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Elektriciteit: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 2.990

Bedrijvigheid in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.650

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Lichtenvoorde
Periode Misdrijven
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Lichtenvoorde.

Veelgestelde vragen over wonen in Lichtenvoorde

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer woningen in Lichtenvoorde

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.