Direct naar de inhoud
Logo van AMH Makelaars

Burgemeester Ceulenstraat 45 A 02

6212CP Maastricht • Limburg

Verkocht

€ 299.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.830

2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 306.830

Koopprijs /m²: € 4.983

Fotogalerij

Omschrijving

Instapklare maisonnette aan de Burgemeester Ceulenstraat 45A02, Gelegen in het geliefde Sint Pieter mogen wij dit instapklare en goed onderhouden bovenappartement aan de Burgemeester Ceulenstraat 45A02 aanbieden. Het appartement is verdeeld over twee woonlagen en beschikt over een privéberging in het souterrain. Kenmerkend zijn de ruime en lichte leefruimtes, een moderne keuken, twee slaapkamers en een eigentijdse badkamer. Een prettige woning met een verrassend speelse indeling. INDELING Souterrain: Privéberging, ideaal voor extra opslag en voorzien van witgoedaansluitingen. Begane grond: Gezamenlijke entree met het ondergelegen appartement (45A01). Vanuit hier is er toegang tot het trappenhuis en het souterrain. Tweede verdieping: Via de trap bereik je het appartement, dat verdeeld is over twee woonlagen. Vanuit de tussenhal is er toegang tot de gezellige woonkamer (ca. 23m²) aan de voorzijde, die geniet van veel natuurlijk lichtinval. Aansluitend bevindt zich de open, moderne keuken met eigentijdse afwerking en diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde ligt de eerste slaapkamer (ca. 12m²). De moderne badkamer (ca. 6,5m²) is voorzien van een toilet, wastafel en een comfortabele inloop(regen)douche. Over de gehele verdieping ligt een nette laminaatvloer, met uitzondering van de badkamer. Derde verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede slaapkamer (ca. 33m²). Deze sfeervolle ruimte is voorzien van een Velux dakraam en een laminaatvloer, en kan perfect dienst doen als tweede slaapkamer, hobbyruimte of werkkamer. Bijzonderheden: - Instapklaar appartement verdeeld over twee woonlagen; - Gelegen in de geliefde wijk Sint Pieter in Maastricht; - Veel daglichtinval in de woonkamer en keuken; - Twee slaapkamers, verdeeld over twee verdiepingen; - Nette laminaatvloeren in het hele appartement (m.u.v. de badkamer); - Moderne keuken en badkamer; - Privéberging in het souterrain met witgoedaansluitingen; - Gezamenlijke entree met slechts één ander appartement; - Kosten voor verwarming en elektra worden via de VvE verrekend o.b.v. het aantal vierkante meters woonoppervlak; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: Sint Pieter is een van de meest gewilde woonwijken van Maastricht. De wijk kenmerkt zich door de charmante sfeer, uitstekende bereikbaarheid van het centrum, en de directe nabijheid van natuurgebieden zoals de Sint-Pietersberg en het Jekerdal. Op loopafstand bevinden zich diverse winkels, supermarkten, restaurants en openbaar vervoer. Een fijne, rustige woonomgeving met stad en natuur binnen handbereik.

Hypotheek berekenen

€ 299.000

Kosten koper (geschat): € 7.830

2% overdrachtsbelasting (€ 5.980) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 306.830

2,78%

Jaarlijks

%

€ 14.950

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 299.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, bovenwoning

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
2 woonlagen en een kelder
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
250 m³
Overige inpandige ruimte
4 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1935
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Nee
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Berging
Inpandig
Parkeren
Parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
29-08-2025
Verkoopdatum
27-03-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 6212

Google Maps

Geografisch overzicht Maastricht

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Maastricht

Woon- en buurtcijfers in Maastricht

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Maastricht. In 2026 waren er 126.026 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 313.000.

Inwoners

126.026

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 313.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.900

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

7.537

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Maastricht
Jaar Inwoners
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Maastricht
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Opleidingsniveau

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkomst inwoners (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bouwperiode van panden

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Maastricht
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Elektriciteit: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Elektriciteit: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Elektriciteit: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Elektriciteit: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Elektriciteit: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Elektriciteit: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 2.970

Bedrijvigheid in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 14.555

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Maastricht
Periode Misdrijven
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Maastricht.

Veelgestelde vragen over wonen in Maastricht

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer woningen in Maastricht

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.