- Beschikbaar
Siciliano 60
2152TS Nieuw-Vennep
€ 600.000 k.k.
€ 4.839/m²
- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 4
2152KH Nieuw-Vennep • Noord-Holland
€ 400.000 k.k.
Kosten koper (geschat): € 9.850
2% overdrachtsbelasting (€ 8.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)
Totaal incl. k.k.: € 409.850
Koopprijs /m²: € 5.194
Voor deze woning is nog geen uitgebreide omschrijving beschikbaar.
€ 400.000
Kosten koper (geschat): € 9.850
Totaal aankoop (incl. k.k.): € 409.850
2,78%
Jaarlijks
€ 20.000
Direct beschikbaar
Geschatte hypotheek
Indicatieve bruto maandlast
Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd
Indicatieve netto maandlast
iDisclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Ontdek waar makelaars actief zijn in Nieuw-Vennep
Bekijk meer woningen in deze plaats.
2152TS Nieuw-Vennep
€ 600.000 k.k.
€ 4.839/m²
2152TC Nieuw-Vennep
€ 675.000 k.k.
€ 4.412/m²
2152TW Nieuw-Vennep
€ 395.000 k.k.
€ 6.475/m²
2152GE Nieuw-Vennep
€ 549.000 k.k.
€ 4.575/m²
2151JJ Nieuw-Vennep
€ 598.000 k.k.
€ 4.902/m²
2153EX Nieuw-Vennep
€ 750.000 k.k.
€ 4.261/m²
2152CN Nieuw-Vennep
€ 345.000 k.k.
€ 6.389/m²
2151LV Nieuw-Vennep
€ 475.000 k.k.
€ 4.358/m²