Direct naar de inhoud
Logo van Fijne Makelaar

Oirschotsebaan 13 B 45

5062TE Oisterwijk • Noord-Brabant

Verkocht

€ 125.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 4.350

2% overdrachtsbelasting (€ 2.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 129.350

Koopprijs /m²: € 3.676

Fotogalerij

Omschrijving

Geniet van de prachtige natuur en de rust, op een prachtige plek aan de rand van de Oisterwijkse bossen en vennen. Op het kleinschalige bungalowpark Valkenbosch staat dit met twee slaapkamers, een nette badkamer en een lichte woonkamer met open keuken. Weg van de dagelijkse hectiek kom je hier tot rust, is er tijd om een boek te lezen en ervaar je hoe fijn een vakantie in eigen land is. Het bungalowpark Valkenbosch is een coöperatie. Als eigenaar wordt u automatisch lid van deze coöperatie zonder winstoogmerk en dus erg lage kosten. Het chalet staat op eigen grond en is geschikt voor eigen gebruik, maar ook zeker als (privé)investeerder een verhuurobject met een heel goed rendement. Het betreft een chalet uit een portefeuille van 4, voorkeur gaat uit naar een verkoop van alle 4 tegelijk, echter bestaat er de mogelijkheid om de chalets separaat te kopen. De vraagprijs is per chalet. Het chalet staat momenteel samen met chalet 46 nog op 1 kadastraal perceel, maar kunnen naar eigen behoefte opgedeeld worden. Momenteel zijn beide chalets wel afgescheiden door 2 afzonderlijke tuinen. Vanaf het bungalowpark loop je zo de bossen en vennen in. Met de mogelijkheid om te wandelen, joggen, hardlopen en fietsen in de natuur is dit een plek waar je ongetwijfeld veel tijd zal doorbrengen. Te midden van de natuur met Natuurgebied De Kampina om de hoek, op slechts 4 km van het sfeervolle centrum van Oisterwijk. Hier vind je winkels en speciaalzaken, gezellige restaurants en zomerse terrassen waar het Brabantse leven hoogtij viert. De afstand tot Tilburg bedraagt slechts 12 kilometer en steden als Eindhoven en ’s-Hertogenbosch zijn circa 20 kilometer rijden. Ook ligt het park nabij de Loonse en Drunense duinen, de Efteling en Beekse Bergen. Voor de mensen uit de Randstad; de afstand vanaf Utrecht is circa 70 kilometer. Niet te ver, maar toch ver genoeg om helemaal tot rust te komen … INDELING Vanaf het pad loop je, via de tuin, naar de voordeur van dit mooie chalet. De keuken en woonkamer vormen samen een gezellige leefruimte, met grote ramen aan drie zijden en een schuifpui naar de voortuin. In de open keuken staat een rechte opstelling met een elektrische kookplaat en een afzuigkap. Het installeren van een vaatwasser is, gezien de ruimte, mogelijk. Het chalet heeft twee slaapkamers, waardoor er ruimte is voor 3 tot 4 personen. De badkamer is ingedeeld met een douche, toilet, wastafelmeubel en een spiegel. Het raam zorgt voor lichtinval en ventilatie in deze keurige badkamer, die genoeg comfort biedt voor een vakantie in eigen land. Het chalet heeft een eigen parkeerplaats en berging en eigen mooie aangelegde tuin voorzien van terras en beplanting en een 2e afgescheiden achterterras met veel privacy. BIJZONDERHEDEN - Elektrische verwarming via airconditioning - Warm water via een boiler - Mooi perceel met veel privacy - Maandelijkse kosten VvE € 58,25 en 80,00 voorschot energie - Geen permanente bewoning

Hypotheek berekenen

€ 125.000

Kosten koper (geschat): € 4.350

2% overdrachtsbelasting (€ 2.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 129.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 6.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 125.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, stacaravan, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
34 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
118 m³

Bouw en energie

Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak
Energielabel
NIET VERPLICHT

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In bosrijke omgeving en in recreatiepark
Tuin
Tuin rondom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
15-05-2025
Verkoopdatum
29-09-2025

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Airconditioning

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5062

Google Maps

Geografisch overzicht Oisterwijk

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Oisterwijk

Woon- en buurtcijfers in Oisterwijk

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Oisterwijk. In 2025 waren er 20.625 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 512.468.

Inwoners

20.625

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 512.468

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 18.591

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

765

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Oisterwijk
Jaar Inwoners
2021 20.164
2022 20.101
2023 20.425
2024 20.475
2025 20.625

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Oisterwijk
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 369.020
2022 EUR 412.966
2023 EUR 469.073
2024 EUR 489.434
2025 EUR 512.468

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 5.270 0-15: 2.975 15-25: 2.275 25-45: 4.360 45-65: 5.740

Opleidingsniveau

Hoger

5.000

Praktisch

3.390

Middelbaar

6.150

Herkomst inwoners (2025)

Europa

1.495

Nederland

16.910

Buiten Europa

2.220

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.600
Appartementen 2.082
Tussenwoningen 2.969
Vrijstaande woningen 1.496
Twee-onder-één-kap woningen 1.250

Bouwperiode van panden

Voor 1700 10
1700 tot 1900 128
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 857
1950 tot 1970 2.122
1970 tot 1980 1.571
1980 tot 1990 1.545
1990 tot 2000 762
2000 tot 2010 403
2010 tot 2020 569
2020 en later 212

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

2.785

Label A

2.544

Label B

1.362

Label D

1.075

Label G

601

Label F

582

Label E

346

Label A+

175

Label A+++

94

Label A++

79

Label A++++

33

Label A+++++

2

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Oisterwijk
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.292 3.188
2021 1.465 3.243
2022 1.139 3.049
2023 972 2.865
2024 938 2.927

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 930 • Elektriciteit: 2.667

Huurwoning

Gas: 800 • Elektriciteit: 2.226

Koopwoning

Gas: 1.055 • Elektriciteit: 3.173

Appartement

Gas: 623 • Elektriciteit: 1.803

Tussenwoning

Gas: 843 • Elektriciteit: 2.595

Vrijstaande woning

Gas: 1.442 • Elektriciteit: 3.993

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.114 • Elektriciteit: 3.157

Bedrijvigheid in Oisterwijk (2025)

Handel en HORECA 635
Nijverheid en energie 395
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 575
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 310
Cultuur, recreatie en overige diensten 325

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 3.475

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Oisterwijk
Periode Misdrijven
jan 2026 41
jul 2025 68
jun 2025 61
mei 2025 99
mrt 2025 71
mrt 2026 73
nov 2024 76
nov 2025 43
okt 2024 71
okt 2025 64
sep 2024 76
sep 2025 55

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Oisterwijk.

Veelgestelde vragen over wonen in Oisterwijk

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Oisterwijk?

Oisterwijk telt in 2025 ongeveer 20.625 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oisterwijk is in 2025 circa € 512.468.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oisterwijk ligt rond € 18.591 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oisterwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 765 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oisterwijk?

In Oisterwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.969 woningen.

Meer woningen in Oisterwijk

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.