Direct naar de inhoud
Logo van Klijsen Makelaars & Adviseurs

Vrijheer van Eslaan 133

3353TC Papendrecht • Zuid-Holland

Verkocht

€ 210.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 6.050

2% overdrachtsbelasting (€ 4.200) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 216.050

Koopprijs /m²: € 3.684

Fotogalerij

Omschrijving

Instapklaar 3-kamerappartement op een rustige en groene locatie. Welkom bij de Vrijheer van Eslaan 133, Papendrecht. Dit verzorgde 3-kamerappartement ligt op de tweede verdieping van de geliefde ‘’Sterflat’’ in Papendrecht. Dankzij de ligging aan het einde van de galerij geniet je hier van rust, privacy, terwijl je tegelijkertijd uitkijkt op het vele groen en water in de omgeving. De woning is netjes onderhouden, smaakvol afgewerkt en ideaal voor starters, alleenstaanden of stellen die op zoek zijn naar een comfortabele woonruimte met alles binnen handbereik. Begane grond Bij aankomst in de Sterflat word je verwelkomd in de net verzorgde centrale entree, hier bevinden zich de brievenbussen. Via de hal heb je toegang tot zowel het trappenhuis als de lift, waarmee je comfortabel naar de tweede verdieping gaat. In de onderbouw vind je bovendien een berging, ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt. Eenmaal boven kom je binnen in de lichte hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. Direct aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de hoofdslaapkamer – een fijne, rustige ruimte waar je na een lange dag heerlijk tot rust komt. Dankzij het royale formaat is er voldoende plek voor een groot bed en een kledingkast. Het grote raam zorgt voor een prettige sfeer en maakt de kamer tot een comfortabele plek om de dag te beginnen en te eindigen. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van het appartement en is in 2021 volledig vernieuwd. De moderne, dichte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat, vaatwasser en spoelbak – helemaal klaar voor dagelijks gemak en gezellig koken. De badkamer is netjes afgewerkt en uitgerust met een douche, toilet, wastafel en een aansluiting voor de wasmachine – compact, maar efficiënt ingedeeld. De woonkamer vormt het hart van het appartement. Dankzij de grote ramen valt er volop natuurlijk licht naar binnen, wat zorgt voor een prettige en open sfeer. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer een fijne plek is om te ontspannen of om bezoek te ontvangen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de tweede slaapkamer en het balkon – een heerlijke plek om even buiten te zitten en te genieten van het uitzicht op de groene omgeving. Bijzonderheden - Bouwjaar: 1966 - Woonoppervlakte: 57 m2 - Inhoud: 185 m3 - Verwarming via blokverwarming - Warm water middels huurboiler - Actieve VvE: bijdrage € 315 p/m (inclusief stookkosten) - Oplevering: kan snel (in overleg) Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 210.000

Kosten koper (geschat): € 6.050

2% overdrachtsbelasting (€ 4.200) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 216.050

2,78%

Jaarlijks

%

€ 10.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 210.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
185 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
6 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1966
Bouwwijze
Bestaande bouw
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming
Warm water
Gasboiler (huur)
Energielabel
E

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Nee
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE periodieke bijdrage
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Nee

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
06-11-2025
Verkoopdatum
26-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3353

Google Maps

Papendrecht op de kaart

Ontdek waar makelaars actief zijn in Papendrecht

Woon- en buurtcijfers in Papendrecht

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Papendrecht. In 2026 waren er 32.258 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 368.000.

Inwoners

32.258

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 368.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.800

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.010

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Papendrecht
Jaar Inwoners
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Papendrecht
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Opleidingsniveau

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

5.024

Label A

3.348

Label B

2.753

Label D

1.384

Label E

1.260

Label F

461

Label A+

346

Label G

283

Label A++

175

Label A+++

107

Label A++++

14

Label A+++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Papendrecht
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Elektriciteit: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Elektriciteit: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Elektriciteit: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Elektriciteit: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Elektriciteit: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Elektriciteit: 3.470

Bedrijvigheid in Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 3.615

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Papendrecht
Periode Misdrijven
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Papendrecht.

Veelgestelde vragen over wonen in Papendrecht

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer woningen in Papendrecht

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.