Direct naar de inhoud
Logo van Meer Makelaar | Qualis

Utrechtsestraatweg 2 F

3911TT Rhenen • Utrecht

Verkocht

€ 361.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 9.070

2% overdrachtsbelasting (€ 7.220) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 370.070

Koopprijs /m²: € 4.628

Fotogalerij

Omschrijving

Op een schitterende locatie met prachtig weids uitzicht over de uiterwaarden bevindt zich dit 3-kamerappartement met overdekt balkon en ruime berging in de onderbouw. Het kleinschalige appartementencomplex “De Rhijnborgh”, ligt aan de rand van het oude stadscentrum van Rhenen met een scala aan winkels, vele gezellige restaurantjes en terrassen in de directe nabijheid. Dit appartement op de 2e woonlaag beschikt over een lichte woonkamer, aangrenzend balkon, 2 ruime slaapkamers, een dichte keuken, verzorgde badkamer en separaat toilet. Het uitzicht is zowel in de woonkamer als op het balkon subliem te noemen. Binnen het verzorgde complex hebben de bewoners beschikking over een liftinstallatie, gezamenlijke fietsenberging en elk een royale privé berging in de onderbouw. Op het eigen terrein zijn parkeerplaatsen voor de bewoners aanwezig. Het NS-station van Rhenen bevindt zich daarbij op slechts enkele (fiets)minuten. De uitgestrekte bossen en natuurgebied “De Palmerswaard” nodigen u uit voor mooie wandelingen. Hoofdentree: Afgesloten entree met intercom en brievenbussen, trappenhuis en liftinstallatie. In de onderbouw bevindt zich de uiterst royale berging. Indeling appartement: Vestibule/ontvangsthal met meterkast, vaste kast en toiletruimte. De woonkamer heeft een praktische afmeting, prettige daglichtinval en beschikt over een fantastisch uitzicht over de omgeving en de zogenaamde ‘veerweide’. Zowel de woonkamer als het overdekte balkon hebben een elektrisch bedienbaar zonnescherm. De keuken is gesitueerd aan de galerijzijde en uitgevoerd met eenvoudige wandopstelling voorzien van kunststof werkblad, bovenkasten en vaste kast met CV-opstelling. De ruime ouderslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over een vaste kast, elektrisch bedienbaar rolluik en zonnescherm. Een 2e slaapkamer is eveneens goed van afmeting en voorzien van een vaste kast. Vanuit de centrale hal is er toegang tot badkamer voorzien van een douchecabine, badkamer meubel en wasmachineaansluiting. Buiten: Overdekt balkon op het zuiden met magnifiek zicht op de uiterwaarden, natuurgebied De Palmerswaard en de Cuneratoren. MEER bijzonderheden: - Gebruikersoppervlak wonen 78 m², inhoud 228 m³; - Unieke locatie met fraai zicht over de uiterwaarden en alle dagelijkse voorzieningen direct om de hoek gelegen; - Verwarming en warm water middels CV-combiketel; - Grotendeels voorzien van isolatieglas, Energielabel C; - Gezonden Vereniging van Eigenaren, servicekosten € 194,20 per maand; - Oplevering in overleg, kan snel.

Hypotheek berekenen

€ 361.000

Kosten koper (geschat): € 9.070

2% overdrachtsbelasting (€ 7.220) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 370.070

2,78%

Jaarlijks

%

€ 18.050

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 361.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
228 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
24 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1967
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Vaillant (gas gestookt combiketel)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Open ligging en vrij uitzicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Op eigen terrein

Planning

Aangeboden sinds
07-10-2025
Verkoopdatum
23-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche en wastafelmeubel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 3911

Google Maps

Kaart van Rhenen

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Rhenen

Woon- en buurtcijfers in Rhenen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Rhenen. In 2025 waren er 15.620 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 451.117.

Inwoners

15.620

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 451.117

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 21.728

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

461

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Rhenen
Jaar Inwoners
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Rhenen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Opleidingsniveau

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Herkomst inwoners (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Bouwperiode van panden

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

2.000

Label C

1.362

Label B

935

Label G

650

Label D

626

Label F

529

Label E

375

Label A+++

202

Label A+

119

Label A++

57

Label A++++

19

Label A+++++

6

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Rhenen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 867 • Elektriciteit: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Elektriciteit: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Elektriciteit: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Elektriciteit: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Elektriciteit: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Elektriciteit: 2.938

Bedrijvigheid in Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 2.275

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Rhenen
Periode Misdrijven
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Rhenen.

Veelgestelde vragen over wonen in Rhenen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer woningen in Rhenen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.