Direct naar de inhoud
Logo van Next Move Makelaars

Pastoor van Thiellaan 63

5246BP Rosmalen • Noord-Brabant

Beschikbaar

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 4.577

Fotogalerij

Omschrijving

GRAAG UW BEZICHTIGING AANVRAGEN VIA FUNDA.NL 3-KAMER APPARTEMENT! In de gewilde wijk Hintham in Rosmalen vinden we dit mooi afgewerkte en instapklare 3-kamer appartement met 3 balkons op de tweede woonlaag met uitzicht aan de voorzijde! Op de begane grond bevindt zich een separate berging. Het appartement is gelegen aan de rand van de woonwijk met aan de achterzijde een groenrijke omgeving. Het appartement is volledig voorzien van nieuw dubbel glas (2025) met houten kozijnen. . Aan de voorzijde van het complex is voldoende openbaar parkeergelegenheid. In de directe omgeving bevindt zich een park met een speeltuin, waar u heerlijk kunt wandelen. De wijk Hintham is zeer centraal gelegen. Zo is het centrum van Rosmalen evenals de bourgondische binnenstad van 's-Hertogenbosch makkelijk bereikbaar. Met enkele minuten rijden bent u bij de belangrijke uitvalswegen A2 en A59. Aan de overzijde vinden we een winkelcentrum waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Er valt nog veel te vertellen over het woonplezier en de fijne woonomgeving, maar het lijkt ons beter als u ter plekke kennis maakt. U bent bij deze van harte uitgenodigd. Indeling Indeling Begane grond: Via de centrale entree met brievenbussen en bellentableau is het appartement met de trap op de tweede woonlaag bereikbaar. Daarnaast geeft de centrale hal toegang tot de eigen berging. Appartement op de tweede woonlaag: Bij binnenkomst betreden we de ruime hal met vernieuwde meterkast, toegang tot de keuken en het toilet. Het appartement overalafgewerkt met een mooie laminaatvloer. De ruime en lichte doorzon woonkamer is voorzien van grote raampartijen aan de voor- en achterzijde die zorgen voor veel lichtinval. Een fijne ruimte! Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich de vernieuwde badkamer. De aparte lichte keuken is geplaatst in een rechte opstelling en is voorzien van de volgende inbouwapparatuur: 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak, combimagnetron, koelkast en opbergruimte in de kastjes en lades. Teven het aansluitpunt voor de wasmachine en opstelling van de CV (2022). De keuken geeft toegang tot het balkon aan de achterzijde van het appartement. Dit balkon is gelegen op het westen, hier kunt u genieten van de avond zon. Vanuit de woonkamer, met airconditioning, lopen we naar de slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde van het appartement zijn de twee slaapkamers gesitueerd. Beide kamers zijn mooi van formaat en voorzien van een groot raam. Van zowel de woonkamer als een slaapkamer kun je naar een balkon. De vernieuwde badkamer (2024), welke is betegeld met een moderne witte tegel. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafel met meubel. Bijzonderheden Maandelijkse bijdrage VvE: ca € 159,53 12 Separate ruime eigen berging op de begane grond Energielabel B CV van 2022 Niet zelf bewoning clausule is van toepassing online brochure: pastoorvanthiellaan63.nl/ ALGEMEEN: De presentatie en promotiemiddelen met indelingstekeningen is uitsluitend bedoeld als hulpmiddel, om u zo goed mogelijk te oriënteren omtrent de indeling, maar niet over afwerking etc. De gegevens zijn in de meeste gevallen afkomstig van een aan ons kantoor ter hand gestelde tekening en zijn puur ter indicatie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan, tevens zijn wij niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites waarnaar verwezen wordt. Bij de bezichtiging ziet u de werkelijkheid waarvan u bij uw eventuele koop uitgaat. Daar is uiteindelijk de bezichtiging voor, die wij graag voor u regelen. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in deze woning. Deze wooninformatie wordt naar meer geïnteresseerden gezonden en is slechts een uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Galerijflat (appartement)

Indeling

Kamers
3 kamers
Slaapkamers
2 slaapkamers
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
2e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
234 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
5 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1963
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
In woonwijk
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
11-05-2026

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 5246

Google Maps

Kaart van Rosmalen

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Rosmalen

Woon- en buurtcijfers in Rosmalen

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Rosmalen. In 2025 waren er 39.915 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 489.295.

Inwoners

39.915

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 489.295

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 20.422

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.342

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Rosmalen
Jaar Inwoners
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Rosmalen
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Opleidingsniveau

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Bouwperiode van panden

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

5.212

Label C

4.654

Label B

2.540

Label D

1.375

Label A+++

1.024

Label F

702

Label A+

592

Label E

461

Label G

416

Label A++++

385

Label A++

272

Label A+++++

4

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Rosmalen
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 917 • Elektriciteit: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Elektriciteit: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Elektriciteit: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Elektriciteit: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Elektriciteit: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Elektriciteit: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Elektriciteit: 3.312

Bedrijvigheid in Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 5.720

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Rosmalen
Periode Misdrijven
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Rosmalen.

Veelgestelde vragen over wonen in Rosmalen

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer woningen in Rosmalen

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.