Direct naar de inhoud
Logo van Van der Schaaf & Kooijmans Makelaars & Taxateurs

Biallosterskilaan 34

2071SH Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 450.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 10.850

2% overdrachtsbelasting (€ 9.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 460.850

Koopprijs /m²: € 5.294

Fotogalerij

Omschrijving

Uitstekend onderhouden bovenwoning met een zonnig balkon op het zuiden en een ruime berging aan de achterzijde met achterom. De woning is modern en strak afgewerkt. Er is een eigentijdse keuken met inbouwapparatuur en sfeervolle verlichting, modern sanitair en 3 slaapkamers. Instapklaar en tot in de puntjes verzorgd. Het kleinschalige complex verkeert aan de buitenzijde in goede tot uitstekende staat van onderhoud. Recent zijn de dakpannen, schoorstenen, gevels en het lood- en zinkwerk vernieuwd of gerenoveerd. De woning heeft een goede isolatie met o.a. HR++ glas en dakisolatie en heeft een energielabel C. De ligging van dit appartement is echt ideaal. Op slechts een steenworp afstand liggen de duinen van Zuid-Kennemerland, perfect voor wandelingen en fietstochten. Het bruisende stadscentrum van Haarlem is snel en gemakkelijk te bereiken. Daarnaast zijn wandelparken, sportvelden, het NS station en het gezellige centrum van Santpoort-Noord naast de deur. Of je nu houdt van natuur, sport of stedelijke gemakken, alles ligt binnen bereik. INDELING Begane grond, entree via de voortuin met plek voor fietsen, ruime hal, meterkast, trap naar 1e etage. 1e etage, overloop, heerlijk lichte woonkamer met vaste kast, modern toilet, moderne half open keuken voorzien van vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, magnetron, koelkast, vrieskast, oven en met toegang tot het balkon op het zuiden, slaapkamer aan de voorzijde, moderne badkamer met ligbad / douchecombinatie, dubbele wastafel in een teakhouten wastafel meubel. 2e etage, ruime overloop met aansluiting voor de wasmachine/droger en opstelling van de CV ketel, 2 slaapkamers met bergruimte achter het knieschot. BUITENRUIMTE Pad naar de voordeur en een balkon op het zuiden. Een ruime schuur (circa 6 m²) is bereikbaar via een achterom. VERENIGING VAN EIGENAREN Het betreft een actieve vereniging. De servicekosten bedragen momenteel € 132 per maand. BIJZONDERHEDEN Oplevering in overleg Notariskeus verkoper, Krans te Haarlem Niet bewoond clausule van toepassing Woonoppervlak circa 85m², inhoud circa 277m³ (conform branche brede meetinstructie) Voorzien van dak isolatie, dubbel glas op de 1e etage HR++ glas op de 2e etage en begane grond Verwarming en warm water via HR CV ketel Remeha Tzerra 2018 Elektra 8 groepen met 2 aardlekschakelaars Epa label C Dakrenovatie en nieuwe dakbedekking kapellen 2020 Bouwjaar 1950 Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 450.000

Kosten koper (geschat): € 10.850

2% overdrachtsbelasting (€ 9.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 460.850

2,78%

Jaarlijks

%

€ 22.500

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 450.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, bovenwoning (appartement)

Indeling

Kamers
4 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
277 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
3 m²
Externe bergruimte
6 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1950
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Tzerra (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Nee
VvE reservefonds aanwezig
Nee
VvE onderhoudsplan
Nee
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Berging
Vrijstaande stenen berging
Parkeren
Openbaar parkeren

Planning

Aangeboden sinds
30-10-2025
Verkoopdatum
25-02-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2071

Google Maps

Locatie van Santpoort-Noord

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Santpoort-Noord

Woon- en buurtcijfers in Santpoort-Noord

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Santpoort-Noord. In 2025 waren er 7.265 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 551.000.

Inwoners

7.265

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 551.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 40.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

261

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Inwoners
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Opleidingsniveau

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkomst inwoners (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bouwperiode van panden

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Elektriciteit: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Elektriciteit: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Elektriciteit: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Elektriciteit: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Elektriciteit: 2.990

Bedrijvigheid in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.110

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Santpoort-Noord
Periode Misdrijven
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Santpoort-Noord.

Veelgestelde vragen over wonen in Santpoort-Noord

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer woningen in Santpoort-Noord

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.