Direct naar de inhoud
Logo van VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Roos en Beeklaan 22

2071TD Santpoort-Noord • Noord-Holland

Verkocht

€ 945.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 20.750

2% overdrachtsbelasting (€ 18.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 965.750

Koopprijs /m²: € 5.462

Fotogalerij

Omschrijving

Prachtig verbouwde en RIANT UITGEBOUWDE HOEKWONING MET LIFT, royale living van 65 m2, ruime open keuken, inpandige (verwarmde) GARAGE/BERGING en zonnige ACHTERTUIN op het ZUIDEN. Ligging in groene en rustige woonomgeving, aan brede laan, nabij wandelparken en duinen, op loopafstand van NS station en dichtbij scholen en winkels. Optimale verbinding met uitvalswegen naar Haarlem en Amsterdam/Schiphol. Indeling: Parterre: entree; ruime hal; garderobe; moderne, uitgebreide meterkast; vergroot toilet; prachtige, royaal uitgebouwde woonkamer met brede erker aan de voorzijde, houten vloer, openhaard en openslaande tuindeuren; moderne, hoekopgestelde keuken met veel werkruimte, deels hardstenen aanrecht en voorzien van alle inbouwapparatuur. Binnendoor bereikbare, verwarmde berging. Vanuit de woonkamer toegang tot de lift naar de voorslaapkamer op de 1e etage. 1e etage: trapopgang; overloop; slaapkamer aan de voorzijde; 1e badkamer aan de voorzijde voorzien van inloopdouche, wastafel, 2e toilet en designradiator; slaapkamer aan de achterzijde; ruime 2e badkamer met ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator; toegang tot balkon. Overloop en slaapkamers zijn voorzien van fraaie houten vloeren. 2e etage: vaste trap; overloop met dakraam in nok; maar liefst 3 kamers!: slaapkamer aan de achterzijde met grote dakkapel; studeerkamertje aan de achterzijde met dakkapel; slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; berging. Overloop en slaapkamers zijn voorzien van fraaie houten vloeren. - Fantastische gezinswoning - Woonoppervlakte ca. 173 m2 - Plus inpandige berging van ca. 14 m2 - Keurig afgewerkt en goed onderhouden,...zo te betrekken! - Prachtige woonomgeving en gezellige, ruim opgezette woonwijk - Zeer centrale ligging - Geheel voorzien van dubbel glas - Spouwmuurisolatie - Dakisolatie - 8 zonnepanelen - Verwarming middels CV-combi (ketel uit 2006) - Elektra 11 groepen met aardlekschakelaars - Woonkamer voorzien van bekabeld internet - Buitenschilderwerk 2020 - Aanvaarding per eind mei 2026 - Voor indeling en afmetingen: zie de plattegronden Lees de volledige omschrijving

Hypotheek berekenen

€ 945.000

Kosten koper (geschat): € 20.750

2% overdrachtsbelasting (€ 18.900) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 965.750

3,04%

Jaarlijks

%

€ 47.250

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 945.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, hoekwoning

Indeling

Kamers
6 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Vloeren
2 woonlagen en een zolder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
279 m²
Inhoud
633 m³
Overige inpandige ruimte
14 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
7 m²
Externe bergruimte
5 m²
Achtertuin oppervlakte
72 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1965
Bouwwijze
Bestaande bouw
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas ( combiketel uit 2006, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Berging
Vrijstaande houten berging
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
26-01-2026
Verkoopdatum
07-04-2026

Badkamer voorzieningen

2 inloopdouches, toilet, wastafel, ligbad, en wastafelmeubel

Garage voorzieningen

Elektra en verwarming

Extra kenmerken

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2071

Google Maps

Locatie van Santpoort-Noord

Ruimtelijk overzicht van het werkgebied in Santpoort-Noord

Woon- en buurtcijfers in Santpoort-Noord

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Santpoort-Noord. In 2025 waren er 7.265 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 551.000.

Inwoners

7.265

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 551.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 40.400

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

261

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Inwoners
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Opleidingsniveau

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkomst inwoners (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bouwperiode van panden

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Santpoort-Noord
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Elektriciteit: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Elektriciteit: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Elektriciteit: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Elektriciteit: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Elektriciteit: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Elektriciteit: 2.990

Bedrijvigheid in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 1.110

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Santpoort-Noord
Periode Misdrijven
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Santpoort-Noord.

Veelgestelde vragen over wonen in Santpoort-Noord

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer woningen in Santpoort-Noord

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.