Direct naar de inhoud
Logo van Alblasserwaard Makelaars & Taxateurs

Rembrandtlaan 225

3362AG Sliedrecht • Zuid-Holland

Verkocht

€ 650.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 14.850

2% overdrachtsbelasting (€ 13.000) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 664.850

Koopprijs /m²: € 4.304

Fotogalerij

Omschrijving

Deze royale 2-onder-1-kapwoning is niet zomaar een huis – dit is een plek waar ruimte, comfort en uitstraling samenkomen. Al vanaf de straat voel je de statige sfeer: een fraai vormgegeven woning aan een brede laan met zicht op bomen, een singel en veel groen. Parkeren doe je eenvoudig op de eigen oprit en langs de voormalige garage bereik je de zonnige achtertuin, ideaal gesitueerd op het zuiden. Hier geniet je ’s ochtends van een vers kopje koffie en ’s avonds van lange zomeravonden met vrienden en familie. Binnen wacht maar liefst 151 m² woonoppervlakte op je. De begane grond biedt, naast de royale living, een extra werk- of eetkamer; perfect voor thuiswerken of een groot gezin. Boven vind je 5 volwaardige slaapkamers en op de 2e verdieping zorgt de dakkapel voor extra ruimte en licht. Bovendien beschik je over veel praktische bergruimte: vaste kasten, ruime knieschotten én een kelder van 8 m². Het huis is altijd met liefde onderhouden en dat merk je in elk detail. Van de degelijke materialen en stijlvolle afwerking tot de duurzame voorzieningen: zonnepanelen, kunststof kozijnen (dakkapel), rolluiken, buitenzonwering, laadpunt voor de elektrische auto en volledige isolatie. Alles is aanwezig om hier jarenlang zorgeloos te wonen. Dit is een woning die je gezien moet hebben. Kom zelf ervaren hoe bijzonder het hier voelt – de kans is groot dat je na de bezichtiging niet meer weg wilt. Dit aanbod stelt niet teleur.

Hypotheek berekenen

€ 650.000

Kosten koper (geschat): € 14.850

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 664.850

3,04%

Jaarlijks

%

€ 32.500

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 650.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
7 kamers
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
550 m³
Overige inpandige ruimte
17 m²
Gebouw gebonden buitenruimte
7 m²
Achtertuin oppervlakte
111 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1968
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Energielabel
B

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie