Direct naar de inhoud
Logo van Dolron Rivierenland Makelaars

Nieuwe Tielseweg 24 13

4001JW Tiel • Gelderland

Verkocht

€ 325.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 333.350

Koopprijs /m²: € 4.452

Fotogalerij

Omschrijving

Buitenkans! Bent u op zoek naar een twee-kamer appartement met berging gelegen op steenworp afstand van alle voorzieningen in de binnenstad van Tiel? Graag laten wij u kennis maken met Nieuwe Tielseweg 24-13. Dit instapklare appartement is gelegen in het complex Westluynse Poort, één van de meest geliefde complexen van Tiel, direct naast de Tielse binnenstad gesitueerd met alle voorzieningen letterlijk om de hoek gelegen. Naast de centrale locatie nabij binnenstad, winkels, uitvalswegen en de rivier de Waal zijn de verrassend lichte woonkamer, zeer complete afwerkingsniveau en de ruime slaapkamer kenmerkend. Kortom: zorgeloos wonen op een fraaie locatie! Indeling: Begane grond: Centrale entree, hal met postboxen, trapopgang en lift. Eerste verdieping: Entree, hal met meterkast en toiletruimte. Aan de voorzijde van het appartement is de woonkamer gelegen. Deze lichte woonkamer is fantastisch op het zuiden gelegen. De combinatie van de breedte van de woonkamer met de diepte zorgt ervoor dat u diverse inrichtingsmogelijkheden hebt. Vanuit de woonkamer betreedt u via de schuifpui het balkon. De half open keuken is in een dubbele L-opstelling geplaatst en is voorzien van diverse apparatuur, te weten; een 4-pits kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en combi-oven. Aansluitend treft u een bijkeuken aan. Hier bevindt zich de c.v. opstelplaats. De badkamer is ruim van opzet en betegeld met een fraaie tijdloze tegel. Hier treft u een inloopdouche met vloerdrain en hardglazen wand aan, alsmede een wastafelmeubel en handdoekenradiator. Aan de achterzijde van het appartement is de slaapkamer gesitueerd. Deze is ruim van opzet en meet circa 14 vierkante meter. Het gehele appartement is zeer compleet afgewerkt met een fraaie laminaatvloer en strakke wandafwerkingen. Met recht kan gesproken worden van een instapklaar appartement. Berging: Op de begane grond is de ruime berging gelegen. Deze leent zich uitstekend voor het stallen van allerhande spullen als fietsen, gereedschappen en dergelijke. Bijzonderheden: - Een licht appartement met berging op een zeer gewilde centrale locatie; - Financieel gezonde en actieve Vereniging van Eigenaars; - Lichte en ruime woonkamer; - Ruime badkamer met luxe afwerkingsniveau; - Ruime keukenopstelling met alle apparatuur; - Zonnig balkon op het zuiden gelegen; - Voorzien van kunststof kozijnen; - Instapklaar!!; - Maakt u vrijblijvend een afspraak om kennis te maken met dit appartement!!

Hypotheek berekenen

€ 325.000

Kosten koper (geschat): € 8.350

2% overdrachtsbelasting (€ 6.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 333.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 16.250

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 325.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
1e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
234 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
7 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1984
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Nefit Proline CW3 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan park, in centrum, open ligging en vrij uitzicht
Berging
Aangebouwde houten berging
Parkeren
Op eigen terrein en parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
06-06-2025
Verkoopdatum
07-08-2025

Extra kenmerken

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 4001

Google Maps

Geografisch overzicht Tiel

Ontdek waar makelaars actief zijn in Tiel

Woon- en buurtcijfers in Tiel

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Tiel. In 2026 waren er 42.493 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 358.000.

Inwoners

42.493

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 358.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 32.500

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.841

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Tiel
Jaar Inwoners
2022 42.277
2023 42.604
2024 42.370
2025 42.575
2026 42.493

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Tiel
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 315.000
2024 EUR 346.000
2025 EUR 358.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 8.525 0-15: 6.168 15-25: 5.044 25-45: 10.897 45-65: 11.941

Opleidingsniveau

Hoger

27

Praktisch

32

Middelbaar

41

Herkomst inwoners (2025)

Europa

3.963

Nederland

29.505

Buiten Europa

9.107

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 3.245
Appartementen 5.286
Tussenwoningen 7.189
Vrijstaande woningen 1.273
Twee-onder-één-kap woningen 1.447

Bouwperiode van panden

Voor 1700 12
1700 tot 1900 441
1900 tot 1925 950
1925 tot 1950 1.477
1950 tot 1970 2.577
1970 tot 1980 2.442
1980 tot 1990 2.155
1990 tot 2000 3.237
2000 tot 2010 568
2010 tot 2020 946
2020 en later 688

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

4.627

Label B

4.514

Label A

4.005

Label D

1.446

Label G

1.043

Label E

964

Label F

928

Label A+

525

Label A++

334

Label A+++

225

Label A++++

17

Label A+++++

15

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Tiel
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.150 2.910
2021 1.310 2.930
2022 1.020 2.740
2023 860 2.600
2024 840 2.650

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 2.790

Huurwoning

Gas: 750 • Elektriciteit: 2.030

Koopwoning

Gas: 940 • Elektriciteit: 3.030

Appartement

Gas: 640 • Elektriciteit: 1.800

Tussenwoning

Gas: 800 • Elektriciteit: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Elektriciteit: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.060 • Elektriciteit: 3.070

Bedrijvigheid in Tiel (2025)

Handel en HORECA 1.035
Nijverheid en energie 850
Zakelijke dienstverlening 1.195
Overheid, onderwijs en zorg 915
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 370
Financiele diensten en onroerendgoed 210
Cultuur, recreatie en overige diensten 535

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 5.185

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Tiel
Periode Misdrijven
jan 2026 162
jul 2025 155
jun 2025 127
mei 2025 160
mrt 2025 190
mrt 2026 124
nov 2024 140
nov 2025 137
okt 2024 190
okt 2025 153
sep 2024 206
sep 2025 194

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Tiel.

Veelgestelde vragen over wonen in Tiel

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Tiel?

Tiel telt in 2026 ongeveer 42.493 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tiel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tiel is in 2025 circa € 358.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel ligt rond € 32.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tiel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.841 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tiel?

In Tiel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.189 woningen.

Meer woningen in Tiel

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.